Marta Kaczyńska - jak mieszka? Żródło: Fot. Andrzej Iwanczuk / East News

Jak mieszka Marta Kaczyńska?

20 Marzec 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Marta Kaczyńska nie jest skłonna do pokazywania swojej osoby w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu możemy znaleźć głównie zdjęcia miejsc, które odwiedza lub właśnie wykonane w swoim domu. Właśnie dzięki tym fotografiom wiemy, jak mieszka.

  • Marta Kaczyńska mieszka nad polskim morzem
  • Na Instagramie publikuje często zdjęcia swoich pupili
  • Dzięki fotografiom internauci mogą zobaczyć, jak mieszka

Marta Kaczyńska mieszka nad polskim morzem, starając się uniknąć tam kontaktu z paparazzi. W Sopocie posiada mieszkanie po rodzicach, natomiast w Gdyni luksusowy apartament. To jednak nie wszystko, bo własne lokum ma też w Warszawie.

Marta Kaczyńska na Instagramie

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich uwielbia fotografować, a efekty jej pasji obserwatorzy podziwiają w mediach społecznościowych. Jej zdjęcia często spotykają się z uznaniem fanów, raz nawet samego Andrzeja Dudę, który zostawił “serduszko” pod jej postem.

Dziennikarzom nigdy nie udało się dostać do środka domu Marty Kaczyńskiej, jednak tego, jak mieszka, internauci mogą dowiedzieć się dzięki publikowanym przez nią zdjęciom na Instagramie.

Dzięki temu, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego lubi uwieczniać na zdjęciach swoje domowe zwierzaki, wiele możemy podpatrzeć. Są to zarówno pokoje, jak i na przykład łazienka.

Córka Magdy Gessler ma koronawirusaCórka Magdy Gessler ma koronawirusaCzytaj dalej

Wnętrza Marty Kaczyńskiej

Jak się okazuje, Marta Kaczyńska jest zwolenniczką ciemnych i pastelowych barw. Z kolei wyrazistości dodają jej mieszkaniu obrazy oprawione w złote ramy.

Co do obrazów, kilka miesięcy temu Kaczyńska pochwaliła się na Instagramie obrazem polskiej malarki Anny Zalewskiej. Dzieło sztuki otrzymała ona na swoje 40. urodziny.

Elementami, które nadają klimatu jak w pałacu, są biała biblioteczka oraz szykowny żyrandol. Nie zabrakło też wyjątkowych rzeźb i kwiatów.

Jeśli chodzi o łazienkę, Marta Kaczyńska ma tutaj zróżnicowany gust. W jednej z nich dominuje kolor niebieski i biały, w drugiej z kolei dominuje szarość. Nie zabrakło tu kilku dekoracyjnych elementów, takich jak storczyk, perfumy czy zdjęcie w antyramie.

Co myślicie o jej wnętrzach? Zobaczcie te zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plejada.pl

Następny artykuł