Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Jak mieszka Marta Kaczyńska?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 20.03.2021 01:00

Jak mieszka Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska - jak mieszka?
Fot. Andrzej Iwanczuk / East News
  • Marta Kaczyńska mieszka nad polskim morzem

  • Na Instagramie publikuje często zdjęcia swoich pupili

  • Dzięki fotografiom internauci mogą zobaczyć, jak mieszka

Marta Kaczyńska mieszka nad polskim morzem, starając się uniknąć tam kontaktu z paparazzi. W Sopocie posiada mieszkanie po rodzicach, natomiast w Gdyni luksusowy apartament. To jednak nie wszystko, bo własne lokum ma też w Warszawie.

Marta Kaczyńska na Instagramie

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich uwielbia fotografować, a efekty jej pasji obserwatorzy podziwiają w mediach społecznościowych. Jej zdjęcia często spotykają się z uznaniem fanów, raz nawet samego Andrzeja Dudę, który zostawił “serduszko” pod jej postem.

Dziennikarzom nigdy nie udało się dostać do środka domu Marty Kaczyńskiej, jednak tego, jak mieszka, internauci mogą dowiedzieć się dzięki publikowanym przez nią zdjęciom na Instagramie.

Dzięki temu, że bratanica Jarosława Kaczyńskiego lubi uwieczniać na zdjęciach swoje domowe zwierzaki, wiele możemy podpatrzeć. Są to zarówno pokoje, jak i na przykład łazienka.

Wnętrza Marty Kaczyńskiej

Jak się okazuje, Marta Kaczyńska jest zwolenniczką ciemnych i pastelowych barw. Z kolei wyrazistości dodają jej mieszkaniu obrazy oprawione w złote ramy.

Co do obrazów, kilka miesięcy temu Kaczyńska pochwaliła się na Instagramie obrazem polskiej malarki Anny Zalewskiej. Dzieło sztuki otrzymała ona na swoje 40. urodziny. 

Elementami, które nadają klimatu jak w pałacu, są biała biblioteczka oraz szykowny żyrandol. Nie zabrakło też wyjątkowych rzeźb i kwiatów.

Jeśli chodzi o łazienkę, Marta Kaczyńska ma tutaj zróżnicowany gust. W jednej z nich dominuje kolor niebieski i biały, w drugiej z kolei dominuje szarość. Nie zabrakło tu kilku dekoracyjnych elementów, takich jak storczyk, perfumy czy zdjęcie w antyramie.

``

``

``

Co myślicie o jej wnętrzach? Zobaczcie te zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: plejada.pl

Tagi: