Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Rozenek

TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek zachorowała na koronawirusa, który pokrzyżował jej aktorskie plany. Na szczęście to nie koniec możliwości gwiazdy

26 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Niedawno niespodziewane wydarzenie pokrzyżowało Małgorzacie Rozenek plany. Celebrytka zaangażowała się w filmowy projekt - choć finalnie się w nim pojawi, rola małżonki Radosława Majdana będzie epizodyczna. Wszystko przez chorobę, z powodu której prezenterka nie mogła pojawić się na planie zdjęciowym.

  • Małgorzata Rozenek angażuje się w projekty filmowe

  • Jej rola w produkcji „Druga połowa” została jednak ograniczona

  • Wszystko przez chorobę, jaką celebrytka przechodziła parę miesięcy temu

Obecnie Małgorzata Rozenek to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Telewidzowie doskonale znają ją z show „Perfekcyjna pani domu” oraz programu „Projekt Lady”. Niedawno małżonka byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej wystartowała z własną firmą odzieżową. Na tym jednak nie koniec jej zawodowych przedsięwzięć - Małgorzata Rozenek pojawi się wkrótce na wielkim ekranie.

Choroba pokrzyżowała plany Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Jak wiadomo, zgodziła się wystąpić w filmie Patryka Vegi, który czeka na premierę.

„Miłość, seks & pandemia” ma trafić do odbiorców jeszcze w tym roku. Na potrzeby produkcji Małgorzata Rozenek wcieliła się w Norę, grając u boku takich znanych postaci polskiego show-biznesu jak Anna Mucha czy Zofia Zborowska. To kolejna filmowa propozycja, jaką przyjęła w ostatnim czasie małżonka Radosława Majdana.

Już za parę dni w kinach zadebiutuje komedia romantyczna „Druga połowa” w reżyserii Łukasza Wiśniewskiego. I tam, u boku Andrzeja Grabowskiego i Cezarego Pazury, którzy dołączyli do obsady, pojawi się również Małgorzata Rozenek. W tym przypadku postać celebrytki nie będzie gościła na ekranie zbyt długo.

Karol Strasburger

Karol Strasburger wyraził swoją wdzięczność wobec żony, która opiekuje się córeczką: "Budzi mój ogromny podziw"

CZYTAJ DALEJ

Okazuje się, iż rola Małgorzaty Rozenek w filmie „Druga połowa” ma charakter epizodyczny. Jak podają media, pierwotny zamiar twórców był jednak inny. Celebrytka miała zrealizować więcej scen - przeszkodziły jej w tym niespodziewane problemy ze zdrowiem.

Portal Pomponik kontaktował się w tej sprawie z osobą z otoczenia Małgorzaty Rozenek. Rola celebrytki została ograniczona z powodu zakażenia nowym wirusem SARS-CoV-2. Przez chorobę prezenterka pojawiła się na planie zdjęciowym zaledwie na jeden dzień.

- Choroba nie pozwoliła jej na kontynuowanie prac, a napięty grafik, zarówno ekipy filmowej, jak i samej Małgosi, sprawił, że tzw. "dokrętki" były po prostu niemożliwe. Co zrozumiałe, była bardzo niepocieszona - wyjawił informator serwisu Pomponik.

Małżonkowie chorowali na COVID-19

W październiku ubiegłego roku media obiegły wieści dotyczące stanu zdrowia Radosława Majdana. Testy pokazały, że były reprezentant Polski w piłce nożnej był zakażony koronawirusem. Sportowiec był hospitalizowany, co stanowiło źródło niepokoju dla jego małżonki.

Małgorzata Rozenek także przechodziła zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Jak przyznała w jednym z wywiadów, w jej przypadku infekcja miała łagodny przebieg. Niedawno celebrytka i jej małżonek przyjęli pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Mateusz Damięcki jest w żałobie

  • "Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

  • TVP przekazało widzom ulubionego programu złą wiadomość

Źródło: Pomponik, Filmweb, Rozrywka Dziennik, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >