Swiatgwiazd.pl
Małgorzata Socha

TRICOLORS/East News

Małgorzata Socha pokazała swojego brata, są do siebie bardzo podobni

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Małgorzata Socha, choć jest bardzo aktywna zawodowo, podkreśla, że bardzo istotna jest dla niej rodzina. Na zdjęciu z rodzinnego albumu pokazała swojego ukochanego brata. Internauci przecierają oczy ze zdumienia - rodzeństwo jest do złudzenia do siebie podobne.

  • Brat Małgorzaty Sochy, Piotr Socha jest od niej o 9 lat starszy

  • Mimo różnicy wieku mają między sobą bardzo dobre relacje

  • Teraz aktorka pokazała zdjęcie brata, internauci zachwycają się urodą rodzeństwa

Aktorka znana z jednej z głównych ról w serialu ,,Przyjaciółki" jest przykładem godzenia życia prywatnego z zawodowym. Wychowuje trójkę dzieci, a mimo to jest cały czas aktywna, często możemy ją oglądać w kinie czy telewizji. Teraz podzieliła się rodzinnym zdjęciem, które podbiło sieć.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcie brata

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Od czasu debiutu w telewizji w 1998 roku stara się nie robić sobie za długich przerw od pracy. Nie przeszkodziły jej w karierze narodziny trójki dzieci, które wychowuje wraz z ukochanym mężem, Krzysztofem Wiśniewskim (więcej tutaj).

Niewiele fanów wie, że Socha ma brata, z którym łączy ją bardzo bliska relacja. Starszy o dziewięć lat, Piotr Socha nie poszedł w ślady siostry i nie rozwija kariery w showbiznesie, dlatego fani aktorki nieczęsto mieli okazję się z nim zetknąć. Jednak Małgorzata Socha wielokrotnie opowiadała, jak blisko są z bratem i jak, mimo różnicy wieku, utrzymują od lat świetne relacje.

- Właściwie to bratu zawdzięczam to, że moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze. Byłam z nim mocno związana, on mnie doskonale rozumiał - szczerze wspomina.

Niedawno aktorka zdecydowała się podzielić na swoim Instagramie rodzinnym zdjęciem. Możemy na nim zobaczyć męża aktorki w otoczeniu jej ojca, oraz ukochanego brata.

Magda_Gessler

Magda Gessler pracowała w bardzo trudnych warunkach na planie

CZYTAJ DALEJ

Fani zachwyceni urodą brata Małgorzaty Sochy

Zdjęcie trzech mężczyzn z rodziny aktorki zdecydowała się udostępnić z okazji... dnia ojca. Zgodnie z Instagramową tradycją, z okazji święta podzieliła się zdjęciem swojego rodzica, jednak postanowiła w przewrotny sposób docenić także innych panów w swojej rodzinie.

- Trzech najlepszych ojców, jakich znam na jednym zdjęciu: mój tata, mój mąż i mój brat🥰 Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego Święta Panowie ❤️

Na zdjęciu można łatwo dostrzec podobieństwo Piotra do znanej siostry - zarówno w rysach twarzy, jak i charakterystycznym uśmiechu. Internauci szybko zwrócili na to uwagę. W komentarzach można przeczytać mnóstwo komplementów.

- No brata to by się Pani nie wyrzekła, bardzo podobni jesteście! :) - zachwyca się internauta.

- Widać podobieństwo 😊 - komentuje inny.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >