Swiatgwiazd.pl
Barbara Kurdej-Szatan

east news / TRICOLORS

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zniszczenia po ostatniej ulewie

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Barbara Kurdej-Szatan należy do najpopularniejszych aktorek polskich - regularnie możemy ją oglądać w produkcji TVP ,,M jak miłość". Gwiazda podzieliła się niedawno wstrząsającym nagraniem - przez jej dom przeszła groźna burza.

  • Barbara Kurdej-Szatan z mężem i synkiem mieszkają na przedmieściach Warszawy

  • Aktorka podzieliła się nagraniem, na którym widać jakie spustoszenie w jej ogrodzie sieje burza

  • Przejęta na rękach trzyma ukochanego synka

Aktorka wcielająca się w postać Joasi Chodakowskiej w serialu ,,M jak miłość" należy do tych celebrytek, które są aktywne w sieci. Niedawno na swoim profilu na Instagramie podzieliła się wstrząsającym nagraniem - letnia burza wyrządziła w jej domu spore szkody.

Barbara Kurdej-Szatan dzieli się przerażającym nagraniem

Barbara Kurdej-Szatan jest przykładem celebrytki, której kariera wybuchła niespodziewanie i bardzo szybko. Popularność przyniosła jej rola w ... reklamach Playa. To dzięki nim stała się rozpoznawalna i udało jej się zagrać w wielu filmach i serialach. Regularnie możemy ją oglądać w popularnym serialu ,,M jak miłość", w którym wciela się w postać Joasi Chodakowskiej (więcej tutaj).

Kurdej-Szatan korzysta ze swojej popularności - pozostaje aktywna w Internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 1,5 miliona internautów. Lubi tam się dzielić swoimi przeżyciami, przemyśleniami czy prywatnymi zdjęciami.

Pod koniec zeszłego roku aktorka urodziła pierwszego synka, Henia. Już od czasu ciąży chętnie opowiadała o swoich przeżyciach związanych z oczekiwaniem na dziecko. Dziś chętnie publikuje w Internecie zdjęcia z synkiem - czasem nawet w celach reklamowych. Niedawno na zdjęciu z dzieckiem zachwycała się nad konkretnym kremem do opalania.

Z mężem, Rafałem już dwa lata temu zdecydowali się na wyprowadzkę do większego lokum na przedmieściach Warszawy - zapewne ze względu na powiększenie rodziny. Parę dni temu jednak Kurdej-Szatan podzieliła się wstrząsającym nagraniem, na którym możemy zobaczyć, jak burza demoluje taras ukochanego domu aktorki.


edyta-górniak (1)

Niespodziewane odwiedziny w domu Edyty Górniak

CZYTAJ DALEJ

Zniszczony taras Barbary Kurdej-Szatan

Niedawno jednak na swoim Instagramie podzieliła się mniej radosnym nagraniem. Najpierw wrzuciła zdjęcia ciemnych chmur, które od rana zasłaniały słońce na Mazowszu. Parę godzin później na Instastory mogliśmy zobaczyć jak wiatr prawie urywa hamak Kurdej-Szatan, zaś silny deszcz zalewa zadbany taras.

- No i pięknie… A jak u was? - podsumowała ironicznie celebrytka, wyraźnie niezadowolona.

Gdy obróciła kamerkę w telefonie mogliśmy zobaczyć twarz aktorki. Okazało się, że na rękach trzyma ukochanego synka, który wyglądał na lekko przerażonego. Podobnie jak matka, która starała się to maskować, jednak w jej głosie można było wyczuć zdenerwowanie.

Okazuje się jednak, że na szczęście nikomu nic się nie stało, a ostatecznie Barbara Kurdej-Szatan obeszła się bez większych strat.

burza_Kurdej_Szatan

burza_Kurdej_Szatan

burza_Kurdej_Szatan

burza_Kurdej_Szatan

burza_Kurdej_Szatan

burza_Kurdej_Szatan

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: JastrząbPost


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >