Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgosia Tomaszewska wróciła do "Pnś". Brzuszek ciężarnej gwiazdy na pierwszym planie. Ostatnia prosta przed porodem
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.12.2023 15:09

Małgosia Tomaszewska wróciła do "Pnś". Brzuszek ciężarnej gwiazdy na pierwszym planie. Ostatnia prosta przed porodem

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF/Instagram

Gwiazda stacji TVP Małgorzata Tomaszewska po przerwie wróciła do “Pytania na śniadanie”. Pokazała się z ciążowym brzuszkiem. Fani prezenterki zachwyceni jej wyglądem. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

Program pełen gwiazd

Popularny program “Pytanie na śniadanie” prowadzą uwielbiane przez telewidzów duety znanych prowadzących. Do najbardziej rozpoznawalnych należą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski czy Ida Nowakowska i Tomasz Wolny. 

Dużą popularnością na wizji cieszą się także Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Jednakże fani w ostatnim czasie rzadko mieli okazję oglądać ich razem na ekranie. Córka Jana Tomaszewskiego jest w ciąży i chociaż odmienny stan jej służy, to ze względu na chorobę była zmuszona zrobić sobie dłuższą przerwę. Teraz wróciła i zachwyca doskonałą formą. 

Ida Nowakowska niespodziewanie przerwała "Pytanie na śniadanie"! Interweniował Tomasz Wolny Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Kasia Cichopek pokazała, co działo się za kulisami. Było niebezpiecznie

Na co Małgorzata Tomaszewska chorowała w ciąży?

Dziennikarka jest w ciąży, ale stara się wykonywać obowiązki i pozostać aktywna. Jednak w ostatnim czasie z powodu choroby, nie mogła pojawić się na wizji. Tomaszewska mierzyła się z ospą wietrzną.

Dla dobra swojego i dziecka musiała pozostać w domu i zadbać o zdrowie. Nie zaniedbuje jednak swoich fanów w mediach społecznościowych i pozostaje z nimi w kontakcie. W czasie wolnym od pracy chętnie dopowiadała na pytania fanów, czy spędzała czas ze synkiem. 

Wspólnie z 6-letnim Enzo dużo gotowali, a relacjami z kuchennych eksperymentów gospodyni “Pytania na śniadania” dzieliła się ze swoimi obserwatorami. Był też czas na przygotowania do Bożego Narodzenia. 

W momencie, gdy w Telewizji Polskiej huczy o zmianach personalnych, ona odpoczywała od całego medialnego zgiełku. 

Powrót Małgorzaty Tomaszewskiej do "Pnś"

Ku radości fanów prezenterka wyzdrowiała i czuje się dobrze. Powróciła również do “Pytania na śniadanie” i planuje pracować, aż do terminu porodu, który ma wyznaczony na luty. To właśnie wtedy do rodziny dołączy jej wyczekiwana córeczka. 

Na oficjalnym profilu śniadaniówki na Instagramie pojawiło się zdjęcie przedstawiające duet prowadzących, Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską. Przyszła mama wybrała się do pracy w sukience podkreślającej ciążowy brzuszek. Prowadzącym na fotografii towarzyszył mistrz kuchni, Jakub Steuermark. Pod publikacją posypały się pozytywne komentarze od fanów.

  • Gosia Tomaszewska Pięknie Wyglądasz!
  • Wow fotka.
  • Super duet.
  • Bosko dzisiaj wyglądaliście. Oby tak dalej!

 

Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, for. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF