Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
30.04.2024 16:43 Małgorzata Tomaszewska zachwyca figurą 2 miesiące po porodzie

Małgorzata Tomaszewska niedawno po raz drugi została mamą. Pierwszy raz pokazała swoją figurę po porodzie. Wygląda fenomenalnie. 

Małgorzata Tomaszewska
19.04.2024 11:22 Małgorzata Tomaszewska pokazała wspólne zdjęcia ze spaceru z córką. Na to czekali fani

Małgorzata Tomaszewska od prawie dwóch miesięcy zajmuje się nowo narodzoną córeczką. Po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską przeniosła się do mediów społecznościowych, gdzie relacjonuje codzienność. Internauci zobaczyli pierwsze zdjęcie ze spaceru z maluszkiem. Gwiazda nie była sama.

Małgorzata Tomaszewska
11.04.2024 13:28 Małgorzata Tomaszewska w ciąży miała poważny problem. Przyznała się do tego dopiero teraz

Małgorzata Tomaszewska pod koniec lutego 2024 roku powitała na świecie drugie dziecko. Od tego momentu była gwiazda "Pytania na śniadanie" rzadko odzywała się do internautów. Teraz odpowiedziała na kilka ich pytań. Po raz pierwszy powiedziała, co jej dolegało podczas ciąży.

Małgorzata Tomaszewska
29.03.2024 18:24 Ważą się losy Małgosi Tomaszewskiej. O wszystkim przesądzi to, co wydarzy się tuż po świętach

Małgorzata Tomaszewska jeszcze niedawno występowała na antenie TVP jako jedna z gospodyń "Pytania na śniadanie". Po zwolnieniu rezygnowała z publicznych oświadczeń i skupiła się na narodzinach drugiego dziecka. Jaki teraz ma plan na karierę? Poświąteczny okres będzie dla niej kluczowy.

Małgorzata Tomaszewska
16.03.2024 22:23 Jak wygląda Małgorzata Tomaszewska trzy tygodnie po porodzie? Nie wszyscy są gotowi na takie zdjęcia byłej gwiazdy TVP

Małgorzata Tomaszewska niedawno urodziła dziecko. Świeżo upieczona mama, co jakiś czas dzieli się zdjęciami córeczki. Teraz pokazała, jak sama wygląda. Nie do wiary…

Małgosia Tomaszewska
11.03.2024 17:20 Małgosia Tomaszewska po porodzie odcięła się od wszystkich. Miała ważny powód. Jest też apel synka

Małgosia Tomaszewska od prawie miesiąca może nazywać się świeżo upieczoną mamą. Na świecie powitała córeczkę, Laurę. Poród zmienił wiele w jej życiu. Teraz wraz z synkiem odezwała się do internautów po dłuższej przerwie. Ma do nich osobistą prośbę. Bez ich odpowiedzi nie będzie widziała jak poradzić sobie w najbliższych miesiącach.

Małgorzata Tomaszewska
24.02.2024 14:42 Małgosia Tomaszewska zapłaciła krocie za porodówkę. Luksusy jak na all inclusive. Cena za dobę ścina z nóg

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się świetnymi wieściami. Na świecie powitała długo wyczekiwaną córeczkę. Rodziła w luksusowym szpitalu. Kwoty za porodówkę były kosmiczne. 

Małgorzata Tomaszewska
23.02.2024 18:56 Jest pierwsze zdjęcie córeczki Małgorzaty Tomaszewskiej! Odważny kadr zapewni jej rozgłos na długo

Małgorzata Tomaszewska niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Kilka dni po szczęśliwym rozwiązaniu była prowadząca “Pytanie na śniadanie” pochwaliła się w mediach społecznościowych pierwszym zdjęciem nowo narodzonej pociechy. Tak odważnego kadru nikt się po niej nie spodziewał.

Małgorzata Tomaszewska, Jan Tomaszewski
22.02.2024 21:05 Zamieszanie z imieniem córki Małgorzaty Tomaszewskiej. Przekazano błędną informację. Nazwała ją zupełnie inaczej

Małgorzata Tomaszewska urodziła dwa dni temu. Była prezenterka TVP przywitała na świecie córkę. Powstało jednak zamieszanie związane z imieniem dziewczynki. Błąd popełnił sam dziadek, Jan Tomaszewski. Jak naprawdę ma na imię córka Tomaszewskiej?

Małgorzata Tomaszewska
20.02.2024 19:20 Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy szczegóły rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka?

W sieci właśnie pojawiła się szczęśliwa wiadomość. Jan Tomaszewski poinformował, że jego córka Małgorzata Tomaszewska urodziła! Szczegóły.

Małgorzata Tomaszewska, Olek Sikora
17.02.2024 15:00 Sikora w końcu to powiedział głośno. Już nikt nie będzie miał wątpliwości, co łączy go z Tomaszewską

Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska przez pięć lat prowadzili wspólnie poranne "Pytanie na śniadanie". Duet wzbudził ogromne zainteresowanie widzów, a także doczekał się wielu domysłów o ich współpracę. Teraz prezenter zdradza całą prawdę. Wspomniał o romansie i dziecku.

Małgorzata Tomaszewska
17.02.2024 11:03 Cudowne wieści od Małgorzaty Tomaszewskiej. Do tego ta piękna fotografia!

Małgorzata Tomaszewska od czasu odejścia z programu "Pytanie na śniadanie" przeniosła się do mediów społecznościowych, gdzie regularnie informuje swoich obserwatorów o ciążowych sprawach. Takich wiadomości jednak nikt nie spodziewał się tak szybko. Gwiazda pokazała uroczy widok z domu. Serce rośnie!

Dorota Wellman o zwolnieniu Małgorzaty Tomaszewskiej
16.02.2024 15:40 "Ta sprawa jest sprawą brzydką". Wellman bluzga na szefów śniadaniówki! Jak mogli zrobić coś tak nieludzkiego swojej gwieździe?!

Dorota Wellman udzieliła nam wywiadu, w którym z niesmakiem skomentowała decyzję władz programu śniadaniowego. Sama jest teraz przygotowana na najgorsze.

Małgorzata Tomaszewska
14.02.2024 10:34 Małgorzata Tomaszewska informuje o zagrożonej ciąży. Lawina wsparcia w komentarzach. "Przytulam"

Małgorzata Tomaszewska już niedługo ma powitać na świecie córeczkę. Gwiazda nieoczekiwanie poinformowała o problemach zdrowotnych. W komentarzach lawina wsparcia. Szczegóły.

Sesja ciążowa Małgorzaty Tomaszewskiej
11.02.2024 10:50 Małgorzata Tomaszewska zdradziła imię córki. Przy okazji pochwaliła się piękną sesją zdjęciową

Małgorzata Tomaszewska jest na ostatniej prostej przed porodem. Dni dzielą ją od tego, aby trzymać córkę w ramionach. Teraz zrobiła fanom wielką niespodziankę i zdradziła imię dziewczynki. Pokazała również zmysłową sesję ciążową. 

Małgorzata Tomaszewska
10.02.2024 20:19 Małgorzata Tomaszewska zdradziła termin porodu. Fani gwiazdy martwią się o nietypowe komplikacje

Małgorzata Tomaszewska jest w zawansowanej ciąży. Właśnie ujawniła, kiedy urodzi się jej córeczka. Fani jednak zwrócili jej uwagę na pewną kwestię. Czy gwiazda ma powody do zmartwień?

Małgorzata Tomaszewska
08.02.2024 10:09 Małgosia Tomaszewska pokazała się na kilka dni przed porodem. Fani nie mogą oderwać oczu. Wygląda fenomenalnie

Małgorzata Tomaszewska jest na ostatniej prostej przed porodem. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka. Na kilka dni przed rozwiązaniem pokazała fanom krągłości. Wygląda pięknie. 

Małgorzata Tomaszewska
07.02.2024 15:12 Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła zdjęciem z dzieckiem. "Kocham". Wzruszający kadr trafił do sieci

Małgorzata Tomaszewska po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" skupiła się na życiu osobistym. W mediach społecznościowych rzetelnie relacjonowała internautom przygotowania do kolejnego powodu. Teraz zaskoczyła wszystkich. Wzruszający kadr z dzieckiem chwyta za serce.

Małgorzata Tomaszewska
28.01.2024 13:26 Szczęście u Małgosi Tomaszewskiej. Wymarzony prezent na urodziny. "Moje Szczęście Najdroższe"

Małgorzata Tomaszewska świętuje dzisiaj urodziny. Jakiego prezentu się doczekała? Piękniejszej chwili nie mogła sobie wymarzyć. Pochwaliła się uroczym zdjęciem. 

Małgosia Tomaszewska
27.01.2024 13:11 Małgosia Tomaszewska odezwała się do fanów po tygodniu milczenia. To się teraz z nią dzieje. Nie jest najlepiej

Małgosia Tomaszewska jeszcze niedawno cieszyła się ogromnymi sukcesami w życiu prywatnym i zawodowym. Niestety wraz ze zmianami w TVP doszło do jej odejścia z "Pytania na śniadanie". Po przerwie odezwała się do internautów w krótkim nagraniu. Jak się czuje przyszła mama? Serce ściska na widok zmęczonej gwiazdy.

Jan Tomaszewski, Małgorzata Tomaszewska
24.01.2024 17:40 Tak Tomaszewska zareagowała na zwolnienie z "PnŚ"! Wszystko wygadał jej ojciec. Jan Tomaszewski mówi o "tragicznych komplikacjach"

Jan Tomaszewski zdradził, jak na zwolnienie z “Pytania na śniadanie” zareagowała jego córka. Co powiedział? Wyznał też, jak na imię będzie miała jego wnuczka.

Małgorzata Tomaszewska
24.01.2024 14:05 Ta ciążowa sesja przejdzie do historii. Małgorzata Tomaszewska zrzuciła z siebie wszystko. Wygląda jak anioł

Małgorzata Tomaszewska jeszcze do niedawna była jedną z gwiazd "Pytania na śniadanie". Zmiany dotknęły jednak i ją. Teraz prezenterka pokazała, jak przygotowuje się do drugiego porodu. Nie da się odwrócić od niej wzroku. Wygląda niczym anioł, a w poście wspomniała o samopoczuciu. Ma żal do TVP?

Tomaszewska i Kurska
23.01.2024 22:07 Kurska grzmi w o obronie zwolnionej z "PnŚ" Tomaszewskiej. Zapomniała się i zdradziła prywatny sekret prezenterki

Joanna Kurska nagle stanęła w obronie zwolnionej z “Pytania na śniadanie” Małgorzaty Tomaszewskiej. Przy okazji zdradziła sekret prezenterki.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie udostępniła filmik z porodówki
12.01.2024 22:27 Małgorzata Tomaszewska udostępniła w sieci nagranie z porodówki. Mowa o nieludzkim bólu

Małgorzata Tomaszewska lada moment powita na świecie swoje drugi dziecko. Dziennikarka TVP podzieliła się właśnie ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych zaskakującym filmikiem.

Małgorzata Tomaszewska
10.01.2024 17:02 Zmiany u ciężarnej Tomaszewskiej. Tuż przed porodem podjęła radykalne kroki: "Nie będziemy ryzykować"

Gwiazda “Pytania na śniadanie” niedługo ponownie zostanie mamą. Przed tym ważnym wydarzeniem Małgorzata Tomaszewska będzie miała okazję świętować swoje urodziny. Jak zamierza je spędzić w obliczu nadchodzących zmian w jej życiu? 

Jan Tomaszewski i Małgorzata Tomaszewska
09.01.2024 16:35 Tak Tomaszewski zareagował na ciążę córki. Poruszona Małgorzata zdradziła szczegóły

Jan Tomaszewski w dniu 9 stycznia świętuje 76. urodziny. Były piłkarz ma powody do radości, gdyż niedługo ponownie zostanie dziadkiem. Jego córka, znana prezenterka Małgorzata Tomaszewska wkrótce urodzi córeczkę. Jak jej znany tata zareagował na tę wiadomość? Sprawdzamy. 

Choinki gwiazd 2023, fot. IG
24.12.2023 11:30 Gwiazdy są już gotowe na święta. Tak choinki ubrały Rozenek, Lewandowscy, Tomaszewska

Jak gwiazdy ubrały choinki? Chociaż do świąt jeszcze chwila, to w wielu domach znanych osób stanęły udekorowane drzewka. Pochwaliły się już nimi m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Tomaszewska i Roksana Węgiel.

Małgorzata Tomaszewska
17.12.2023 15:09 Małgosia Tomaszewska wróciła do "Pnś". Brzuszek ciężarnej gwiazdy na pierwszym planie. Ostatnia prosta przed porodem

Gwiazda stacji TVP Małgorzata Tomaszewska po przerwie wróciła do “Pytania na śniadanie”. Pokazała się z ciążowym brzuszkiem. Fani prezenterki zachwyceni jej wyglądem. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

  • 1
  • 2