Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgosia Tomaszewska zapłaciła krocie za porodówkę. Luksusy jak na all inclusive. Cena za dobę ścina z nóg
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 14:42

Małgosia Tomaszewska zapłaciła krocie za porodówkę. Luksusy jak na all inclusive. Cena za dobę ścina z nóg

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. Instagram

Małgorzata Tomaszewska podzieliła się świetnymi wieściami. Na świecie powitała długo wyczekiwaną córeczkę. Rodziła w luksusowym szpitalu. Kwoty za porodówkę były kosmiczne. 

Małgorzata Tomaszewska urodziła

Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do swoich fanów dopiero w piątek wieczorem. Na oficjalnym profilu na Instagramie, który obecnie śledzi ponad 140 tysięcy użytkowników, potwierdziła, że jej wymarzona córeczka jest już na świecie.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat - oznajmiła za pośrednictwem Instagrama.

W dalszej części wpisu Tomaszewska podziękowała personelowi szpitala, w którym urodziła się jej druga pociecha. Post opatrzyła pierwszym zdjęciem z noworodkiem. Tutaj jednak następuje spore zaskoczenie. Zwykle zachowawcza gwiazda tym razem podzieliła się odważnym kadrem, na którym wyraźnie widać, jak karmi dziecko piersią.

Szpital, w którym rodziła Tomaszewska, robi ogromne wrażenie i od lat cieszy się świetną renomą.

Małgorzata Tomaszewska urodziła! Znamy szczegóły rozwiązania. Chłopiec czy dziewczynka? Małgorzata Tomaszewska informuje o zagrożonej ciąży. Lawina wsparcia w komentarzach. "Przytulam"

Gdzie rodziła Małgorzata Tomaszewska?

Małgorzata Tomaszewska 20 lutego powitała na świecie swoją córeczkę Laurę. Najnowszy wpis prezenterki wyjawia, że dziewczynka pojawiła się na świecie w warszawskim szpitalu na Madalińskiego, który słynie z opieki na najwyższym poziomie i jest nazywany. Pomimo że jest to publiczna placówka, to zapewnia bogatą ofertę usług prywatnych. Jest tu możliwość skorzystania z całodobowej opieki położnej i wynajęcia osobnej salę dla swoich bliskich!

Gwiazdy preferują unikać pozostawiania spraw jedynie w rękach NFZ i zawsze, gdy tylko mogą, decydują się na korzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej. Oczywiście, taka opieka niesie ze sobą spore koszty. Maja Hyży w lipcu 2022 roku opisała tę kwestię na swoich mediach społecznościowych, prezentując prywatne sale, które wynajęła przed porodem córeczki. 

Jakiego rzędu są to koszty?

Ile kosztował poród Małgorzaty Tomaszewskiej?

Podobnie postąpiła Małgorzata Tomaszewska, wybierając szpital na Madalińskiego i tym samym ponosząc duże koszty.  Sam proces porodu w tym miejscu kosztuje prawie 4 tysiące złotych, ale kwota ta nie obejmuje opieki nad noworodkiem ani obecności położnej. 

Za tę dodatkową usługę należy zapłacić 1500 złotych za dobę, nie wspominając o innych usługach i pomocy oferowanej przed samym rozwiązaniem. Diagnostyka, konsultacje ginekologiczne czy uroginekologiczne to kolejne tysiące złotych wydawane przez dziewięć miesięcy ciąży. 

Jeśli świeżo upieczona mama chce, by towarzyszył jej bliski, może wykupić dla niego nocleg na łóżku obok – kosztuje to minimum 400 złotych za dobę. Istnieje także wariant luksusowy, gdzie można nocować w apartamencie dwupokojowym za 800 złotych za dobę.

Prestiż Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny przy Madalińskiego jest wyjątkowo imponujący. Od wielu lat to tutaj celebrytki rodzą swoje dzieci. W szpitalu tym przychodziły na świat pociechy takich gwiazd jak: Dominika Gwit, Katarzyna Warnke, Maja Hyży, Marina, Małgorzata Kożuchowska, Ida Nowakowska, Maria Dejmek i Natalia Klimas. Szpital z dumą prezentuje swoje słynne pacjentki na własnej stronie internetowej.

Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF
Małgorzata Tomaszewska, fot. KAPiF