Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Dla nas komentuje płeć dziecka i pokazuje ekskluzywne zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 03.08.2023 10:22

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży! Dla nas komentuje płeć dziecka i pokazuje ekskluzywne zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem

Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży, fot. Świat gwiazd Exclusive
Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży, fot. Świat gwiazd Exclusive

Małgorzata Tomaszewska jest w drugiej ciąży! Świat gwiazd dotarł do szczegółów tej wspaniałej informacji. Tylko dla nas gwiazda przesłała niepublikowane zdjęcia z wakacji z zaokrąglonym brzuszkiem i zdradziła, jak na radosne wieści zareagował jej synek.

Początki kariery Małgorzaty Tomaszewskiej

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVP młodego pokolenia. Ze stacją związana jest od 2018 roku. Najpierw pojawiała się jako w “Pytaniu na śniadanie” jako ekspertka od kultury i show-biznesu. Z czasem publiczność i kamera tak bardzo ją pokochały, że powierzono jej prowadzenie pełnych wydań śniadaniówki.

Publiczny nadawca powierzył Tomaszewskiej także takie projekty jak magazyn kulturalny “Lajk!”, prowadzenie imprez okolicznościowych (koncertów wakacyjnych, festiwalu w Opolu, sylwestrowych czy benefisu Zenka Martyniuka) oraz flagowych formatów stacji – na czele z “The Voice of Poland” i Eurowizją Junior w 2019 roku.

Wcześniej Tomaszewska była gwiazdą Polsatu, gdzie prezentowała prognozę pogody. Jako pogodynka stacji w 2015 roku wzięła udział w “Tańcu z gwiazdami”. 

Małgorzata Tomaszewska w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF

Prywatnie 34-latka jest córką sportowców – bramkarza i legendy futbolu Jana Tomaszewskiego oraz tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. 

"Pytanie na śniadanie". Czułości Tomaszewskiej i Sikory na planie, wszystko uwieczniono na zdjęciach Małgorzata Tomaszewska miała wypadek. Skutki odczuwa do dziś. "Nie miałam czucia"

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży

Małgorzata miała dwóch mężów. Najpierw wyszła za mąż za kierowcę o nazwisku Słomina. Przyjęła po nim drugie nazwisko. Z drugim mężem – pochodzącym z Turcji Ahmetem Seyfi Yigit Tarci – ma syna Enzo, który w tym roku skończył 6 lat.

Małgorzata Tomaszewska z synem Enzo, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska z synem Enzo, fot. KAPIF

Teraz dowiadujemy się, że rodzina Tomaszewskiej wkrótce się powiększy. Taką wiadomość przekazał Aleksander Sikora w dzisiejszym wydaniu “Pytania na śniadanie”.

Czynię honory ponieważ zostałem do tego upoważniony. Proszę się na moment zatrzymać bowiem mamy wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina “Pytania na śniadanie” się powiększa! Małgorzata Tomaszewska po raz drugi zostanie mamą!

 Niedługo później potwierdziła ją sama Małgosia na swoim profilu na Instagramie. 

Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem – napisała gwiazda i zaprezentowała swoje krągłości w egzotycznym anturażu.

Świat gwiazd dotarł do informacji na temat wyjątkowego stanu prezenterki. W którym miesiącu ciąży jest Małgorzata Tomaszewska?

To są początki ciąży, czwarty miesiąc, ale Małgosia nie zwalnia tempa, czuje się dobrze i cały czas pracuje. – mówi Światu gwiazd koleżanka prezenterki z “Pytania na śniadanie”.

Według naszego informatora Małgorzata planuje być jak najdłużej aktywna zawodowo. Do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie, co zresztą doceniają jej przełożeni i koledzy z zespołu:

Gosia wyznaje zasadę, że co ma zrobić jutro, to robi dziś. Jest bardzo punktualna, bardzo pracowita, zawsze można na nią liczyć. Jest lojalna, dyskretna i jest prawdziwym zwierzęciem telewizyjnym – ma urodę i końskie zdrowie. Jest osobą punktualną, na którą zawsze można liczyć. Jest wzorem pracowitości. Do tego ma szacunek dla każdego, z kim pracuje. – twierdzi nasze źródło.

Małgorzata Tomaszewska o drugiej ciąży – komentuje tylko dla nas

Druga ciąża Małgorzaty Tomaszewskiej wywołała ogromną radość wśród jej fanów. Gwiazda do ostatniej chwili trzymała cudowne wieści w sekrecie. Czy zna już płeć dziecka? Na ten temat wypowiedziała się dla Świata gwiazd:

Enzo chciałby brata, ale to jeszcze, ale to jeszcze niewiadoma – powiedziała nam prezenterka.

Teraz, gdy wszystko jest już jasne, Tomaszewska zdradziła Światu gwiazd, jak na wiadomość o rodzeństwie zareagowali jej partner i synek. Co ciekawe, to właśnie 6-latek… poinformował ją, że zostanie ponownie mamą:

Cała rodzina jest bardzo radosna, a radosna rodzina zawsze była moim największym marzeniem. Jako psycholog od początku bardzo zwracałam uwagę, by Enzo był włączony już w proces planowania powiększenia rodziny. Dlatego był pierwszym poinformowanym, a właściwie to on informował mnie, bo odczytywał test ciążowy – zwierzyła nam się Małgorzata.

Tylko dla nas prowadząca “Pytanie na śniadanie” przesłała poniższe zdjęcia. Tak Małgorzata Tomaszewska wygląda w drugiej ciąży:

Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży, fot. Świat gwiazd Exclusive
Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży, fot. Świat gwiazd Exclusive
Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży, fot. Świat gwiazd Exclusive
Małgorzata Tomaszewska w drugiej ciąży, fot. Świat gwiazd Exclusive

Kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?

Chociaż gwiazda regularnie gości na salonach i szklanym ekranie, to o życiu prywatnym wypowiada się bardzo powściągliwie. Teraz – gdy dowiedzieliśmy się, że jest w ciąży – wielu fanów zastanawia się, kim jest partner Małgorzaty Tomaszewskiej?

Ma na imię Robert. Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze. – mówi informatorka Świata gwiazd i dodaje: – Tylko raz paparazzi złapali ich na zdjęciach w Sopocie. Na razie nie spieszy się im do ślubu.

Tomaszewska z szacunku dla swoich byłych i tego, co ich łączyło, nie zabiera głosu publicznie na ich temat:

Jest bardzo fajną i czułą mamą dla Enzo. Słynie z tego, że nigdy nie mówi źle o swoich byłych, nawet jeśli miała pretensje do nich. Nie pierze brudów publicznie, jest bardzo dyskretna, jeśli chodzi o swoje życie. – kwituje znajoma z pracy.

Małgorzata Tomaszewska w pierwszej ciąży w 2017 roku, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska w pierwszej ciąży w 2017 roku, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska w pierwszej ciąży w 2017 roku, fot. KAPIF
Małgorzata Tomaszewska w pierwszej ciąży w 2017 roku, fot. KAPIF