Swiatgwiazd.pl
Anna Przybylska

TRICOLORS/East News

Mama Ani Przybylskiej wsparła akcję charytatywną. Oddała pamiątkę po córce

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Anna Przybylska zmarła prawie siedem lat temu, jednak pamięć o niej wciąż jest żywa. Teraz fani mogą nabyć cudowną, a zarazem sentymentalną pamiątkę, która do tej pory wisiała w szafie mamy aktorki. Krystyna Przybylska włączyła się bowiem w akcję charytatywną na rzecz Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku.

  • Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wyniku raka trzustki

  • Mama aktorki właśnie wystawiła jedną z jej sukienek na akcję charytatywną

  • Pieniądze z aukcji trafią do Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku

  • Krystyna Przybylska zwróciła się do osób zainteresowanych kupnem kreacji

Anna Przybylska mimo przedwczesnej śmierci wciąż żyje w pamięci Polaków. O aktorce co jakiś czas przypominają także jej partner Jarosław, córka Oliwia oraz mama Krystyna. Rodzicielka wspaniałej aktorki właśnie zdecydowała się na piękny gest.

joanna-kurowska

Joanna Kurowska zmaga się z problemami zdrowotnymi. „Czułam się stale zmęczona”

CZYTAJ DALEJ

Sukienka Ani Przybylskiej trafiła na aukcję charytatywną

Krystyna Przybylska postanowiła zaangażować się w akcję, której celem jest uzbieranie stu tysięcy złotych na rzecz Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku. Miejsce nie jest przypadkowe, ponieważ cała jej rodzina związana jest z Trójmiastem. Przypomnijmy, że Ania Przybylska przyszła na świat w Gdyni.

Założona kwota akcji nie jest mała, a na jej uzbieranie wyznaczono zaledwie trzydzieści dni. W związku z tym Krystyna Przybylska, chcąc pomóc potrzebującym, postanowiła wystawić coś niezwykle cennego – przepiękną sukienkę swojej córki, którą ta kupiła specjalnie na premierę filmu „Bilet na Księżyc”.

Czarna kreacja została zaprojektowana przez Rolanda Moureta. Aby ją nabyć, fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak podaje portal Jastrząb Post, sukienka Ani Przybylskiej ma pojawić się w serwisie aukcyjnym Allegro dopiero 5 sierpnia. Dla wszystkich zainteresowanych mama aktorki ma także pewną propozycję.

- Ktoś, kto wylicytuje sukienkę Ani zapraszam serdecznie do siebie. Chciałabym spędzić z taką osobą czas. Na pewno będzie to dla mnie i zaszczyt, a jednocześnie i wiele wspomnień – przekazała pani Krystyna.

Sprzedaż sukienki to z pewnością ogromne wydarzenie dla mamy Ani Przybylskiej. Kreacja jest wyjątkowa, a co więcej – bardzo sentymentalna. Aktorka kupiła ją bowiem na wspomnianą premierę filmu, jednak z powodu choroby nie mogła uczestniczyć w wydarzeniu.

Akcję na rzecz Hospicjum imienia ks. Dutkiewicza w Gdańsku wspierają także inne osoby publiczne. Osobiste przedmioty miały przekazać też między innymi Martyna Wojciechowska, Aleksandra Kwaśniewska oraz Marta Manowska.

Przedwczesna śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych aktorek w Polsce. Widzowie pokochali ją za rolę policjantki Marylki w „Złotopolskich”, jednak na tym lista jej dorobku się nie zakończyła. Aktorka wystąpiła w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, takich jak między innymi „Klub szalonych dziewic”, „Daleko od noszy” czy wspomniany już „Bilet na Księżyc”.

Anna Przybylska związana była z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trojga dzieci – Oliwii, Jasia i Szymona. Zmagała się z chorobą nowotworową, W 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki. Niestety, choroba okazała się silniejsza. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >