Swiatgwiazd.pl
Przemek Kossakowski

instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski ma już za sobą jeden rozwód. Niechętnie o tym opowiadał

15 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Jak w ostatnich dniach donosi prasa, Przemek Kossakowski ponoć zadecydował o rozstaniu z Martyną Wojciechowską zaledwie 9 miesięcy po ślubie. Zainteresowanie tą dwójką diametralnie wzrosło, a na jaw wychodzi coraz więcej pikantnych szczegółów. Okazuje się, że Martyna nie była jego pierwszą żoną.

  • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub

  • Para podróżników rozstała się

  • Kossakowski ma już za sobą jeden rozwód

Związek Martyny i Przemka od samego początku budził ogromne zainteresowanie, choć oni sami bacznie strzegli życia prywatnego i zaledwie kilkukrotnie na forum publicznym wypowiedzieli się na jego temat. Fani nie mieli jednak wątpliwości, że tych dwoje są dla siebie stworzeni i wróżyli im świetlaną przyszłość pełną miłości.

Zaręczyny i ślub owiane tajemnicą

Martyna i Przemek spotykali się od 2018 roku. Choć plotkowano o tym znacznie dłużej, dopiero w 2020 roku oficjalnie potwierdzili, że są razem, a nawet, że doszło do zaręczyn. Te miały nastąpić na początku 2019 roku.

W październiku ubiegłego roku para zrzuciła na show-biznes prawdziwą bombę rewelacji, informując na swoich Instagramach, że są już po ślubie. Z fanami podzielili się zaledwie kilkoma kadrami z tego pięknego dnia i od tamtej pory niemal milczeli na temat małżeństwa.

- Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - przekazał wówczas Przemek za pośrednictwem swojego Instagrama.

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska w żałobie. Zmarła jej ukochana mama

CZYTAJ DALEJ


Niespodziewanie, 9 miesięcy po ślubie, kolorową prasę obiegły informacje o rzekomym rozstaniu, o którym ponoć zadecydował Przemek. Gdyby tego było mało, podróżnik miał wyprowadzić się z domu już około 3 miesiące po ceremonii.

Jak dotąd oboje oficjalnie nie potwierdzili rozstania, choć Martyna zamieściła na swoim Instagramie wymowny, a zarazem krótki wpis, sugerując, że w najbliższym czasie nie chce wypowiadać się na ten temat, a także odpowiedziała na komentarz fanki. (Więcej tutaj)

Tymczasem kolorowa prasa zaczęła rozpisywać się na temat pikantnych szczegółów z życia Kossakowskiego, o których nieliczni wiedzieli.

Przemek Kossakowski był już żonaty

Przemek przyzwyczaił fanów do tego, że życie prywatne oddziela od zawodowego wyraźną granicą i nie zamierza wypowiadać się na osobiste tematy na forum publicznym. Nic więc dziwnego, że wielu nawet nie miało pojęcia o... jego pierwszej żonie.

Podróżnikowi w przeszłości zdarzyło się rozwinąć temat w mediach, ale od tamtej pory wytrwale milczał. Pierwszy raz żonaty był jeszcze nim zaistniał w telewizji TTV. Wtedy też w jego życiu nie działo się najlepiej, a rozwód zbiegł się jednocześnie z utratą pracy.

- Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (...) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja - mówił w jednym z wywiadu dla "Twojego Stylu".

Do pierwszego małżeństwa odniósł się również w dawnym wywiadzie dla Plejady, podkreślając wówczas, że był to dla niego bardzo trudny czas, bo niemal z dnia na dzień został z niczym.

- Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się, moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość. Psychicznie było to dość dewastujące - mówił.

Wszystko wskazywało na to, że ślub z Martyną pozwoli mu w końcu znaleźć szczęście w miłości. Fani wciąż żyją nadzieją, że informacje o rozstaniu okażą się plotkami i niecierpliwie czekają na komentarz ze strony Przemka i Wojciechowskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Fakt, Onet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >