Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Ibisz

TRICOLORS/East News

Mama Krzysztofa Ibisza została gwiazdą memu. Prezenter skomentował

5 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Krzysztof Ibisz od ponad 20 lat zawodowo związany jest z Polsatem, gdzie prowadzi wiele programów rozrywkowych, a wcześniej teleturniejów. Dziennikarz pokazał fanom, że ma niebywały dystans do samego siebie. Na Instagramie zamieścił mem, na którym znajduje się razem ze swoją mamą. Jak twierdzi, zdjęcie podoba się zarówno jemu, jak i jego rodzicielce.

  • Krzysztof Ibisz opublikował na Instagramie mem ze swoją mamą

  • Dotyczył on jego młodzieńczego wyglądu

  • W komentarzach pojawiły się docinki, na które zareagował z klasą i pełnym profesjonalizmem

Nie od dziś wiadomo, że jedną z najpopularniejszych cech Krzysztofa Ibisza jest jego młodzieńczy wygląd. Na ten temat powstało wiele żartów, a część z nich widocznie podoba się słynnemu prezenterowi.

Kariera i związki Krzysztofa Ibisza

Przez niemal trzy dekady kariery dziennikarskiej Krzysztofa Ibisza jego łatką stała się sylwetka i wygląd, który zdaniem wielu ludzi pozostaje niezmienny. Oczywiście w większości przypadków są to tylko żarty, ale trzeba przyznać, że popularny prezenter z wiekiem wygląda naprawdę znakomicie.

Odkąd rozpoczął swoją pracę w Polsacie przeżył dwa małżeństwa. Pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanął w 1998 roku. Wówczas jego małżonką została Anna Zejdler. Para rozstała się po 6 latach. Ze swoją drugą żoną, Anną Nowak-Ibisz związał się w 2005 roku.

Ten związek przetrwał cztery lata. Dziennikarz z obu małżeństw doczekał się dwójki synów: Maksymiliana z Anną Zejdler i Vincenta z Anną Nowak-Ibisz. Następnie przez wiele lat pozostawał singlem, aż do roku poprzedniego, gdy na jaw wyszło, że spotyka się z polską modelką Joanną Kudzbalską.

Michał Olszański - ea

Michał Olszański był gwiazdą TVP. Czym zajmuje się dziś?

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Fani mogą kojarzyć wybrankę dziennikarza z 2. edycji słynnego programu „Top Model”, gdzie zajęła czwarte miejsce. W marcu br. do mediów trafiła informacja, że się zaręczyli. Kudzbalska nie zajmuje się już modelingiem. Postanowiła zmienić swoją profesję na medycynę stylu życia.

Dzięki temu sprawiła m.in., że Krzysztof Ibisz zdecydował się na rezygnację ze spożywania pokarmów mięsnych. Być może wpłynie to na fakt, że mimo 56 lat na karku będzie wyglądać jeszcze młodziej.

Krzysztof Ibisz zareagował na mem o sobie

Tymczasem dziennikarz postanowił zaskoczyć wszystkich swoich obserwujących i opublikować mem, na którym widnieje on sam i jego mama. Pokazał tym samym, że ma ogromny dystans do samego siebie.

Na zdjęciu widnieje napis o treści „Krzysztof Ibisz z koleżanką z klasy na lodach”, co jest naturalnym odniesieniem do jego młodzieńczego wyglądu. Dziennikarz jak zwykle z klasą udowodnił, że potrafi zachować profesjonalizm w takich sytuacjach.

- Z cyklu memy o Ibiszu. Z tego moja mama się ucieszyła. Pozdrawiamy z #miroslawaibisz i miłej soboty dla Was Kochani - napisał prezenter Polsatu.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Zobaczcie zdjęcie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >