Swiatgwiazd.pl
Robert Lewandowski - nowy partner mamy

Instagram.com/_rl9

Mama Roberta Lewandowskiego ma nowego partnera

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Okazuje się, że jej nowy partner dotychczas zupełnie nie interesował się futbolem. Nie wiedział nawet, w jakim klubie gra syn pani Iwony. "Dopiero przy mnie się uczy" – zdradziła ko

  • Dla Roberta Lewandowskiego najważniejsza jest rodzina. Piłkarz dał temu wyraz, odbierając niedawno puchar Ligi Mistrzów

  • Sportowiec ma kolejne powody do świętowania. Po szesnastu latach samotności jego mama znów jest zakochana

  • Iwona Lewandowska opowiedziała o nowej miłości w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego

Rodzina od zawsze była największą wartością w życiu Roberta Lewandowskiego. Piłkarz od blisko ośmiu lat jest mężem Anny Lewandowskiej, z którą doczekał się dwóch córek – Klary i Laury. Jedną z najważniejszych osób w jego życiu jest także mama.

Mamę Roberta Lewandowskiego rozpiera duma

Iwona Lewandowska jest jedną z największych fanek Roberta Lewandowskiego. Kobieta za każdym razem, gdy sportowiec wychodzi na boisko, mocno trzyma za niego kciuki. Gdy w poprzednim sezonie jej syn wraz z piłkarzami Bayernu Monachium zdobyli puchar Ligi Mistrzów, łzy same napływały jej do oczu.

Szczególnie mocno Iwonę Lewandowską wzruszyła przemowa, którą jej syn wygłosił po wygranym meczu z Paris Saint-Germain. Sportowiec wspomniał wówczas o swoim nieżyjącym już ojcu. To między innymi właśnie jemu zadedykował długo wyczekiwane zwycięstwo.

- Ten puchar na pewno dedykuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom, a także świętej pamięci tacie, który z pewnością na mnie patrzy i wierzył we mnie – mówił Robert Lewandowski przed kamerami.

Iwona Lewandowska opowiedziała o nowej miłości

Sukcesy sportowe Roberta to jednak nie jedyny powód do radości w rodzinie Lewandowskich. Okazuje się, że niedawno szczęście uśmiechnęło się także do mamy sportowca. We wrześniu ubiegłego roku pani Iwona poznała wyjątkowego mężczyznę.

- Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka – zdradziła w rozmowie dla Przeglądu Sportowego.

Pani Iwona poznała swojego obecnego partnera na urodzinach koleżanki. Goście bawili się bowiem w ośrodku agroturystycznym, którego właścicielem jest właśnie pan Jacek. Między nim a mamą Roberta Lewandowskiego szybko zaiskrzyło. Kobiecie najbardziej spodobała się w gospodarzu jedna rzecz.

- Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra (…) Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu – dodała.

Podczas wywiadu Iwona Lewandowska wyjawiła też, jakie jest jej największe marzenie. Przyznała, że bardzo chciałaby zabrać ukochanego na mecz piłki nożnej. Niestety, oboje muszą poczekać do momentu wyhamowania epidemii i poluzowania restrykcji.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >