Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel i Dominika komentują ciążę. Bedą bliźnięta?!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.05.2024 08:18

Marcin Hakiel i Dominika komentują ciążę. Bedą bliźnięta?!

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPiF

Marcin Hakiel i Dominika od kilku miesięcy przyciągają wzrok, jednak informacja o ciąży zaskoczyła wszystkich. Zakochani ujawnili, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Jakimi rodzicami chcą zostać? Partnerka tancerza nagle wspomniała o bliźniakach!

Marcin Hakiel i Dominika - związek

Marcin Hakiel wiedzie prym w show-biznesie od ładnych parunastu lat. Początkowo wszyscy kojarzyli go jako jednego z tancerzy "Tańca z Gwiazdami". W 2. sezonie wziął pod opiekę początkującą aktorkę, Kasię Cichopek. Więź zrodziła się między nimi na parkiecie i poza nim.

Duet był małżeństwem przez 14 lat i doczekał się dwójki dzieci: Adama i Helenki. Wiadomość o rozstaniu zaskoczyła wszystkich. Dziś oboje żyją w szczęśliwych związkach. Gwiazda "M jak miłość" związała się z telewizyjnym kolegą, Maciejem Kurzajewskim, a Marcin Hakiel od kilku miesięcy bryluje na salonach przy boku pięknej Dominiki.

Duet nie ukrywa miłości, a nawet udowadniał już wielokrotnie, że ich relacja jest naprawdę poważna. Były tatuaże ze wzajemnymi inicjałami, a niedawno plotkowano nawet o sekretnym ślubie.

Teraz jednak Marcin Hakiel i Dominika sami przyznali się do ogromnej radości. W rozmowie ze Światem Gwiazd ogłosili, że spodziewają się dziecka. Jakimi rodzicami chcą być i czego oczekują? Szczegóły poniżej.

Marcin Hakiel ponownie zostanie ojcem. Dominika jest w ciąży Media huczą o tajnym ślubie Hakiela. Co na to Cichopek?

Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka. Jakimi rodzicami chcą być?

Para swój związek chętnie ukazuje w mediach społecznościowych. Gorące zdjęcia i publiczne wyznania uczuć tylko upewniały internautów, że Marcin Hakiel znalazł już miłość po rozwodzie. Podczas urodzinowej imprezy portalu Pudelek duet postanowił ogłosić radosne wieści.

Zaczęło się niewinnie od wymownych póz Dominiki, która trzymała się za brzuch na ściance. W rozmowie z nami zdradziła szczegóły ciąży.

Tak, tak możecie gratulować. Wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie tylko nowe życie. […] Ja się czuję bardzo dobrze. Nie mam żadnych mdłości. Ciało mi się zmienia, ale nie mam żadnych dolegliwości - przyznała.

Warto przypomnieć, że Marcin Hakiel ma za sobą pierwsze doświadczenia związane z ojcostwem. Z Kasią Cichopek wychowuje naprzemiennie 14-letniego Adama i 10-letnią Helenkę. Jak tym razem podchodzi do tematu rodzicielstwa?

My już często mamy dzieciaki w domu, więc dla nas  to jest w miarę normalne teraz po prostu. Będzie o jeden bobas więcej, ale nie ma co ukrywać, że nasze dzieci te obecne są już dosyć duże. Dla Adama to już jest lekka abstrakcja, bo jest młodzieżą. Ma w pełni swoje życie - wyznał.

Dla Dominiki to pierwsza ciąża i nie ukrywa ogromnych emocji. Wierzy, że jej partner okaże się wspaniałym wsparciem podczas wychowywania malca.

No właśnie myślę, że m.in dlatego, że widziałam, jakim Marcin jest ojcem, to się zdecydowałam na to, żeby tutaj podjąć takie ryzyko, więc myślę, że będzie bardzo dobrym ojcem. Tak samo, jak jest dla swoich dzieci, które już są, tak samo myślę, że będzie dla naszego - podkreślała.

Duet zdradził także co nieco na temat przewidywań związanych z płcią maleństwa. Ukochana Marcina Hakiela nagle zaczęła mówić o bliźniakach. Jest na to szansa?

Marcin Hakiel i Dominika będą mkieli bliźnięta?

Oczywiście oprócz gratulacji pojawiają się pytania na temat płci dziecka. Przyszli rodzice otworzyli się na temat swoich marzeń i planów. Dominika przyznała, że w przeszłości często myślała o dziewczynce. Dziś jej oczekiwania wyglądają zupełnie inaczej.

Kiedyś pewnie wolałabym dziewczynkę, bo to jest takie bardziej moje. Ubieranki, słodkie rzeczy, fryzurki… A z drugiej strony fajnie być mamą chłopca, który gra w piłkę załóżmy i można chodzić na mecze i to też jest super - przyznała.

Marcina Hakiel jest już ojcem zarówno dziewczynki jak i chłopca, dlatego w jego przypadku płeć nie gra roli.

Ja już mam parkę także co będzie. Oby było zdrowe to jest dla nas podstawa. Bardziej dzieci się czasem licytują. Adam zdecydowanie jest za bratem, Helenka za siostrą, ale zobaczymy - zdradził nam tancerz.

Okazuje się, że sporą opcją w przypadku partnerki gwiazdora jest ciąża bliźniacza. W rodzinie Dominiki były już takie sytuacje, więc przyszła mama nie wyklucza takiej opcji również u siebie.

Może będzie, że wszyscy będą zadowoleni. Będzie o chłopiec i dziewczynka - zażartowała.

Na razie jednak ciąża jest w początkowym etapie, co nie zdradza szczegółów nawet przyszłym rodzicom. Marcin Hakiel i Dominika skupiają się na razie na gratulacjach i radości płynącej z wizji założenia rodziny.

Całą rozmowę z Marcinem Hakielem i Dominiką zobaczysz poniżej:

Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika, fot. KAPiF
Marcin Hakiel i Dominika spodziewają się dziecka, fot. KAPiF