Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Marcin Hakiel rozstał się z Dominiką? Tą odpowiedzią nie uciszy plotek. Co tam się dzieje?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.07.2023 08:04

Marcin Hakiel rozstał się z Dominiką? Tą odpowiedzią nie uciszy plotek. Co tam się dzieje?

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel rozstał się z partnerką?, fot. instagram.com/marcinhakiel/KAPiF

Życie osobiste Marcina Hakiela od pewnego czasu zasmuca jego obserwatorów. W mediach społecznościowych coraz częściej padają pytania o jego samopoczucie i związek z tajemniczą Dominiką. Tancerz w końcu skomentował plotki na swój temat.

Marcin Hakiel po rozwodzie zaczął nowy związek

Gdy tancerz wraz z Katarzyną Cichopek ogłosił swoje rozstanie po wielu latach małżeństwa, internauci byli w ogromnym szoku. Sprawa rozwodowa przebiegła szybko, a ze względu na nastoletnie dzieci duet zdecydował się na naprzemienną opiekę w pokojowej atmosferze.

Oboje także rozpoczęli nowe związki. Gwiazda "M jak miłość" w październiku ubiegłego roku ujawniła relację z Maciejem Kurzajewski. Marcin Hakiel natomiast "przedstawił" internautom tajemniczą Dominikę.

W mediach społecznościowych publikował romantyczne posty, które wskazywały na to, że nie jest singlem, jednak tożsamość partnerki pozostawiał w tajemnicy.

Adam Małysz nie posiada się z radości, wzruszające chwile w domu skoczka. "Łzy w oczach się pojawiły"

Internauci zaniepokojeni tancerzem

Ostatnimi czasy na profilu tancerza pojawiało się coraz mniej romantycznych zdjęć z partnerką. Internauci zaczęli się nawet zastanawiać, czy jego sielski związek nie dobiegł końca.

Pod najnowszymi postami można znaleźć kilka pytań dotyczących sfery uczuciowej Marcina Hakiela. Jedna z obserwatorek zapytała wprost "czy wszystko dobrze u gwiazdora". Ten zdecydował się na krótką odpowiedź.

Tak, dziękuję. Mam nadzieję, że u Pani również dobrze.

Marcin Hakiel.PNG
Marcin Hakiel rozstał się z partnerką?, fot. instagram.com/marcinhakiel/

Marcin Hakiel komentuje doniesienia

Zainteresowanie internautów sprawiło, że nawet dziennikarze zaczęli dopytywać Marcina Hakiela o jego sytuację sercową. Tajemniczy związek z piękną blondynką był nie lada gratką dla fanów tancerza. W rozmowie z Pudelkiem szybko jednak uciął pytanie na temat własnej prywatności.

Bez komentarza. Dobrego dnia! 

Wygląda na to, że internauci będą musieli sami wywnioskować sytuację tancerza z jego postów w mediach społecznościowych. Najnowsze z nich skupiają się przede wszystkim na gwiazdorze i pozostaniu "prawdziwym sobą".

Marcin Hakiel (72).jpg
Marcin Hakiel rozstał się z partnerką?, fot. instagram.com/marcinhakiel/

Źródło: Pudelek