Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Marina Łuczenko pokazała twarz bez grama makijażu. Wygląda jak nastolatka

9 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Marina Łuczenko zaskoczyła fanów, pokazując się na Instagramie bez grama makijażu na twarzy. Internauci szybko docenili naturalność swojej idolki, posypały się pochlebne komentarze. Urlop w Dubaju najwyraźniej bardzo służy urodzie piosenkarki.

  • Marina Łuczenko wypoczywa na wakacjach w Dubaju
  • Piosenkarka chętnie dzieli się zdjęciami z urlopu w sieci
  • Ostatnio zaskoczyła fanów wrzutką bez grama makijażu

Pandemia COVID-19 nie powstrzymuje Mariny Łuczenko przed pozostaniem w stałym kontakcie z fanami, co udaje się piosenkarce dzięki aktywności w social mediach. Nowy koronawirus nie utrudnił jej również ucieczki na słoneczny urlop, co w ostatnim czasie stało się niezwykle popularne wśród polskich celebrytów. Marina Łuczenko obrała kierunek na Dubaj.

Marina Łuczenko łyka słońce na urlopie w Dubaju

Żona polskiego piłkarza Wojciecha Szczęsnego, Marina Łuczenko, dołączyła do grona tych gwiazd polskiego show-biznesu, które postanowiły poszukać odrobiny słońca za granicą. Olga Frycz wybrała na swój wakacyjny raj Teneryfę, Małgorzata Rozenek odnalazła urlopowy zakątek w Meksyku, a Marina Łuczenko postanowiła zwiedzić Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Odkąd Marina Łuczenko wyleciała z Polski, jej instagramowy profil zalewa fala malowniczych zdjęć z wakacji. Przedstawiany przez piosenkarkę Dubaj rzeczywiście prezentuje się na fotografiach znakomicie. Dodatkowo celebrytka spędza wolne chwile na przymierzaniu swoich strojów, co sumiennie dokumentuje telefonem i umieszcza w social mediach.

Na fotografiach fani mogą dostrzec również pociechę piosenkarki. Syn Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko, Liam, przyszedł na świat w czerwcu 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, że malec doskonale bawi się podczas wyszukanych zagranicznych wakacji.

Widzowie pokochali go za rolę Wojtusia w Widzowie pokochali go za rolę Wojtusia w "Rodzinie zastępczej". Czym dziś się zajmuje?Czytaj dalej

Piosenkarka nie obawiała się zapozować bez make-upu

We wtorek Marina Łuczenko uraczyła fanów krótką wrzutką prezentującą jej naturalny look. Trzeba przyznać, że brak makijażu w żaden sposób nie odebrał piosenkarce urody, co tłumnie docenili jej obserwatorzy na Instagramie. Zdaniem niektórych, oceniając po wyglądzie, Marina Łuczenko mogłaby mieć 16, a nie, jak w rzeczywistości, 31 lat.

- Ja na Pani miejscu w ogóle bym się nie malowała, mając taką buzię - przyznała jedna z internautek.

To, do czego przyznała się natomiast Marina Łuczenko, to pewne uzależnienie. Celebrytka wyznała, że trudno jest się jej obejść bez instagramowych filtrów. Ich używanie, napisała, wymusza między innymi nienaganna prezencja pozostałych użytkowników portalu.

- Bez sztucznych rzęs, permanentnych brwi, ust czy innych tego typu ... i co najwazniejsze-Bez Filtra!!!(nawet Paris od którego muszę przyznać, że jestem troche uzależniona). Ciężko bez niego się funkcjonuje? gdy wszyscy na instagramie tacy piękni …(zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - czytamy na Instagramowym profilu Mariny Łuczenko.

Łuczenko

Łuczenko 2

Łuczenko 3

Źródło: Instagram.com/marina_official

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Instagram, o2.pl

Następny artykuł