Swiatgwiazd.pl
Mariusz Czajka

TRICOLORS/East News

Mariusz Czajka stracił kontakt z ukochaną córką. „Cierpię z tego powodu”

2 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Słynny aktor Mariusz Czajka nie ma za sobą najłatwiejszego okresu życia. W styczniu tego roku poinformował, że zmarła jego mama, na której pochówek musiał zbierać w internecie. Teraz przy okazji wywiadu dla „Rewii” zdradził, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu ze swoją młodszą córką, Inez. Dodał, że obecnie nie może odwrócić tego stanu rzeczy.

Życie Mariusza Czajki nie należy do najłatwiejszych. Aktor jest frankowiczem, a do tego przez pandemię stracił pracę w teatrze, a co za tym idzie, stały dochód. Teraz doszły problemy rodzinne, które tylko pogarszają jego życiową sytuację.

Mariusz Czajka nie ma kontaktu z młodszą córką

60-letni aktor zasłynął m.in. dzięki rolom w takich produkcjach jak: „Świat według Kiepskich”, czy „Chłopaki nie płaczą”. Ostatnio możemy go podziwiać w serialu Telewizji Polskiej pt. „Remiza. Zawsze w akcji”, który opowiada o polskich strażakach pożarnych.

Niestety sytuacja finansowa Mariusza Czajki nie jest dobra. W styczniu zmarła jego mama i nie miał za co wyprawić jej pochówku, wobec czego zorganizował zbiórkę, prosząc swoich fanów o pomoc.

Do tego wszystkiego doszła pandemia, która spowodowała, że aktor został pozbawiony pracy w teatrze i stałego dochodu finansowego. Jakby tego było mało, Czajka zaciągnął kredyt we frankach na budowę domu, który musi spłacać do dziś.

Dagmara Kaźmierska - ea

Dagmara Kaźmierska szczerze o zabiegach medycyny estetycznej. Zdradziła, z których korzysta

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo;Niestety w życiu rodzinnym Czajki również nie jest za wesoło. W rozmowie z „Rewią” aktor przyznał, że stracił kontakt ze swoją młodszą córką, 21-letnią Inez, co wprawia go w wielki smutek.

- Z młodszą, Inez, niestety kontakt się urwał. Cierpię z tego powodu. Nawet bardzo - powiedział aktor.

Mariusz Czajka o swoich kontaktach rodzinnych

Małżeństwo Mariusza Czajki także nie przetrwało próby czasu i jakiś czas temu rozstał się ze swoją małżonką. Na szczęście w dalszym ciągu utrzymuje dobre kontakty ze swoją starszą córką, 27-letnią Weroniką. Polubił także jej partnera, o którym wypowiada się w dobrych słowach. Nie zmienia to faktu, ze w dalszym ciągu bardzo tęskni za swoją młodszą córką.

- Bardzo ją kocham i bardzo za nią tęsknię - mówił Mariusz Czajka.

Niestety dodał też, że obecnie nie jest w stanie zrobić wiele, by ta sytuacja uległa zmianie. Mamy nadzieję, że jak najszybciej tak się stanie.

Zobacz zdjęcie:

Mariusz Czajka - ea

Mariusz Czajka

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: radiozet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Edytę Górniak?

Pytanie 1 z 5

Z jakiego miasta pochodzi Edyta Górniak?

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Jane Powell

Życie gwiazd

Nie żyje królowa sceny, gwiazda Hollywood Jane Powell

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >