Swiatgwiazd.pl
Marta Kaczyńska upamiętniła rodziców

TRICOLORS/East News

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie upamiętniające zmarłych rodziców

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Kilka dni temu na profilu społecznościowym Marty Kaczyńskiej pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Córka byłej pary prezydenckiej pokazała cudowny kadr znad jeziora, po którym pływają dwie kaczki. W ten sposób uczciła pamięć zmarłych rodzi

  • 10 kwietnia 2021 roku minęło 11 lat od katastrofy lotniczej w Smoleńsku

  • Jednymi z ofiar byli Maria i Lech Kaczyńscy – rodzice Marty Kaczyńskiej

  • Kobieta upamiętniła ich poruszającym zdjęciem

  • Córka byłej pary prezydenckiej uwielbia kolekcjonować figurki kaczek

Marta Kaczyńska jest jedynym dzieckiem Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie smoleńskiej. Każdego roku kobieta mocno przeżywa rocznicę ich śmierci. Pamięć o rodzicach jest dla niej niezwykle ważna.

Wzruszające zdjęcie Marty Kaczyńskiej

10 kwietnia 2010 roku wszyscy Polacy wstrzymali oddech. W katastrofie samolotu Tu-154, który rozbił się w Smoleńsku, zginęło łącznie 96 osób. Oprócz obsługi na pokładzie maszyny znajdowali się między innymi wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, pracownicy Kancelarii Prezydenta oraz ówczesna para prezydencka – Maria i Lech Kaczyńscy.

Kilka dni temu Polacy obchodzili jedenastą już rocznicę tragicznego wydarzenia. Dzień ten jest niezwykle istotny dla Marty Kaczyńskiej, która w Smoleńsku straciła oboje rodziców. Kobieta za każdym razem upamiętnia ich drobnym gestem w mediach społecznościowych.

W tym roku Marta zdecydowała się na zdjęcie, które pozostawiła bez żadnego komentarza. Fotografia znad jeziora nie wymagała jednak słów. Dwie kaczki pływające po ogromnym, a w dodatku pustym jeziorze, mówią same za siebie.

Kaczki od zawsze były dla niej ważnym symbolem

Okazuje się, że kaczki mają dla Marty Kaczyńskiej ogromną wartość sentymentalną. Córka byłej pary prezydenckiej często dzieli się ich motywem na Instagramie. W jednym z wywiadów zdradziła nawet, że kolekcjonowanie figurek w kształcie kaczek stało się rodzajem jej tradycji rodzinnej.

- Wszyscy wiedzą, że lubimy kaczki. Zawsze kupuję jakąś w prezencie i takie też dostaję. Kaczka oznacza dobrobyt – mówiła.

Jak widać, mimo upływu lat zamiłowanie do kaczek nie minęło. Ostatnio Marta Kaczyńska miała nawet podarować jedną z nich swojej córce. Nastolatka otrzymała figurkę z sentymentalnym motywem w ramach prezentu świątecznego.

Życie rodzinne Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Obecnie jest żoną Piotra Zielińskiego, z którym w 2018 roku doczekała się syna, Stanisława Lecha. Kobieta jest także matką dwóch córek. Martyna i Ewa są owocami jej poprzedniego związku z Marcinem Dubienieckim.

Zaledwie kilka dni temu media obiegły niepokojące wieści o jednej z córek Marty Kaczyńskiej. O dziewczynę mieli zacząć martwić się nawet sąsiedzi. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >
sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >

Plotki

Michał Celeda walczy o życie żony. Dziennikarz Radia Zet wystosował ważny apel

Czytaj więcej >