Swiatgwiazd.pl
tvp

Fot. Jakub Kaminski/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska nie zagra już w "Blondynce". Pojawi się w serialu konkurencji

9 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Kamil OIek

Udostępnij:

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Ostatnimi czasy w jej życiu zawodowym zaszło jednak wiele zmian, które z pewnością wpłyną na obraz artystki. Dlaczego jednak porzuciła ona jedną, a następnie... straciła drugą pracę?

  • Marta Żmuda Trzebiatowska kończy jedną z aktorskich przygód

  • Aktorka nie pojawi się więcej w serialu TVP "Blondynka"

  • O decyzji stacji poinformowała na Instagramie Katarzyna Ankudowicz

Emitowany w 2010, a następnie nieprzerwanie od 2013 roku serial uchodził za jedną z flagowych produkcji stacji. Niestety, widzowie nie zobaczą kolejnego – dziesiątego – sezonu, a tym samym będą zmuszeni pożegnać się z odtwórczynią głównej roli.

Marta Żmuda Trzebiatowska – co z jej karierą?

Gwiazda dziesiątek produkcji filmowych i telewizyjnych zaskoczyła widzów nie pierwszy raz w tym roku – w maju ogłosiła bowiem zakończenie 11-letniej współpracy z warszawskim Teatrem Kwadrat. Niestety, nie przedstawiła jasno motywów swojej decyzji.

pjimage

Kasia Glinka pokazała zdjęcie z najmłodszym synem. Ubolewa jednak nad jedną sprawą

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy już wtedy wiedziała, że w ciągu kolejnych kilku tygodni utraci – choć nie ze swojej winy – kolejne źródło dochodu? Wiele wskazuje, że postanowienie władz TVP, dotyczące skasowania "Blondynki" po dziewiątym sezonie, była zaskoczeniem dla ekipy serialu. Potwierdza to między innymi instagramowy wpis odtwórczyni jednej z głównych ról – Kasi Ankudowicz.

– Elwirka Auguścik z @blondynka_serialtvp. A przy okazji, dla tych, którzy pytali, serial decyzją stacji nie jest kontynuowany – podpisała jedno ze zdjęć.

Decyzja o zakończeniu przygód młodej lekarki weterynarii oznacza również, że wraz z Trzebiatowską i Ankudowicz z ekranów telewizyjnej Jedynki znikną między innymi Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko czy Kamil Kula (prywatnie – mąż Żmudy).

Marta nie skomentowała rewelacji. Sama nie może jednak narzekać na kryzysy w życiu zawodowym. Jeszcze niedawno kontynuowała bowiem pracę na planie innej produkcji telewizji publicznej – emitowanego od 22 lat "Na dobre i na złe". Podzieliła się z też z fanami informacją o zupełnie nowej roli. Ex-gwiazda "Blondynki" zagra bowiem u konkurencji. Wcieli się zaś w rolę szefowej kuchni w nowym serialu Polsatu o dość osobliwym tytule... "Kuchnia".

Z czego znamy Trzebiatowską?

Widzowie z pewnością pamiętają wiele ról aktorki (tak w filmie, jak i w telewizji). W dorobku ma ona między innymi udział w kultowej "Magdzie M." oraz innej produkcji TVN – "Twarzą w twarz". Fani bardzo ciepło wspominają też jej kreacje w produkcjach kinowych, takich jak "Nie kłam, kochanie", "Och, Karol 2" czy "Listy do M. 2".

Jak (i czy w ogóle) ostatnie decyzje wpłyną na karierę aktorki? Czy rok 2021 przyniesie kolejne przełomowe decyzje w jej życiu? Przekonamy się już niebawem.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express Seriale

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Kamil OIek

Copywriter, redaktor. Pasjonat wegańskiej kuchni, amerykańskiej kultury i wyjątkowo starego kina.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Donald Tusk

Życie gwiazd

Poznajecie? Teraz ma 64 lata. Donald Tusk w dzieciństwie zachwycał burzą loków

Czytaj więcej >
Edyta Pazura

Życie gwiazd

Szczęśliwa Edyta Pazura podzieliła się radosną nowiną: "Otóż oficjalnie jestem doktorantką"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Gwiazda TVP jest w ciąży. Wielkie zmiany w życiu Hanny Konarowskiej

Czytaj więcej >
Dorota Szelągowska

Życie gwiazd

„Dorota, jak mi nie pomożesz, to umrę”. Katarzyna Grochola prosi córkę o pomoc w remoncie

Czytaj więcej >
Katie Piper

Życie gwiazd

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

Czytaj więcej >
Aleksandra Kwaśniewska

Życie gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła widzów Dzień dobry TVN

Czytaj więcej >