Swiatgwiazd.pl
Marta Żmuda Trzebiatowska podjęła decyzję o odejściu z Teatru Kwadrat. Fani będą tęsknić

TRICOLORS/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska podjęła decyzję o odejściu z Teatru Kwadrat. Fani będą tęsknić

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Marta Żmuda-Trzebiatowska nagle podjęła bardzo zaskakującą decyzję. Odeszła z Teatru Kwadrat, w którym pracowała przez 11 lat. Aktorka poinformowała o swoim kroku za pośrednictwem Instagrama, a przy okazji podziękowała wszystkim, występującym tam aktorom. Szczególne podziękowania poleciały w stronę Pawła Małaszyńskiego.

  • Marta Żmuda-Trzebiatowska odeszła z Teatru Kwadrat

  • Aktorka pracowała tam przez 11 lat

  • Wystosowała specjalne podziękowania dla Pawła Małaszyńskiego

Marta Żmuda-Trzebiatowska kojarzy się widzom głównie z ekranów telewizorów, jednak należy pamiętać, że jej główną domeną zawodową jest teatr. Gwiazda zdecydowała się zrezygnować w pracy w Teatrze Kwadrat, gdzie zdobyła mnóstwo doświadczenia i umiejętności aktorskich.

Marta Żmuda-Trzebiatowska zrezygnowała z pracy w Teatrze Kwadrat

Media społecznościowe to w dzisiejszych czasach najlepszy i najszybszy przekaźnik informacji na szeroką skalę. Nic dziwnego zatem, że celebryci w dobie koronawirusa decydują się informować o swoich decyzjach właśnie za ich pośrednictwem.

Jedną z aktorek, która regularnie z nich korzysta jest Marta Żmuda-Trzebiatowska. Poza zdjęciami swojej pięknej sylwetki na jej Instagramie możemy znaleźć także wiele fotografii z życia zawodowego, co m.in. przyciągnęło na profil aktorki aż 295 tys. obserwatorów.

Tymczasem pojawiła się tam dość zaskakująca informacja, której prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Otóż słynna polska gwiazda postanowiła rozstać się z Teatrem Kwadrat, który był jej pracodawcą przez 11 lat.

[EMBED-1491] 

- Właśnie odeszłam z zespołu Teatru i chcę podziękować wielu cudownym ludziom, których przez te 11 lat spotkałam na swojej zawodowej drodze. Przepraszam, że tu – ale nie wiem kiedy w końcu się zobaczymy… - czytamy na Instagramie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Marta Żmuda-Trzebiatowska dziękuje Pawłowi Małaszyńskiemu

Z uwagi na w dalszym ciągu szalejącą pandemię koronawirusa gwiazda była zmuszona opublikować swoje pożegnanie, a zarazem podziękowania na Instagramie, jednak wyraziła nadzieję, że w będzie jej dane zagrać ponownie na deskach teatru, dla którego pracowała przez 11 lat.

Podziękowała wszystkim, począwszy od kolegów i koleżanek na planie, po samych pracowników zespołu technicznego, którzy zawsze dbali o porządek na planie teatralnym. Zapewniła, że będzie tęsknić za wszystkimi współpracownikami.

Jednak specjalne podziękowania wystosowała do Pawła Małaszyńskiego. Spowodowane było to faktem, że to właśnie słynny aktor pomagał jej stawiać pierwsze kroki na scenie i przyzwyczaił ją do pracy w omawianej placówce teatralnej.

- Szczególne podziękowania, dla mojego kolegi, Pawła Małaszyńskiego @pawelmalaszynski, który pokazał mi Kwadrat i asystował, wspierał, kiedy stawiałam pierwsze kroki na „kwadratowej” scenie. Dziękuję za wszystko Paweł - napisała aktorka.

Życzymy powodzenia w dalszej ścieżce zawodowej!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >
krzysztof krawczyk junior

Życie gwiazd

Krzysztof Krawczyk junior na pierwszej rozprawie ws. spadku ojca

Czytaj więcej >