MasterChef Junior Żródło: fragment programu "MasterChef Junior"; screen youtube.com/tvnpl

Tak zmieniła się Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji "MasterChef Junior"

17 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Niebawem zwyciężczyni pierwszej edycji “MasterChef Junior” będzie świętować 17. rocznicę urodzin. Przez lata zmieniła się nie do poznania, o czym na własne oczy mogą przekonać się obserwatorzy social mediów Natalii Paździor. Dorastająca uczestniczka pierwszej polskiej wersji programu “MasterChef Junior” chętnie pozuje bowiem do zdjęć, które później udostępnia w sieci.

  • W 2016 roku odbył się finał 1. polskiej edycji show “MasterChef Junior”
  • Główną nagrodę zdobyła Natalia Paździor
  • Po latach młoda kucharka zmieniła się nie do poznania

“MasterChef Junior” to program kulinarny, który skradł serca tysięcy telewidzów. Podczas gdy standardowo format śledzi zmagania dorosłych pasjonatów gotowania, wersja “Junior” gromadzi uczestników do 13. roku życia. Show debiutowało na antenie TVN w 2016 roku - właśnie wtedy rodacy poznali Natalię Paździor.

Pierwszy finał polskiego “MasterChef Junior”. W ostatnim odcinku nie brakowało emocji

Natalia Paździor to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji “MasterChef Junior”. Pojawiła się na antenie TVN, mając zaledwie 11 lat. Jak mówiła przed finałem, wygrana w programie miała być (i faktycznie była) największą tego typu “zdobyczą” w jej życiu.

Ostatni odcinek pierwszej edycji show wyemitowano w kwietniu 2016 roku. W finale “MasterChef Junior” Natalia Paździor spotkała się ze starszym o rok Kubą Tomaszczykiem. Emocje sięgały zenitu, młoda obiecująca kucharka relacjonowała wówczas, że uderzenia własnego serca czuła nawet w gardle.

Gdy jeden z obecnych w studiu jurorów ostatecznie wypowiedział imię Natalii, pozostali uczestnicy programu “MasterChef Junior” oszaleli z radości. Cieszyli się podobnie jak sama zwyciężczyni, która wprost nie mogła uwierzyć w swoje szczęście.

Serialowy Kacper Boski z Serialowy Kacper Boski z "Rodzinki.pl" zmienił się nie do poznaniaCzytaj dalej

- To jest niemożliwe, że ja jestem tym pierwszym polskim “Master Chefem Juniorem”. To jest naprawdę nie-moż-li-we - dziwiła się Natalia Paździor.

Ostatecznie w ręce młodej uczestniczki wpadł czek na 15 tys. złotych. Na tym nagrody się nie kończyły - Natalia Paździor otrzymała również możliwość dwutygodniowego wyjazdu wakacyjnego i symboliczną statuetkę. Wywalczone bonusy odbierała ze łzami wzruszenia w oczach.

Natalia Paździor po latach. Zmieniła się nie do poznania

Dziś po 11-letniej Natalii Paździor nie ma już śladu; niebawem dziewczyna będzie obchodziła 17. rocznicę urodzin. Choć po występie w programie “MasterChef Junior” zniknęła z telewizji, jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie fani mogą dowiedzieć się paru ciekawostek na jej temat.

Na Instagramie Natalii Paździor rządzą jej własne zdjęcia. Dziewczyna chętnie do nich pozuje, prezentując przy okazji nałożony na twarz makijaż. Przypomina przy tym, że od czasu pierwszej polskiej edycji “MasterChefa Junior” wyrosła na piękną, młodą kobietę.

Obecnie Natalia Paździor uczy się w liceum ogólnokształcącym. Chodzi do klasy o profilu matematyczno-fizycznym. Wiele wskazuje na to, że gotowanie wciąż zajmuje szczególne miejsce w jej sercu.

Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji “MasterChefa Junior” swego czasu prowadziła również kanał na Youtube. Ci, którzy zdążyli polubić Natalię Paździor, będą jednak nieco zawiedzeni. Dziewczyna od dwóch lat nie udostępniała tam jednak nowych materiałów. Kto wie - być może jeszcze kiedyś dopadnie ją wena i Natalia Paździor reaktywuje porzuconą karierę youtuberki?

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, Instagram, Youtube

Następny artykuł