Media bez wyboru Żródło: Media bez wyboru

Mateusz Damięcki pokazał zdjęcie z synkiem. Rozczulający widok

10 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Mateusz Damięcki skradł uwagę internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia z synkiem, które wykonał podczas wspólnej zabawy. Okazuje się, że zapewianie dziecku rozrywki nie było w tamtym momencie jedynym zadaniem aktora - gwiazdor filmu “Jutro idziemy do kina” jednocześnie przygotowywał rodzinie posiłek.

  • Mateusz Damięcki nie jest wylewny, jeśli chodzi o opowieści dotyczące życia prywatnego
  • Wraz z małżonką do ostatniej chwili ukrywał wieść o jej stanie błogosławionym
  • Teraz aktor podbił serca internautów zabawnym zdjęciem z synem

Jeśli Mateusz Damięcki chce zachować coś w tajemnicy, to nawet najbardziej dociekliwe media nie będą w stanie pokrzyżować mu planów. Choć aktor niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, tym razem zrobił mały wyjątek. Pokazał, jak spędza czas na zabawie z synem i jednoczesnym gotowaniu. Co udowodnił przy okazji ciąży swojej partnerki, nie zawsze jest jednak tak chętny do dzielenia się życiem prywatnym.

Mateusz Damięcki długo milczał na temat ciąży swojej małżonki

W styczniu 2018 roku Mateusz Damięcki poślubił Paulinę Andrzejewską. Od tamtej pory ich miłość wyłącznie kwitnie, czego dowodem były narodziny dzieci - synów Franciszka i Ignacego. Jak przyznała w jednym z wywiadów małżonka aktora, jej wybranek zawsze jest gotów stanąć w obronie swej drugiej połówki.

- Mąż zawsze dba o mnie, wspiera i broni przed światem. Jest bardzo rycerski, typowy bohater, absolutnie - mówiła Paulina Andrzejewska.

Mateusz Damięcki chroni swą wybrankę również przed medialnym rozgłosem. Fani aktora przekonali się o tym pod koniec ubiegłego roku, gdy małżeństwo niespodziewanie ogłosiło, że ich rodzina właśnie się powiększyła. Para ukrywała radosną nowinę do samego końca, czyli momentu rozwiązania.

Widzowie pokochali go za rolę Wojtusia w Widzowie pokochali go za rolę Wojtusia w "Rodzinie zastępczej". Czym dziś się zajmuje?Czytaj dalej

Ostatecznie Mateusz Damięcki ogłosił obserwatorom na Instagramie, że wraz z żoną właśnie powitali na świecie swojego drugiego synka, Ingacego. Ubiegłe Święta Bożego Narodzenia rodzina spędzała zatem w komplecie. W komentarzach zaroiło się od gratulacji.

Zdjęcie Mateusza Damięckiego z synem szturmem podbiło serca internautów

Tym razem Mateusz Damięcki zrobił mały wyjątek i podzielił się z fanami chwilą ze swojego życia rodzinnego. Na zdjęciu zapozował ze starszym synkiem. Aktor pokazał obserwującym, jak spędzają wspólnie czas. Przy okazji wyjaśnił, że jest ojcem pełną gębą - nie tylko bawi się z pociechą, ale w międzyczasie gotuje jeszcze ciepły posiłek.

- Czy mężczyzna jest w stanie robić dwie rzeczy na raz? Tak. Ja dziś skakałem na skakance i jednocześnie robiłem rosół. Kto tak umie? (zachowano pisownię oryginalną - przypis red.) - zapytał internautów Mateusz Damięcki.

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Zachwyceni fotografią komentujący chętnie dzielili się własnymi doświadczeniami wyjętymi z rodzinnej codzienności. Nie zabrakło również słów podziwu kierowanych do Mateusza Damięckiego za jego, jak zauważali obserwatorzy, wielofunkcyjność.

Damięcki

Źródło: instagram.com/mateuszdamiecki

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Instagram, Plejada

Następny artykuł