Swiatgwiazd.pl
Lech Wałęsa

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Menadżerka gwiazd opowiedziała o przyjęciach urodzinowych w domu Lecha Wałęsy

23 Września 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Menadżerka gwiazd, Aldona Wleklak udzieliła wywiadu dla portalu „Jastrząb Post”, w którym opowiedziała o swoich relacjach z Lechem Wałęsą oraz, jak wyglądały imprezy urodzinowe w jego domu. Liczba gości potrafi wgnieść w fotel.

Kiedy Wleklak spełniała się zawodowo w roli dziennikarki na urodzinach Wałęsy bywała regularnie przez dziesięć lat. W tym czasie poznała mnóstwo osób ze świata polityki, ale też zasady, jakie panowały w domu Lecha Wałęsy.

Aldona Wleklak wspomina urodziny Lecha Wałęsy

Nie trzeba długo się domyślać, że urodziny Lecha Wałęsy jeszcze trzydzieści lat temu to były prawdziwe balangi. Aldona Wleklak w wywiadzie dla wcześniej wspomnianego portalu zaznaczyła, że zaproszenia otrzymywali nieliczni, jednak z czasem przeradzało się to w ogromne zgromadzenia.

- Pracując w gazecie Poznaniak, udało mi się przyjechać na urodziny do Lecha Wałęsy. Jak pierwszy raz się na nich pojawiłam, to potem przyjeżdżałam przez kolejne 10 lat. Tam poznawałam rzeczywiście bardzo dużo polityków, w takiej zupełnie innej formie, bo prywatnej, na imprezie - wspomina menadżerka.

Następnie dodała, że jak Wałęsa był prezydentem i jego popularność stała na najwyższym poziomie, to na jego urodziny przychodziło nawet... 700 osób. Natomiast, gdy notowania ex-prezydenta spadały, wówczas liczba ta malała do 200 osób. Imprezy były nieco inne. Nie odbywały się tańce, a bardziej przypominało to bankiety, na których ludzie ze sobą rozmawiali.

Lara Gessler

Lara Gessler szczerze o swoim dzieciństwie. Nie było łatwo zamienić willę na skromne mieszkanie w bloku

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- O godzinie 17 tworzyła się kolejka, żeby złożyć mu życzenia. Czasami wcześniej zarządzał tzw. prezentami – przekazywał informację, że w tym roku będziemy zbierać pieniądze na szpital albo fundację. A czasami ludzie sami z siebie przynosili prezenty. Nie było nic na zasadzie tańców, tylko bardziej rozmowy - mówi Aldona Wleklak.

Menadżerka gwiazd o relacjach z rodziną Lecha Wałęsy

Co prawda Lech Wałęsa nie organizuje już wielkich imprez, jednak Aldona Wleklak wciąż pozostaje w dobrych relacjach z rodziną byłego prezydenta, a także nim samym. Na licznych urodzinach Wałęsy poznała wielu jej członków, z którymi stale utrzymuje kontakt.

Do tego grona zaliczają się m.in.: synowie Lecha Wałęsy, Jarosław i Bogdana Wałęsa, a także żona drugiego z wymienionych. Kiedy tylko przyjeżdża do Gdańska z chęcią się z nimi spotyka, wspominając stare czasy, i rozmawiając o sprawach bieżących.


Zobacz zdjęcie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Czy jesteś dużym fanem "Tańca z gwiazdami"?

Pytanie 1 z 5

W którym roku wyemitowano pierwszą polską edycję "Tańca z gwiazdami"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >