Swiatgwiazd.pl
Michał_Piróg

east news / TRICOLORS

Michał Piróg wypowiedział się na temat zwolnienia Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego z „The Voice”

18 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Niedawno głośno jest o kolejnych zmianach kadrowych w TVP. Tym razem ze współpracą z Telewizją Publiczną pożegnają się Andrzej Piaseczny i Michał Szpak. W sprawie wypowiedział się Michał Piróg.

  • Andrzej Piaseczny i Michał Szpak mają nie jurorować w kolejnej edycji programu ,,The Voice"

  • Nie są znane oficjalnie powody odejścia piosenkarzy

  • Michał Piróg odniósł się do decyzji Telewizji Polskiej

Michał Piróg skomentował najnowsze informacje o odejściu Andrzeja Piasecznego i Michała Szpaka z programów TVP. Odniósł się do spekulacji, że piosenkarze mogli pożegnać się z pracą przez głoszone poglądy, które są niezgodne z oficjalną linią polityczną stacji.

Michał Piróg komentuje decyzję TVP

Nadchodzą kolejne zmiany w produkcjach TVP. Niedawno media obiegła wiadomość, że jurorzy popularnego show muzycznego ,,The Voice", Michał Szpak i Andrzej Piaseczny mogą się pożegnać ze swoimi stanowiskami (więcej tutaj). Szpaka ma ponoć zastąpić Sylwia Grzeszczak, jeszcze nie wiadomo kto pojawi się na miejsce Piasecznego w ,,The Voice Senior".

Sprawa jest szeroko komentowana w mediach, pojawiają się spekulacje co mogło być przyczyną zwolnienia. Internauci wciąż pamiętają głośny coming out Piasecznego, który mógł być dla stacji niewygodny. Pojawiły się plotki, że piosenkarze mieli się pożegnać z programem przez głoszone poglądy polityczne. Nie trzeba dodawać, że nie są one zgodne z oficjalnie głoszonym programem TVP.

W sprawie wypowiedziała się znana osobistość telewizyjna, Michał Piróg. Choć przyznaje, że program ,,The Voice" jest profesjonalny i panuje tam miła atmosfera, to cieszy się że znajomym z branży udało się ,,wyjść z bagna". Odniósł się do spekulacji dotyczących konfliktu artystów z TVP na tle politycznym.

- Na pewno szkoda, że wyraziste osoby, znające się na tym co robią, nie są dalej jurorami, tylko ze względu na to, że coś tam powiedziały, albo myślą trochę inaczej. Ale też nie wiemy, jakie były powody tego zwolnienia - komentuje Piróg.

Antek_Krolikowski

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów razem

CZYTAJ DALEJ

Szpak i Piaseczny mieli wylecieć za poglądy? Michał Piróg komentuje

Michał Piróg jest również wyoutowanym gejem, otwarcie walczącym o prawa osób LGBT. Nic dziwnego zatem, że cieszy się z odejścia Piasecznego z homofobicznej stacji. Tancerz jednak skomentował, że żałuje że artyści sami nie odeszli wcześniej, tylko współpracowali z TVP.

- Ja mogę powiedzieć z własnej perspektywy – nieważne, jak dobry bym był, to nie chciałbym tam siedzieć. (...) Ja niestety nadal uważam, że muzycy, którzy grali u Hitlera, też grali tylko muzykę, ale jednak grali ją dla Hitlera - komentuje ostro Michał Piróg.

Jak na razie ani Michał Szpak, ani Andrzej Piaseczny nie odnieśli się do plotek dotyczących zakończenia ich współpracy z TVP.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >