Swiatgwiazd.pl
M jak miłość

Youtube.com / kadr z serialu "M jak miłość"/ TVP VOD

Mikołaj Roznerski pokazał nagranie z planu. W komentarzach krytyka internautów

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Serial M jak miłość jest emitowany od wielu lat, a jego popularność wciąż jest ogromna. Chociaż wielu aktorów, którzy grali w produkcji w pierwszych latach, już dawno odeszła z planu, nowe wątki z innymi postaciami przykuwają uwagę widzów. Ostatnio jedna z czołowych gwiazd serialu opublikowała nagranie z planu na swoim Instagramie. Filmik nie przypadł do gustu niektórym internautom.

  • M jak miłość to serial, który emitowany jest na TVP od wielu lat.

  • Chociaż mogłoby się wydawać, że widzowie są już przesyceni wątkami tzw. Emki, nic bardziej mylnego. Produkcja wciąż zyskuje rzesze widzów.

  • Ostatnio jedna z czołowych gwiazd serialu opublikowała na swoim Instagramie nagranie z planu. Film zrobił niemałe zamieszanie w sieci.

M jak miłość to z pewnością serial, który już zapisał się na kartach historii TVP. Tak dużą oglądalnością, jaką nie mogą pochwalić się inne topowe produkcje, cieszy się od lat. Niestety ostatnio ze strony części internautów spadła na produkcję ogromna krytyka.

Gwiazdor M jak miłość opublikował nagranie z planu

Mikołaj Roznerski, który w M jak miłość wciela się w rolę Marcina Chodakowskiego, opublikował na swoim Instagramie nagranie z planu. Na filmiku jego serialowe pociechy - Szymon i Maja siedzą w fotelikach w samochodzie i krzyczą do kamery:

- Kręcimy dla was nowy sezon!

Wydawać by się mogło, że taka informacja wywoła samą radość i ekscytację obserwatorów Roznerskiego. Niestety, okazało się, że niektórzy internauci dopatrzyli się pewnego uchybienia na planie serialu. Co tak zaniepokoiło widzów?

Edyta Górniak

Edyta Górniak odpowiada Paulli na krytykę. "Smutku i żałoby się nie ocenia"

CZYTAJ DALEJ

Niektórzy zwrócili uwagę na foteliki, w jakich siedzą Szymon i Maja. Jak napisali w komentarzach, dzieci przewożone są w bardzo niebezpieczny sposób.

Fani oburzeni nagraniem Roznerskiego

- Super, nie mogę się doczekać nowego sezonu. Ale szczerze, przeraża mnie to, w jaki sposób są przewożone dzieci. Te foteliki są nie odpowiednie dla dzieci. Aż szkoda, że tak popularny serial nie pokazuje, jak powinno się odpowiednio przewozić dzieci w odpowiednich fotelikach z testami, a nie z fotelikami z marketu - napisała jedna z internautek.

Podobnych opinii było więcej. Obserwatorzy stwierdzili, że tak popularny serial nie powinien promować złych zachowań - szczególnie że widzowie często biorą przykład z bohaterów. Mikołaj Roznerski starał się odpowiedzieć internautom, sugerując, że w tym momencie takie foteliki nie stwarzały żadnego zagrożenia:

- Ale my nie jedziemy, tylko stoimy - napisał Roznerski.

To jednak nie przekonało przerażonych widzów. Jak podsumowała jedna z komentujących, postać serialowa powinna być wzorem do naśladowania.

Zgadzacie się z opinią internautów?

Zobacz nagranie:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Swiatseriali.interia.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >