Swiatgwiazd.pl
Mikołaj Roznerski

TRICOLORS/East News

Mikołaj Roznerski z "M jak miłość" apeluje do fanów, aby blokowali osoby, które się za niego podają

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Mikołaj Roznerski aż źle się poczuł, widząc, co wyprawia się w Internecie. Okazuje się, że w sieci nie brakuje oszustów podszywających się pod aktora. W całym zamieszaniu niezwykle pomocni okazali się jednak fani, którzy reagują na podobne p

  • Mikołaj Roznerski ostrzega fanów przed oszustami

  • Jeden z użytkowników social mediów podszył się pod osobę aktora

  • Gwiazdor „M jak Miłość” i tym razem mógł liczyć na szybką interwencję internautów

  • Nie każdy wie, że serialowi Iza i Marcin są parą także poza czasem antenowym

Mikołajowi Roznerskiemu trudno odmówić popularności. Aktor zyskał ogólnopolską sławę między innymi dzięki roli Marcina Chodakowskiego w hitowym serialu TVP „M jak Miłość”, gdzie gra od 2012 roku. Przez lata gwiazdor występował również w filmach pełnometrażowych, na przykład produkcji „Narzeczony na niby” czy „Pech to nie grzech”. Dziś Mikołaj Roznerski jest aktywny również w social mediach, dzięki czemu pozostaje w stałym kontakcie z pokaźnym gronem fanów.

Mikołaj Roznerski ostrzega fanów. Przesz oszustów gwiazdor aż źle się poczuł

Obecnie oficjalny instagramowy profil Mikołaja Roznerskiego na bieżąco śledzi grupa ponad 500 tys. fanów. To właśnie ich aktor uczulił ostatnio na szkodliwe działania, jakie prowadzą w sieci niektórzy użytkownicy Internetu.

Mikołaj Roznerski opowiedział o wszystkim w relacji na żywo w social mediach. Gwiazdor wyjawił, że wieści, jakie do niego dotarły, sprawiły, że nie tylko się zdenerwował, ale i poczuł nie najlepiej. Przez chwilę brakowało mu tchu. Za taką reakcję odpowiadają osoby, jakie podszywają się pod niego w Internecie pod złudną przykrywką anonimowości.

Nakazując sobie głęboko oddychać, Mikołaj Roznerski przekazał, że nieznany mu użytkownik próbował wyłudzić w ten sposób dane od jego fanów. Oszust miał zawile tłumaczyć swoje działania uruchomieniem WhatsApp gwiazdora. Serialowy Marcin zaznaczył, że nigdy nie prosił sympatyków o podzielenie się danymi osobowymi.

- Drodzy, jedyny oficjalny profil to jest ten profil. Jak powstanie jakiś inny profil, to się dowiecie właśnie na tym profilu. Więc uważajcie, dobra? - apelował Mikołaj Roznerski.

Dodatkowo gwiazdor poprosił internautów, by po prostu blokowali wszelkie podejrzane konta. Co warto dodać, Mikołaj Roznerski podziękował fanom za czujność. To właśnie oni mieli bowiem zgłosić aktorowi podejrzaną działalność w sieci. Do relacji na InstaStory Mikołaj Roznerski dołączył również namiary na założone przez oszusta konto. Aktor pokusił się nawet o nazwanie wskazanego użytkownika „frajerem”.

- I bardzo wam dziękuję, że to zgłaszacie i że mnie o tym informujecie. Ściskam, miłego weekendu - zakończył relację aktor.

Uczucie na planie „M jak Miłość”

O czym wciąż nie wiedzą niektórzy fani „M jak Miłość”, uczucie, jakie narodziło się w serialu między Izą a Marcinem, z czasem stało się prawdziwe także w rzeczywistości. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są bowiem parą w życiu prywatnym. To nie jest już niesprawdzona plotka od osób podających się za aktora, co udowadniają wspólne publikacje celebrytów na Instagramie. Co więcej, po sieci krążą plotki na temat cichego ślubu celebrytów.

Redakcja portalu Obcas postanowiła skontaktować się z Mikołajem Roznerskim i poprosić o komentarz w sprawie doniesień na temat rzekomej ceremonii. Zapytano aktora o to, kiedy obrączka zacznie pojawiać się na jego palcu. Gwiazdor pozostał jednak tajemniczy; wzbudził w fanach jeszcze więcej wątpliwości, w odpowiedzi pytając, skąd wiadomo, że symboliczna ozdoba już nie gości na dłoni.

Źródło: instagram.com/@mroznerski

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z TVP

Źródło: Świat Seriali, Instagram, Obcas

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

świeczka

Życie gwiazd

Nie żyje znany polski artysta Michał Banaszek

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Do sieci wypłynęło zdjęcie Pawła Kukiza i znanego dziennikarza

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Kim jest mąż Eleni?

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Maryla Rodowicz jednak złożyła apelację

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Iza Małysz po "Tańcu z gwiazdami" wybrała się na stację benzynową

Czytaj więcej >