Swiatgwiazd.pl
Monika Richardson

TRICOLORS/East News

Monika Richardson szczerze o relacji z byłym mężem i zmianie nazwiska

13 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Od rozstania Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego minęło już trochę czasu, a mimo to zainteresowanie tym tematem nie mija. Ostatnio była dziennikarka TVP postanowiła wypowiedzieć się o byłym mężu i zdradzić, jak wygląda teraz ich relacja.

Richardson nie przebierała w słowach, odnosząc się do zmiany nazwiska. Wyjawiła przykry powód, dla którego pod ślubie ze Zbigniewem zmieniła nazwisko na Zamachowska. Aktor długo jej tego nie zapomni.

Monika Richardson szczerze o byłym mężu

Wokół rozstania Richardson i Zamachowskiego powstało mnóstwo dyskusji i spekulacji. Tym bardziej, gdy wyszło na jaw, że powodem rozwodu miała być niewierność aktora. Mimo nieprzyjemnej atmosfery, jaka towarzyszyła rozstaniu, oboje szybko o sobie zapomnieli i zaczęli układać życie na nowo.

Zamachowski co prawda wytrwale milczy na temat życia prywatnego, ale za to Richardson ochoczo dzieli się z fanami najciekawszymi nowinkami. W przeciwieństwie również do byłego męża, podczas wywiadów niejednokrotnie zdarzało jej się wspominać nieudane małżeństwo.

Beata Tyszkiewicz

Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda zupełnie odcięła się od świata

CZYTAJ DALEJ

Podczas ostatniej rozmowy z portalem Newsneria dziennikarka postanowiła zdradzić, co było motywacją dla tak szybkiej zmiany nazwiska z Zamachowska na Richardson. Przypomnijmy, że również jest to nazwisko jej byłego męża. Okazało się natomiast, że Richardson od początku bardziej jej odpowiadało, a Zamachowska przyjęła tylko ze względu na to, że była związana ze Zbigniewem Zamachowskim. Jednocześnie przyznała, że po rozstaniu nie utrzymuje kontaktu z ex.

- Kwestia zmiany nazwiska i powrotu do nazwiska Richardson wydaje mi się oczywista. Poprzedniego nazwiska używałam, dlatego że byłam z moim mężem. Natomiast w momencie, gdy przestaliśmy być razem, a nawet przestaliśmy się kontaktować, to używanie tego nazwiska nie ma żadnego sensu. A nazwisko Richardson lubię, zresztą nie ukrywam, że przy prowadzeniu takiego biznesu jak szkoła językowa to nazwisko nie przeszkadza - mówiła dla portalu Newsneria.

W tym samym wywiadzie Richardson podkreśliła, że doszło do rozstania, ponieważ związek z Zamachowskim przestał dawać jej szczęście. Teraz z kolei, u boku nowego partnera, radości w jej życiu nie brakuje.

- Jestem w takiej sytuacji, która sprawia, że wstaję rano z bananem na twarzy i kładę się wieczorem z może bardziej refleksyjnym, ale też uśmiechem. Dopóki tak jest, to nie zamierzam już nic w moim życiu zmieniać - dodała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd

  1. Wielka rozpacz dziennikarza TVN, śmierć przyszła niespodziewanie

  2. Nagła reakcja Andrzeja Dudy po skandalu z ojcem Joanny Opozdy

  3. Gwiazdor TTV pilnie usunięty z programu? Jego cztery partnerki nie żyją, skandaliczne szczegóły

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Co wiesz o pielęgnacji twarzy?

Pytanie 1 z 5

Jaki produkt NIE służy do oczyszczania twarzy?

Zachowania facetów, które są czerwoną flagą. Uważaj

Slajd 1 z 6

@doidam10, canva.com

1. Mówi bez szacunku o poprzednich partnerkach

Jeśli partner nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za porażki we wcześniejszych relacjach, to spory sygnał ostrzegawczy. Jeżeli dodatkowo mówi pogardliwie i poniżająco o poprzednich partnerkach, siebie stawiając na pozycji ofiary albo twierdzi, że fałszywie oskarżały go o przemoc - lepiej zastanowić się dwa razy przed wejściem z relację z taką osobą. Warto zwrócić uwagę na mężczyzn, którzy mówią, że "nie jesteś taka, jak inne kobiety" - będzie cię kusiło, by dorównać do jego wyobrażeń o tobie.

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska zapytała córkę o imiona rodziców. Odpowiedź zupełnie ją rozbawiła

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Mucha udostępniła informację o kradzieży. Prosi internautów o pomoc

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Magdalena Stępień prosi fanów o wsparcie. "Oliwierek jest małym wojownikiem"

Czytaj więcej >