Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mrozowska jest zakochana. Opowiedziała o nowym partnerze
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.05.2024 19:16

Mrozowska jest zakochana. Opowiedziała o nowym partnerze

Monika Mrozowska
fot. KAPiF

Monika Mrozowska ma za sobą kilka związków i gromadkę dzieci. Teraz gwiazda “Rodziny zastępczej” ujawniła, że jest w całkiem nowej relacji. Co powiedziała w wywiadzie o nowym partnerze?

Monika Mrozowska: związki, dzieci

Monika Mrozowska stała się popularna już w 1999 roku, kiedy wcieliła się w postać Majki, najstarszej córki Kwiatkowskich w “Rodzinie zastępczej”. Od 2016 mogliśmy ją też oglądać w serialu TV4 “Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, gdzie gra Magdę Chodorowską. Poza tym pojawiała się w programach rozrywkowych: “Jak oni śpiewają”, “Celebrity Splash!” i “Agent – Gwiazdy”.

Mrozowska zasłynęła też jako eko influencerka. W jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć także jej rodzinę. Aktorka ma czwórkę dzieci z trzema różnymi mężczyznami. Z Maciejem Szaciłło ma dwie córki: Karolinę (ur. 2003) i Jagodę (ur. 2010). Jej kolejnym partnerem był operator filmowy Sebastian Jaworski, z którym w 2014 doczekała się syna Józefa. Do 2021 była związana z producentem Maciejem Auguścikiem-Lipką. Z tego związku narodził się jej najmłodszy syn Lucjan.

Ostatnio w życiu aktorki zaszło wiele zmian. Jak się właśnie okazało, także uczuciowych. Co wyznała o nowym partnerze?

Monika Mrozowska pokazała zdjęcia, od których aż robi się słabo. Fanka alarmuje: "To jest masakra dla organizmu" W końcu wyszło na jaw, że Mrozowska jest milionerką. Niedawno narzekała na niskie alimenty, a tu takie wieści

Monika Mrozowska otwiera nowy etap w życiu

Monika podkreśla w wywiadach, że nauczyła się zażegnywać konflikty z byłymi partnerami ze względu na dobro dzieci. Dziś żyje w radosnej rodzinie patchworkowej. Udało się jej nawiązać świetne relacje także z Karoliną Szaciłło, obecną żoną swojego byłego męża. W tym roku Mrozowska ogłosiła, że otwiera całkiem nowy rozdział dla swojej rodziny.

W lutym 2024 roku Monika pochwaliła się, że rozpoczęła budowę domu. Od tego czasu co jakiś czas publikuje zdjęcia z placu budowy. Aktorka nie kryje, że wiąże się to dla niej z ogromnymi emocjami. Cieszy się jednak z przedsięwzięcia.

Ja już to wszystko widzę. Widzę tę jasną kuchnię z dużą wyspą, przy której będę gotować dla moich przyjaciół kolacje. Widzę te ściany pełne książek, kanapę, na której będę tulić się z najbliższymi osobami – cieszyła się Monika.

Teraz okazało się, że aktorka będzie mogła w nowym domu tulić się z nowym partnerem. W niedawnym wywiadzie opowiedziała o związku, który rozpoczął się właśnie wtedy, kiedy nie szukała nikogo nowego.

Monika Mrozowska ma nowego partnera

Monika udzieliła niedawno wywiadu w podcaście Żurnalisty. Dopiero teraz aktorka ujawniła, że ponownie jest szczęśliwie zakochana. Co ciekawe, miłość przyszła w momencie, w którym nie szukała żadnej nowej relacji.

I trafiłam na osobę, która też wcale nikogo nie szukała. I wiem, że obydwoje jesteśmy w tym, bo jest nam dobrze, ale w końcu nie wynika to z potrzeby właśnie takiego szukania i z potrzeby zapełniania jakiejś luki – wyjaśniła Mrozowska.

Gwiazda “Rodziny zastępczej” przyznaje, że brak wywierania presji na drugą osobę i zwykłe cieszenie się jej obecnością jest dobrym przepisem na stworzenie działającej relacji.

Widzę, że to jest jakiś dobry przepis na to, żeby to miało szansę działać. Żeby nie szukać w tej osobie [...] jakiegoś wybawiciela i właśnie tej osoby, która będzie cię cały czas podpierać, tylko stać sobie stabilnie, ale mieć takie poczucie, że jest ci po prostu fajnie, jak ta osoba jest blisko. Ale dawać jej też poczucie, że "super jak jesteś blisko, ale jak potrzebujesz, to idź odpocząć, bo ja też czasem będę tego potrzebowała" – opowiedziała Monika.

Redakcja Świata Gwiazd gratuluje i trzyma kciuki za szczęśliwy związek!

Monika Mrozowska, nowy związek, nowy partner, co wyznała w wywiadzie
Monika Mrozowska z dziećmi w 2019, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, nowy związek, nowy partner, co wyznała w wywiadzie
Monika Mrozowska w 2024, fot. KAPiF

Źródło: Podcast Żurnalisty