Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tuchlińska po fali plotek o ciąży wraca do sieci
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 21.05.2024 17:29

Tuchlińska po fali plotek o ciąży wraca do sieci

Patrycja Tuchlińska
fot. KAPiF; Instagram

Patrycja Tuchlińska, partnerka starszego o 48 lat miliardera Józefa Wojciechowskiego, na długo zniknęła z sieci. W międzyczasie pojawiły się plotki o ciąży. Nowy film, jaki zamieściła rozwieje wątpliwości? Mamy zdjęcia.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski: jak się poznali?

Patrycja Tuchlińska w młodości pracowała jako modelka, co nie przeszkodziło jej skończyć inżynierii mechanicznej we Wrocławiu. Jednak odpowiedzialne studia nie przydają się jej raczej od 2018 roku. To wtedy poznała miliardera Józefa Wojciechowskiego. Ona była modelką na pokazie Ewy Minge, który odbywał się w hotelu, którego Wojciechowski był właścicielem.

Józef to nie tylko właściciel hotelu „Czarny Potok” w Krynicy-Zdroju. Jego główne źródło dochodu, jakie przyniosło mu miliardy, to holding deweloperski J.W. Construction. Wojciechowski był w przeszłości w wielu związkach, dlatego na początku nikt nie wróżył przyszłości jego relacji z Tuchlińską; nie tylko ze względu na 48 lat różnicy.

Mimo to od 2018 roku Wojciechowski i Tuchlińska są razem. W 2021 roku doczekali się pierwszego dziecka (szóstej pociechy miliardera), syna Augustyna. Rodzina mieszka w ociekającej luksusem posiadłości nad Zalewem Zegrzyńskim. Jednak od dłuższego czasu Patrycja nie pokazywała się w mediach. Nie publikowała nowych zdjęć ani nagrań. Początkowo wywołało to plotki o kryzysie w ich związku, ale szybko zmieniły się one w… doniesienia o drugiej ciąży. Zadziwiające szczegóły poniżej.

Młodziutka narzeczona miliardera w ciąży? Fani Patrycji Tuchlińskiej komentują zdjęcie i wskazują na zaokrąglony brzuszek Urodziny młodziutkiej partnerki miliardera. On balował w Dubaju, a ona? Bardzo skromnie, ale potem... Musiała się TYM podzielić!

Patrycja Tuchlińska jest w ciąży? Plotki nie cichną

W ciągu ostatnich miesięcy w życiu Patrycji i jej miliardera nie brakowało okazji do świętowania. 77. urodziny Wojciechowskiego, Walentynki, wreszcie impreza urodzinowa samej Tuchlińskiej. Mimo to na zdjęciach, jakie zamieszczała, widzieliśmy głównie jej synka oraz mniej lub bardziej udane prezenty, jakie otrzymywała od ukochanego.

Ostatnie opublikowane zdjęcie Tuchlińskiej pochodziło z 21 grudnia 2023 roku, z imprezy z okazji 30-lecia firmy Wojciechowskiego. Mogliśmy na nim zobaczyć byłą modelkę w złocistej sukni, prezentującą idealną figurę. Od dłuższego czasu pod tym wpisem internauci zostawiają… gratulacje z powodu drugiej ciąży!

  • Ktoś tu będzie miał rodzeństwo!
  • Gratulacje dla mamy.
  • Kiedy podasz termin narodzin drugiego dziecka?
  • Bajecznie dzisiaj wyglądałaś, sfotografowana z ciążowym brzuszkiem – piszą internauci od wielu tygodni.

Patrycja Tuchlińska wróciła na Instagram: nowe zdjęcia

Po kilku miesiącach milczenia Patrycja wróciła na Instagram. Tuchlińska opublikowała na InstaStories nowy film. Na nagraniu pozuje przed lustrem w białej, koronkowej sukience na lato w stylu boho. Czyżby jej figura znacząco się zmieniła? W sieci nie brakuje uwag, że kreacja pokazuje ciążowe krągłości!

Warto dodać, że w tym samym miejscu partnerka Wojciechowskiego zrobiła zdjęcie z przyjaciółką trzy miesiące temu. Być może nie jest przypadkiem, że na wspomnianej fotografii modelka Justyna Ryszka była na pierwszym planie, a Patrycja wychylała się zza jej ramienia, maskując tym samym brzuch? Wszystkie te kadry znajdziecie poniżej.

Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Patrycja Tuchlińska na nowych zdjęciach, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Patrycja Tuchlińska z przyjaciółką, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, fot. KAPiF