Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Patrycja Tuchlińska

Patrycja Tuchlińska

Patrycja Tuchlińska
21.05.2024 17:29 Tuchlińska po fali plotek o ciąży wraca do sieci

Patrycja Tuchlińska, partnerka starszego o 48 lat miliardera Józefa Wojciechowskiego, na długo zniknęła z sieci. W międzyczasie pojawiły się plotki o ciąży. Nowy film, jaki zamieściła rozwieje wątpliwości? Mamy zdjęcia.

Patrycja Tuchlińska
23.04.2024 23:16 Młodziutka narzeczona miliardera w ciąży? Fani Patrycji Tuchlińskiej komentują zdjęcie i wskazują na zaokrąglony brzuszek

Patrycja Tuchlińska jest młodsza o 48 lat od miliardera Józefa Wojciechowskiego. Ich związek miał się szybko rozpaść, tymczasem pojawiły się plotki o już drugiej ciąży modelki. Fani zwracają uwagę na jej brzuszek.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. Instagram; KAPiF
29.03.2024 10:05 Gdzie się podział miliarder? Nowe zdjęcie Patrycji Tuchlińskiej wywołało poruszenie. "Kompletnie pomija ukochanego"

Patrycja Tuchlińska opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotografię, która wywołała poruszenie w sieci. Czyżby doszło do ochłodzenia relacji modelki i jej ukochanego?

Patrycja Tuchlińska
15.03.2024 20:30 Urodziny młodziutkiej partnerki miliardera. On balował w Dubaju, a ona? Bardzo skromnie, ale potem... Musiała się TYM podzielić!

Patrycja Tuchlińska jest partnerką miliardera Józefa Wojciechowskiego. Kiedy on świętował urodziny, pojechali do Dubaju. A jak urodziny obchodziła Patrycja? Wszystko mamy na zdjęciach.

Patrycja Tuchlińska / Walentynki 2024
14.02.2024 20:06 Walentynki u Wojciechowskiego i Tuchlińskiej. Patrzymy, a tam biednie... Ich synek ratuje ten "świąteczny" kadr

Patrycja Tuchlińska pokazała, jak świętuje Walentynki 2024. Partnerka miliardera Józefa Wojciechowskiego zaskoczyła skromnymi widokami. Nie takich obrazów spodziewali się fani, zwłaszcza po wystawnych urodzinach biznesmena. Mamy zdjęcia!

Patrycja Tuchlińska
23.01.2024 18:39 W takich luksusach mieszka miliarder i jego młodziutka narzeczona. Oto rezydencja Wojciechowskiego i Tuchlińskiej

Patrycja Tuchlińska od kilku lat jest partnerką miliardera Józefa Wojciechowskiego. Mieszkają w willi, przypominającej prawdziwy pałac. Mamy zdjęcia, prywatna ptaszarnia, palmy i marmury to dopiero początek.

Urodziny Józefa Wojciechowskiego
18.01.2024 18:35 Tylko polski miliarder mógł wyprawić TAK luksusowe urodziny! Młodsza o 50 lat partnerka pokazała zdjęcia

28-letnia Patrycja Tuchlińska świętuje w Dubaju ze swoim ukochanym jego 77. urodziny. Miliarder Józef Wojciechowski zabrał też ich syna. Wybrali jeden z najdroższych hoteli na świecie, ceny za jedną noc powalają. Za to jaki widok z okien, mamy zdjęcia!

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski
25.12.2023 17:55 Przepych, że aż razi. Tuchlińska pokazała, co to święta u miliarderów. Tego się nie da opisać

Boże Narodzenie 2023. Tak świętują Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski. Kobieta pokazała nakryty stół i dekoracje, a także synka, który odpakowuje prezenty. Wszystko na bogato, jak przystało u miliarderów.