Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Józef Wojciechowski ma słabość do pięknych młodych kobiet. Dzięki nim miliarder przeszedł spektakularną metamorfozę?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.12.2023 19:15

Józef Wojciechowski ma słabość do pięknych młodych kobiet. Dzięki nim miliarder przeszedł spektakularną metamorfozę?

Patrycja Tuchlińska / Józef Wojciechowski
Związek odmienił miliardera?, fot. KAPiF

Józef Wojciechowski ma 76-lat i niejeden głośny związek na koncie. Miliarder od lat otacza się pięknymi kobietami. Kim jest jego obecna narzeczona, z którą ma kolejnego syna? Na zdjęciach sprzed lat biznesmen jest nie do poznania, to miłość go odmładza?

Józef Wojciechowski: kim jest obecna partnerka miliardera, Patrycja Tuchlińska?

Wojciechowski od lat trafiał na listę 100 najbogatszych Polaków według magazynu „Forbes”. To były właściciel klubu Polonia Warszawa, właściciel Hotelu „Czarny Potok” w Krynicy-Zdroju, a przede wszystkim twórca i główny udziałowiec holdingu deweloperskiego J.W. Construction.

Poza miliardami na koncie ma też wiele związków. Z dwoma byłymi żonami i obecną ukochaną ma łącznie sześcioro dzieci: trzech synów i trzy córki. Obecnie związany jest z młodszą o 48 lat modelką Patrycją Tuchlińską. Mieszkają wraz z synem Augustynem w luksusowej willi nad Zalewem Zegrzyńskim. Do dyspozycji mają tam prywatne korty tenisowe, ptaszarnię, basem i własny helikopter.

Tuchlińska startowała w konkursie Miss Polski 2016. Skończyła studia na kierunku inżynierii mechanicznej. Ostatnio zasiadła w jury Miss Supranational 2023.  O ich związku zrobiło się głośno w 2018 roku, po pokazie Evy Minge, który odbył się w hotelu Wojciechowskiego.

Z kim wcześniej był związany miliarder? Lista wszystkich piękności poniżej, a na końcu artykułu znajdziecie ich zdjęcia.

Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. KAPiF
Patrycja Tuchlińska pokazała nowe zdjęcie synka. Maluch ma dwa lata i już wie, co to luksus Lubomirscy żyją w niebywałych luksusach

Józef Wojciechowski: poprzednie związki i byłe partnerki

W przeszłości Wojciechowski spędził kilkanaście lat w Stanach Zjednoczonych. Jego pierwszą żoną była Katarzyna. O kobiecie wiadomo niewiele, poza tym, że para wychowała razem trzy córki. Rozwiedli się w okresie, kiedy przedsiębiorca wrócił do Polski. Na końcu tego tekstu znajdziecie ich archiwalne zdjęcia: trzeba przyznać, że Józef przez lata bardzo się zmienił. Na szczęście sumiaste wąsy, zdobiące kiedyś jego twarz, poszły już w odstawkę.

Drugą żoną miliardera była Laura Michnowicz, także była modelka. Ma na koncie tytuły Miss Publiczności i Miss Media na wyborach Miss Lata w Koszalinie 2005. Parę dzieliło 37 lat różnicy. Wzięli ślub w 2013 roku i doczekali się dwóch synów, jednak małżeństwo nie przetrwało. Rozwód był cichy, ale jego kolejny związek odbił się w mediach głośnym echem. Poniżej szczegóły.

Józef Wojciechowski na starych zdjęciach

W 2017 roku Wojciechowski zadziwił wszystkich, pokazując się z Beatą Pruską. 31-letnia modelka i projektantka znana jest z programu „Damy i Wieśniaczki”. Ma na koncie tytuły Miss Polski, Runner Up Miss Elegant Universe 2018 i Miss Elegant-World Next Top Model 2017. Pruska już po kilku miesiącach związku ogłaszała, że planuje ślub, jednak ich relacja nie przetrwała. W 2018 biznesmen poznał Tuchlińską, z którą jest do dzisiaj.

Poniżej w galerii możecie zobaczyć, jak Wojciechowski zmienił się w ciągu ostatnich 20 lat. Dwie dekady temu, z potężnymi wąsami, w skromnych garniturach i banalnych krawatach wyglądał zupełnie inaczej niż teraz. Obecnie zdecydowanie woli modny, kilkudniowy zarost.

Józef Wojciechowski
Józef Wojciechowski w 2002 roku z pierwszą żoną Katarzyną, fot. AKPA
Józef Wojciechowski
Józef Wojciechowski w 2002 roku z pierwszą żoną Katarzyną, fot. AKPA
Józef Wojciechowski i Laura Michnowicz
Józef Wojciechowski z Laurą Michnowicz w 2016 roku, fot. KAPiF
Józef Wojciechowski i Laura Michnowicz
Józef Wojciechowski z Laurą Michnowicz w 2012 roku, fot. KAPiF
Józef Wojciechowski i Beata Pruska
Józef Wojciechowski i Beata Pruska w 2017 roku, fot. KAPiF
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski w 2020, fot. KAPiF