Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Młodziutka narzeczona miliardera w ciąży? Fani Patrycji Tuchlińskiej komentują zdjęcie i wskazują na zaokrąglony brzuszek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.04.2024 23:16

Młodziutka narzeczona miliardera w ciąży? Fani Patrycji Tuchlińskiej komentują zdjęcie i wskazują na zaokrąglony brzuszek

Patrycja Tuchlińska
fot. KAPiF

Patrycja Tuchlińska jest młodsza o 48 lat od miliardera Józefa Wojciechowskiego. Ich związek miał się szybko rozpaść, tymczasem pojawiły się plotki o już drugiej ciąży modelki. Fani zwracają uwagę na jej brzuszek.

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski: historia związku

Patrycja Tuchlińska poznała Józefa Wojciechowskiego w 2018 roku. Ona pracowała jako modelka na pokazie Ewy Minge w hotelu, którego on był właścicielem. Szybko zostali parą. Absolwentka inżynierii mechanicznej we Wrocławiu prowadzi teraz bajkowe życie u boku narzeczonego. Miliarder przez lata trafiał na listę 100 najbogatszych Polaków według magazynu „Forbes”. To nie tylko właściciel Hotelu „Czarny Potok” w Krynicy-Zdroju, ale przede wszystkim twórca holdingu deweloperskiego J.W. Construction i były właściciel klubu Polonia Warszawa.

Tuchlińską i Wojciechowskiego dzieli aż 48 lat różnicy. Wielu nie wróżyło im długiej przyszłości, zwłaszcza że biznesmen ma na koncie wiele związków. Z dwiema byłymi żonami oraz Patrycją ma w sumie szóstkę dzieci: trzech synów i trzy córki. Syn Augustyn, owoc związku z młodziutką modelką, urodził się w 2021 roku. Mieszkają w luksusowej posiadłości nad Zalewem Zegrzyńskim.

Przez pewien czas krążyły plotki o kryzysie w ich relacji: Patrycja niemal nie publikowała nowych zdjęć, nie pokazywała też ukochanego. Czyżby jednak przyczyna jej mniejszej obecności w sieci była zupełnie inna? Teraz pojawiają się gratulacje z powodu drugiej ciąży, szczegóły poniżej.

Gdzie się podział miliarder? Nowe zdjęcie Patrycji Tuchlińskiej wywołało poruszenie. "Kompletnie pomija ukochanego" Urodziny młodziutkiej partnerki miliardera. On balował w Dubaju, a ona? Bardzo skromnie, ale potem... Musiała się TYM podzielić!

Co dzieje się w życiu Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego?

W ostatnim czasie para świętowała kilka ważnych okazji. Najpierw Wojciechowski hucznie obchodził swoje 77. urodziny. Para wybrała się z tej okazji wraz z synkiem do Dubaju. Później swoje święto miała sama Patrycja. Jej urodziny wyglądały dużo skromniej, a kilka ujęć na Instastories pokazywało wyprawę do klubu z przyjaciółką. Jednak salon willi tonął tego dnia w kwiatach.

Wiele osób zastanawiało się, czemu modelka nie publikuje nowych zdjęć. W przeszłości regularnie chwaliła się drogimi stylizacjami z okazji kolejnych wystawnych kolacji lub imprez branżowych. Ostatnia taka fotografia pochodzi z grudnia 2023 roku. Później w jej stories mogliśmy oglądać głównie synka Augustyna. Czyżby przyszła mama chciała zachować drugą ciążę tylko dla siebie? Zdradzili ją jednak internauci. Co pojawiło się teraz na jej Instagramie?

Czy Patrycja Tuchlińska jest w drugiej ciąży?

Patrycja opublikowała 21 grudnia 2023 roku zdjęcie, pochodzące z imprezy z okazji 30-lecia firmy swojego narzeczonego. Pozuje na nim w zjawiskowej, złocistej sukni. Od tamtej pory w jej mediach społecznościowych pojawiały się jedynie kadry w relacjach, niepokazujące całej jej sylwetki. Teraz, pod ostatnią opublikowaną fotografią, co jakiś czas pojawiają się komentarze z gratulacjami z okazji ciąży.

  • Ktoś tu będzie miał rodzeństwo!
  • Gratulacje dla mamy.
  • Bajecznie dzisiaj wyglądałaś, sfotografowana z ciążowym brzuszkiem – piszą internauci.

Czyżby mały synek Tuchlińskiej i Wojciechowskiego rzeczywiście czekał na rodzeństwo? Para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie tych rewelacji.

Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Plotki o drugim dziecku Patrycji Tuchlińskiej nie cichną, fot. instagram.com/patrycja.tuchlinska
Patrycja Tuchlińska, Józef Wojciechowski, drugie dziecko, czy jest w ciąży, komentarze
Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, fot. KAPiF