Swiatgwiazd.pl
Nasz nowy dom - awantura na planie

kadr z programu "Nasz nowy dom"/ipla.tv

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor opowiedziała o awanturze na planie

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

„Nasz nowy dom” to program, który od początku wzbudza wiele emocji. Niektóre sytuacje, do których dochodzi na planie, wciąż trudno zrozumieć. O jednej z nich opowiedziała niedawno Katarzyna Dowbor. Jak się okazało, gospodyni programu została zaatakowana przez zawistną sąsiadkę.

  • „Nasz nowy dom” ma wielu zwolenników, jednak w Polsce nie brakuje też jego przeciwników

  • Katarzyna Dowbor wróciła pamięcią do jednej z nieprzyjemnych rozmów na planie

  • Zawistnej kobiecie nie podobało się, że ekipa remontuje dom jej sąsiadów

  • „Weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi” – mówiła Dowbor w wywiadzie dla serwisu Pomponik

„Nasz nowy dom” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce, który gości na antenie Polsatu od września 2013 roku. W ciągu tych ośmiu lat ekipa Katarzyny Dowbor przybyła z pomocą do setek potrzebujących rodzin. Spotkała się też z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami.

Katarzyna Dowbor opowiedziała o kulisach programu „Nasz nowy dom”

Bohaterowie programu „Nasz nowy dom” bardzo często narażeni są na krytykę. Zazwyczaj nieprzychylne komentarze pod ich adresem pojawiają się, gdy ekipa Katarzyny Dowbor zakończy nagrania, a rodzina zostanie w nowo wyremontowanym domu. Zdarza się, że groźbom i obelgom towarzyszą zagrażające życiu incydenty.

Chyba nikomu nie trzeba przypominać sytuacji z Antonina. Podpalacz, który z zazdrości chciał zniszczyć nowy dom sąsiadów, został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Choć dotychczas była to jedna z niewielu tak niebezpiecznych sytuacji, okazuje się, że awantur na planie nie brakuje. Do jednej z nich doszło podczas nagrywania jednego z najnowszych odcinków programu.

O nieprzyjemnej wymianie zdań z jedną z sąsiadek bohaterów „Naszego nowego domu” opowiedziała sama Katarzyna Dowbor. Gospodyni programu udzieliła wywiadu serwisowi Pomponik, podczas którego zdradziła, że wspomniana kobieta zaatakowała ją podczas remontu. Wszystko stało się jednak poza obecnością kamer.

- Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: „Pani Kasiu, co pani robi?”. Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: „Ale komu, tej…”. (...) Powiedziałam jej: „I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone”. I ta pani spojrzała na mnie, weszła do mieszkania i zatrzasnęła drzwi – opowiadała Katarzyna Dowbor.

Edyta Górniak o małżeństwie Krawczyków

Edyta Górniak ujawnia sekrety małżeństwa Krawczyków. Zdradziła, jakim mężem był legendarny muzyk

CZYTAJ DALEJ

Takiej awantury na planie „Naszego nowego domu” jeszcze nie było. Z opowieści gospodyni programu wynika jednak, że pisemne donosy zdarzają się notorycznie. Ich autorzy nie zgadzają się z wyborem rodzin, ponieważ uważają, że ich sąsiedzi wcale nie zasługują na pomoc.

„Nasz nowy dom” znika z anteny

Przypomnijmy, że kolejnych emocji ekipa Katarzyny Dowbor dostarczy widzom dopiero po wakacjach. W tym miesiącu stacja Polsat poinformowała o zakończeniu szesnastego sezonu „Naszego nowego domu”. W jego miejscu już pojawił się nowy program.

Od niedawna widzowie Polsatu mogą oglądać program „Wolni od długów”, którego prowadzącą została Anna Guzik. Format chwilowo zastąpi „Nasz nowy dom”, który przedwcześnie został zdjęty z anteny. Powodem miało być dopracowanie pewnych zasad, w tym tych obowiązujących przy wyborze bohaterów.

Choć początkowo media huczały od informacji, że szesnasty sezon „Naszego nowego domu” był jednocześnie jego ostatnim sezonem, Katarzyna Dowbor postanowiła uspokoić fanów. Gospodyni zdradziła, że już niedługo cała ekipa wraca na plan. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >