Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Natalia Janoszek w sukni ślubnej. "Przygotowania pełną parą". Zaskoczyła wszystkich
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.04.2024 20:24

Natalia Janoszek w sukni ślubnej. "Przygotowania pełną parą". Zaskoczyła wszystkich

Natalia Janoszek
Natalia Janoszek w sukni ślubnej, fot. KAPiF

Natalia Janoszek nieustająco cieszy się wielką popularnością. Wie też, jak przyciągać uwagę. Kiedy w mediach ucichło o niej choć na chwilę, ona zaskoczyła wszystkich nowymi zdjęciami w sukni ślubnej. O co chodzi?

Natalia Janoszek: kariera po reportażu Krzysztofa Stanowskiego

Natalia Janoszek święciła triumfy popularności. Wystąpiła na koncercie sylwestrowym TVP, później trafiła do „Tańca z gwiazdami”, a po nim do „Twoja twarz brzmi znajomo”. Głośno też było o jej rzekomej karierze w Indiach. Kiedy Krzysztof Stanowski niespodziewanie przedziurawił balon jej popularności swoim reportażem, wydawało się przez moment, że jej kariera jest skończona.

Dziennikarz zarzucił Janoszek wyolbrzymianie swoich sukcesów aktorskich, kupowanie obserwatorów na Instagramie oraz szereg manipulacji, jak te sugerujące podróże prywatnym odrzutowcem czy występy w konkursach piękności. Afera była potężna, jednak Natalia postanowiła ją przeczekać. Cierpliwość się opłaciła: kiedy wszystko przycichło, celebrytka została zaproszona do kolejnego programu. Teraz znowu robi szum samodzielnie.

Natalia Janoszek zafundowała traumę własnym rodzicom. Afera ze Stanowskim to przy tym nic TYLKO U NAS: Chłodne powitanie Natalii Janoszek w nowym programie. Uczestniczki nie miały litości. "Było to bardzo bolesne"

Natalia Janoszek w podróży po USA

Jakiś czas temu stacja TVN, niezrażona medialną kompromitacją Janoszek, postanowiła zaprosić ją do nowego programu rozrywkowego. Format „Królowa przetrwania” przeniósł grupę celebrytek w sam środek dżungli, gdzie musiały poradzić sobie w dziczy. Teraz jednak emisja dobiegła już końca. Natalia dba jednak o to, by wciąż było o niej głośno.

Do niedawna pokazywała ona zdjęcia ze swojej podróży po USA. Odwiedziła między innymi Los Angeles i Las Vegas. Na jednej z fotografii, jaką się po chwaliła, siedziała na kolanach gwiazdora portalu dla dorosłych. Ona i mężczyzna o imieniu Noa Taieb wydawali się dobrze bawić w swoim towarzystwie. Teraz Janoszek znowu jest w podróży i… przymierza suknie ślubne. Szczegóły poniżej.

Natalia Janoszek i Noa Taieb
Natalia Janoszek i Noa Taieb, fot. Instagram

Natalia Janoszek w sukni ślubnej

Natalia Janoszek znowu wędruje po świecie. Tym razem publikuje zdjęcia razem z Igą Odrzywołek, tenisistką i organizatorką wypraw podróżniczych. Na kilku kadrach widać ją nawet z synem Igi, Maxem.

Wygląda na to, że szykuje się kolejna ekscytująca podróż akurat na moje urodziny – napisała na Instagramie Natalia, choć jej data urodzenia to 15 czerwca.

Dużo bardziej zastanawiają zdjęcia, wykonane w jednym z salonów sukni ślubnych, z siedzibą w Katowicach. Iga Odrzywołek towarzyszy tam Janoszek, nie kryjąc ekscytacji.

Przygotowania pełną parą – napisała Iga pod zdjęciami Natalii w białej kreacji.

Trudno jednak stwierdzić, czy chodzi jedynie o kampanię reklamową, czy rzeczywisty ślub.

Natalia Janoszek, zdjęcie w sukni ślubnej, nowy wpis
Natalia Janoszek w sukni ślubnej, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek, zdjęcie w sukni ślubnej, nowy wpis
Natalia Janoszek w sukni ślubnej, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek, zdjęcie w sukni ślubnej, nowy wpis
Natalia Janoszek w podróży, fot. instagram.com/iga.odrzywolek
Natalia Janoszek, zdjęcie w sukni ślubnej, nowy wpis
Natalia Janoszek w podróży, fot. instagram.com/nataliajanoszek
Natalia Janoszek, zdjęcie w sukni ślubnej, nowy wpis
Natalia Janoszek, fot. KAPiF
Natalia Janoszek, zdjęcie w sukni ślubnej, nowy wpis
Natalia Janoszek, fot. KAPiF