Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nergal trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie prosto z badania
Barbara Bujar
Barbara Bujar 24.07.2021 02:00

Nergal trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie prosto z badania

nergal
screen/youtube.com/Slayer & Nergal 2019-06-04 Gliwice, Arena, Poland - Evil Has No Boundaries (4K 2160p)/SOBER1Z

Adam Darski, znany szerszej publiczności jako Nergal, od lat mierzy się z problemami na tle zdrowotnym. Teraz kolejny raz trafił do szpitala. Opublikował w social mediach zdjęcie z zabiegu, któremu musiał się poddać. Jak zdradził, nie było to nic przyjemnego. Co się stało?

  • Adam „Nergal” Darski zamieścił w sieci zdjęcie ze szpitala

  • Z uwagi na swój stan zdrowia muzyk musiał poddać się gastroskopii

  • Zapewnił fanów, że nie zagraża mu niebezpieczeństwo

  • W kilku miłych słowach zwrócił się też do lekarza, który wykonał zabieg

Fani Nergala przez chwilę wstrzymali oddech. W piątek okazało się bowiem, że muzyk po raz kolejny trafił do szpitala. Choć tym razem nie stało się nic poważnego, lider zespołu „Behemoth” musiał poddać się specjalnemu badaniu. Jego stan zdrowia od lat wymaga specjalnego nadzoru lekarzy.

Nergal pokazał zdjęcie z gastroskopii

Jak przypomina Interia, problemy zdrowotne Nergala zaczęły się w 2010 roku, kiedy lekarze zdiagnozowali u niego białaczkę. Muzyk musiał przejść przeszczep szpiku, dzięki któremu udało się mu pokonać chorobę. Nigdy nie ukrywał, że był to bardzo trudny czas, ale i cenna lekcja w jego życiu. - Biorę chorobę jako dobrą monetę, dzięki której zrozumiem, nauczę się czegoś więcej – pisał w swojej autobiografii. Pamiętając o tych wydarzeniach z życia Nergala, trudno dziwić się fanom, którzy wstrzymali oddech na widok niedawno opublikowanego zdjęcia muzyka. Okazało się bowiem, że ponownie trafił on do szpitala. Aby nie zamartwiać swoich obserwatorów, od razu zaznaczył jednak, że zdrowotnie ma się bardzo dobrze. Mimo wszystko Nergal musiał poddać się gastroskopii – badaniu umożliwiającemu diagnostykę górnego odcinka przewodu pokarmowego. Dla muzyka nie był to pierwszy tego typu zabieg w życiu. Choć wiedział, z czym wiąże się gastroskopia, znów była ona dla niego dość nieprzyjemna. - Kontrola gastroskopii. Pierwszy raz zrobiłem to w szpitalu 10 lat temu i było to BRUTALNE! Tym razem trafiłem na super miłego lekarza z odpowiednim podejściem i było całkiem gładko… wciąż dalekie od zabawnego i co najmniej radosnego – napisał na Instagramie.

Fani trzymają kciuki

Korzystając z okazji, Nargal zwrócił się do lekarza, który wykonał mu gastroskopię, oraz do pozostałego personelu medycznego, z którym spotkał się w placówce medycznej. Wyznał, że jest bardzo zadowolony z ich opieki, a co więcej – szczęśliwy i wdzięczny. Na jego słowa szybko zareagowali fani. Internauci nie zostali obojętni na słowa Nergala. Choć część z nich nie potraktowała ich poważnie, wielu przejęło się badaniem ulubionego muzyka. W sekcji komentarzy podzielili się z nim swoimi doświadczeniami z gastroskopią. Zapewnili też, że cały czas trzymają kciuki za jego zdrowie. - Jedno z gorszych doświadczeń, jakie do tej pory przeżyłem – napisał jeden z internautów. - Miesiąc temu miałem to samo. Trzymaj się zdrowo – dodał kolejny.

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z koncertu Slayer & Nergal, który odbył się w Gliwicach 4 czerwca 2016 roku. Materiał dostępny jest w serwisie YouTube na kanale SOBER1Z. Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Interia

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]