Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Adam Darski (Nergal)

Adam Darski (Nergal)

Adam Darski (Nergal) to polski muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny. Współzałożyciel black-deathmetalowego zespołu Behemoth.

Nergal z młodszą o 20 lat partnerką na premierze
13.04.2024 10:41 Nergal pokazał się z młodszą o 20 lat partnerką. Na uroczystej premierze nie szczędzili sobie czułości

Przez lata kariery Nergala w show-biznesie wokół jego osoby pojawiało się mnóstwo kontrowersji. Jednym z głównych powodów były jego głośne związki. Teraz Nergal ma nową, młodszą o wie dekady partnerkę. Właśnie wspólnie wybrali się na premierę. Nie mogli oderwać od siebie wzroku - i nie tylko!

Nergal
18.01.2024 16:16 Nergal pokazał nową partnerkę. Dzieli ich ogromna różnica wieku. "Musisz być dumnym tatą"

Nergal, czyli Adam Darski od lat otacza się pięknymi kobietami. Najnowszą partnerkę długo ukrywał, teraz wreszcie pokazał jej twarz. Różnica wieku między nimi wywołała szereg złośliwych komentarzy!

Gwiazdy, które nie obchodzą świąt, fot. KAPiF; canva.com
22.12.2023 23:32 Te gwiazdy nie lubią Świąt Bożego Narodzenia. Mają konkretne powody. Wśród nich Błaszczyk i Wojewódzki

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejszy czas w roku, moment spotkań z bliskimi, przebaczania i radości przy suto zastawionym stole. Nie wszyscy podzielają jednak tę opinię. W polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które nie dzielą się opłatkiem i z daleka omijają karpia w galarecie i makowiec. O kim mowa?

Nergal
07.09.2023 17:21 „Fala smrodu”, „Hałas przez większość dnia”. Tak mieszka Nergal. Gazeta ujawniła koszmarne szczegóły

Adam „Nergal” Darski myślał, że znalazł mieszkanie w urokliwej, zabytkowej części Warszawy. Okazuje się jednak, że tam, gdzie mieszka muzyk, spokój mieszkańców jest codziennie zakłócany. Sprawa trafiła do sądu!

Nergal instastories
02.09.2021 02:00 Nergal pokłócił się z kierowcą taksówki. Internauci nie kryją zażenowania

Adam „Nergal” Darski opublikował na swoim InstaStories filmik, na którym wyzywa kierowcę Ubera, który zwrócił mu uwagę, by nie trzymał nóg blisko jego twarzy. Do nagrania zamieścił komentarz - „To jest reklama dla Ukrainy” - sugerując, że kierowca był obcego pochodzenia. Internauci nie mogli uwierzyć w zachowanie artysty.Nieczęsto oglądamy gwiazdorów podróżujących Uberem, ale kontrowersyjny piosenkarz zrobił wyjątek. Myślicie, że w najbliższym czasie ponownie zobaczymy go, korzystającego z tego środka lokomocji?

nergal
24.07.2021 02:00 Nergal trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie prosto z badania

Adam Darski, znany szerszej publiczności jako Nergal, od lat mierzy się z problemami na tle zdrowotnym. Teraz kolejny raz trafił do szpitala. Opublikował w social mediach zdjęcie z zabiegu, któremu musiał się poddać. Jak zdradził, nie było to nic przyjemnego. Co się stało?Adam „Nergal” Darski zamieścił w sieci zdjęcie ze szpitalaZ uwagi na swój stan zdrowia muzyk musiał poddać się gastroskopiiZapewnił fanów, że nie zagraża mu niebezpieczeństwoW kilku miłych słowach zwrócił się też do lekarza, który wykonał zabiegFani Nergala przez chwilę wstrzymali oddech. W piątek okazało się bowiem, że muzyk po raz kolejny trafił do szpitala. Choć tym razem nie stało się nic poważnego, lider zespołu „Behemoth” musiał poddać się specjalnemu badaniu. Jego stan zdrowia od lat wymaga specjalnego nadzoru lekarzy.