Nicki Minaj straciła ojca Żródło: Rex Features/East News

Nie żyje ojciec Nicki Minaj, został potrącony przez samochód. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

15 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

W sobotę 13 lutego zmarł ojciec amerykańskiej raperki Nicki Minaj. Dzień wcześniej doszło do fatalnego wypadku – na jednej z nowojorskich ulic mężczyznę potrącił samochód, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Robert Maraj został przetransportowany do szpitala. Lekarze nie mogli nic zrobić.

  • Nicki Minaj jest amerykańską raperką i autorką tekstów
  • 13 lutego 2021 roku gwiazda straciła ojca
  • 64-letni Robert Maraj zmarł na skutek rozległych obrażeń powypadkowych
  • Jego córka nie złożyła w tej sprawie żadnego publicznego oświadczenia

W piątek 12 lutego w Mineoli na Long Island doszło do fatalnego wypadku – ojciec Nicki Minaj został potrącony przez samochód. Mężczyzna trafił do pobliskiego szpitala. Policja rozpoczęła natomiast poszukiwania sprawcy wypadku.

- W piątek o godzinie 18:15 Robert Maraj został potrącony przez samochód. Mężczyzna szedł ulicą w Mineoli na Long Island – informuje The Guardian.

Ojciec Nicki Minaj nie żyje

Podczas wypadku ojciec słynnej piosenkarki doznał rozległych obrażeń. Mimo usilnych starań lekarzom nie udało się go uratować. Robert Maraj zmarł w sobotę 13 lutego 2021 roku. W chwili śmierci miał 64 lata.

Policja hrabstwa Nassau wciąż poszukuje osoby, która kierując samochodem, doprowadziła do wypadku z udziałem ojca Nicki Minaj, a dodatkowo uciekła z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze okolicznych miast zaapelowali do mieszkańców, którzy byli świadkami tragedii, by jak najszybciej zgłosili się na komisariat.

Nie żyje Zdzisław Najder, były dyrektor Radia Wolna Europa. „Najbardziej znany conradolog na świecie”Nie żyje Zdzisław Najder, były dyrektor Radia Wolna Europa. „Najbardziej znany conradolog na świecie”Czytaj dalej

Nicki Minaj nie skomentowała śmierci ojca

Choć informacja o śmierci 64-letniego ojca Nicki Minaj obiegła media na całym świecie, 38-letnia wokalistka wciąż nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie. Jak przypomina Polsat News, piosenkarka wyznała w jednym z wywiadów, że nie ma dobrego kontaktu ze swoim ojcem. Relacja tych dwojga miała być bardzo chłodna.

Robert Maraj miał niegdyś problem z alkoholem. Mężczyzna nadużywał też narkotyków. Po latach miał jednak wyjść z nałogów.

Nicki Minaj – kim jest?

Nicki Minaj – a właściwie Onika Tanya Maraj – urodziła się 8 grudnia 1982 roku w Trynidadzie i Tobago. Przez pierwsze pięć lat swojego życia nie mieszkała z rodzicami. Oboje wyemigrowali bowiem do Nowego Jorku, a opiekę nad córką powierzyli jej babci.

Babcia Nicki Minaj – podobnie jak jej rodzice – była członkinią zespołów gospel. Nic więc dziwnego, że dziewczynka już od najmłodszych lat interesowała się muzyką. Z rapem, którym zajmuje się do dziś, po raz pierwszy zetknęła się w Queens – dzielnicy zamieszkiwanej częściowo przez Afroamerykanów.

Nicki Minaj ukończyła liceum LaGuardia i pracowała jako kelnerka. Dziś zna ją cały świat – do jej najpopularniejszych utworów zalicza się między innymi „Hey Mama” i „Starships”.

Nicki MinajNicki Minaj (Źródło: East News)

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Polsat News, The Guardian, Plotek

Następny artykuł