Swiatgwiazd.pl
Nie żyje Adam Perkins

instagram.com/lil_blizzard

Nie żyje Adam Perkins. Miał tylko 24 lata

15 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów trafiła tragiczna wiadomość - nie żyje Adam Perkins, młody twórca, muzyk i gwiazdor serwisów społecznościowych. O śmierci poinformowała osoba z najbliższego otoczenia TikTokera. Pogrążony w żałobie brat bliźniak Adama Perkin

  • Nie żyje twórca, TikToker i muzyk Adam Perkins

  • O śmierci gwiazdora powiadomił jego brak bliźniak, Patrick

  • Adam Perkins zyskał popularność dzięki parodii reklamy

Nie żyje Adam Perkins. Wieści trafiły do mediów we wtorek 13 kwietnia 2021 roku. Amerykański muzyk zmarł parę dni wcześniej, w niedzielę 11 kwietnia. Twórca odszedł, dożywając wieku zaledwie 24 lat. Doniesienia potwierdził brat bliźniak młodego gwiazdora, Patrick Perkins.

Adam Perkins nie żyje. Brat bliźniak gwiazdora zamieścił w sieci stosowny wpis

Brat bliźniak Adama Perkinsa, Patrick Perkins, zamieścił stosowny wpis na Instagramie. Obecnie jego oficjalny profil obserwuje liczne grono ponad 64 tys. internautów.

Patrick Perkins nie podał oficjalnej przyczyny śmierci swojego brata. Internauci ujrzeli tego dnia czarno-białe zdjęcie braci bliźniaków, do którego Patrick Perkins dołączył obszerny wpis. Bracia byli dla siebie prawdziwymi przyjaciółmi, bycie czyimś bliźniakiem dla obu braci zawsze było oczywiste i naturalne. Brat gwiazdora nie potrafił znaleźć właściwych słów, które w pełni oddałyby ogrom cierpienia, z jakim musi się obecnie zmierzyć.

- Nie potrafię nawet wyrazić słowami, co oznacza dla mnie ta strata. Często ktoś zadaje mi pytanie, „jak to jest być bliźniakiem?”, a moja odpowiedź zwykle brzmi: „Jak to jest NIE być bliźniakiem?”. Bycie bliźniakiem to centralna część mojej tożsamości. Staram się znaleźć słowa, aby wyjaśnić, jak będzie wyglądać życie na tym świecie bez niego. Mój najlepszy przyjaciel - czytamy na Instagramie.

Brat Adama Perkinsa zdobył się na piękny gest w hołdzie brata. Patrick Perkins zamierza wydać solowy album zmarłego bliźniaka w limitowanej formie winylowej, o czym informował również za pośrednictwem social mediów, dzięki którym Adam Perkins zdobył popularność.

Patrick Perkins nie ma wątpliwości co do tego, że muzyka zajmowała w sercu Adama Perkinsa szczególne miejsce. Jednocześnie zachęcił internautów do tego, by w geście szacunku i hołdu dla zmarłego gwiazdora posłuchali choć jednej piosenki z płyty pod tytułem “Latch Relay”. Adam Perkins wydał album w 2018 roku.

W oczach Patricka Perkinsa jego brat był prawdziwym muzycznym brylantem. W ocenie brata Adama Perkinsa gwiazdorowi z pewnością nie przypadłoby do gustu określanie go tym mianem. Jak smutno zauważył we wpisie w social mediach Patrick Perkins, znany TikToker niestety nie może mu już tego zabraniać.

Świat poznał Adama Perkinsa dzięki parodii

Adam Perkins stał się rozpoznawalny dzięki parodii reklamy lokalu gastronomicznego Chili's. Parodia szybko obiegła internet, a nagranie cieszyło się swego czasu dużą popularnością. W ciągu 12 miesięcy od publikacji nagranie obejrzano ponad 20 mln razy.

Twórca zamieszczał treści również na TikToku. Jego profil obserwowało tysiące użytkowników.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Ewa Skibińska pokazała zdjęcie bez ubrań. Fani komentują

  • Dzieci Lecha Wałęsy przeciwko sobie w sądzie. "Mam nadzieję, że ta gehenna wreszcie się skończy"

  • Andrzej Piaseczny powiedział, jak się czuje. Padły słowa o konsekwencjach

Źródło: Interia, Radio Zet, Plotek, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia NiewczasAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Przemek Kossakowski

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski opowiedział o przeciwnościach podczas nagrywania "Down the road"

Czytaj więcej >
Matthew Strachan

Życie gwiazd

Matthew Strachan nie żyje

Czytaj więcej >
Figura

Życie gwiazd

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje Roger Michell. Był reżyserem filmu "Notting Hill"

Czytaj więcej >
Gessler

Życie gwiazd

Nieoczekiwany finał "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler musiała zakończyć współpracę z restauracją

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Czytaj więcej >