Swiatgwiazd.pl
Czarne Z ostatniej chwili

instagram.com/obackstageek

Nie żyje Joey Morgan. Widzowie na całym świecie kochali filmy z jego udziałem

22 Listopada 2021

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Udostępnij:

Zmarł popularny aktor Joey Morgan. Gwiazdor wystąpił w takich produkcjach filmowych jak "Łowcy zombie", "Flower" czy Compadres". Aktor miał zaledwie 28 lat. Informację o śmierci Joeya Morgana przekazał rzecznik artysty.

Joey Morgan był znanym aktorem młodego pokolenia. Największą specjalnością gwiazdora były role komediowe. Na razie nie jest znana oficjalna przyczyna śmierci artysty. Gwiazdy za pomocą mediów społecznościowych żegnają swojego kolegę z planów filmowych.

Zmarł aktor Joey Morgan

W niedzielę 21 listopada zmarł wybitny aktor młodego pokolenia Joey Morgan. Gwiazdor specjalizował się w rolach komediowych, a największą popularność przyniosła mu gra w takich produkcjach jak "Flower", "Łowcy zombie", "Compadres" oraz "Sierra Burges jest przegrywem". Utalentowany artysta miał zaledwie 28 lat. Oficjalna przyczyna śmierci Joeya Morgana nie jest jeszcze znana. Tragiczną wiadomość przekazał rzecznik gwiazdora na łamach "The Hollywood Reporter".

Różowe PILNE

Kinga Rusin apeluje do Polaków. Prosi o pomoc, sytuacja na granicy jest dramatyczna

CZYTAJ DALEJ

-Joey Morgan zmarł w niedzielę rano. To był szok. Jego bliscy są załamani. Będzie go nam bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy rozumieją, jak bolesna jest ta wiadomość dla jego najbliższych. Prosimy o respektowanie prywatności rodziny i możliwość przeżywania żałoby w spokoju — wyznał rzecznik Joeya Morgana magazynowi "The Hollywood Reporter"

Nie żyje 28-letni aktor Joey Morgan

Joey Morgan urodził się w 1993 roku w Chicago. Młody chłopak zdążył zagrać zaledwie w kilku produkcjach. Gwiazdor zadebiutował w 2015 roku w filmie "Łowcy zombie". Posiadał prawdziwy talent komediowy, a jego role cieszyły się dużą popularnością. Joey Morgan został pożegnany przez inne gwiazdy za pomocą wpisów na ich profilach w social mediach. Wzruszający post o aktorze zamieścił jego kolega z planu Christopher Landon.

-Joey Morgan pojawił się w moim życiu blisko 9 lat temu, kiedy tworzyłem "Scouts". Był cichy, zabawny, inteligentny i pełen przemyśleń. A kiedy tylko włączyły się kamery, stał się magnetyczny. Zmarł dziś, a ta wiadomość złamała mi serce. To był zaszczyt móc poznać tego człowieka — napisał na swoim profilu na Twitterze Christopher Landon

Informację o śmierci Joeya Morgana zamieściła także jego koleżanka po fachu Zoey Dutch. Gwiazda pożegnała aktora za pomocą posta na Instagramie i kilku wzruszających słów.

- Spoczywaj w pokoju Joey. Dogłębnie dobra, utalentowana i wyjątkowa osoba. Kochamy Cię — podpisała wspólną fotografię Zoey Dutch
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Można się mocno zdziwić, jak teraz wygląda
2. Dramatyczne fakty nt. Krawczyka Juniora wyszły na jaw. Został pobity
3. Prokuratura zajęła się Barbarą Kurdej-Szatan. Niebywałe, czego dopuściła się gwiazda

Źródło: Instagram.com, Twitter.com, radiozet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Michała Wiśniewskiego?

Pytanie 1 z 6

Która z nich była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego?

Niebywałe, jak w młodości wyglądali aktorzy "M jak miłość". Niektórych ciężko rozpoznać

Slajd 1 z 5

Katarzyna Cichopek

W serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek wciela się w postać Kingi, żony Piotrka Zduńskiego. Widzowie mogą śledzić jej wątek od samego początku. Obecnie Cichopek skupia się również na prowadzeniu "Pytania na śniadanie".

Martyna PałkaAutor

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i filmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Odważne słowa Dody na temat kolejnego małżeństwa. "2022 to będzie mój rok"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Doda zabrała głos ws. zarzutów

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Komentarze po odebraniu nagrody przez Lewandowskiego. "Absurd"

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Dorota Gardias szczerze o walce o powrót do zdrowia

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na randce

Czytaj więcej >