Swiatgwiazd.pl
Nie żyje pracownica "Pytania na śniadanie". Miała koronawirusa

TRICOLORS/East News

Nie żyje pracownica "Pytania na śniadanie". Miała koronawirusa

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Kilka dni temu Tomasz Kammel ogłosił za pośrednictwem Instagrama całej Polsce, że został zaszczepiony na koronawirusa. Dziennikarz nie ukrywał swojego zadowolenia, jednak równocześnie przekazał bardzo smutną wiadomość. Na COVID-19 zmarła pracownica

  • Tomasz Kammel zaszczepił się na koronawirusa

  • Jedna z pracownic „Pytania na Śniadanie” zmarła na COVID-19

  • Dziennikarz zadedykował jej swoje szczepienie

Tomasz Kammel od początku pandemii koronawirusa namawiał wszystkich do przestrzegania reżimu sanitarnego i nielekceważenia COVID-19, a gdy szczepionki trafiły do Polski, szczepienia się. Dziennikarz sam zaszczepił się produktem firmy Pfizer, czym wyraził swoje zadowolenie. Niestety podał także przykrą wiadomość. Ekipa „Pytania na Śniadanie” jednoczy się w żałobie. Na koronawirusa zmarła garderobiana z planu programu.

Nie żyje pracownica „Pytania na Śniadanie”

Pandemia koronawirusa dla wielu rodzin okazuje się bezlitosna. Niestety choroba jest tak niebezpieczna, że wg danych Ministerstwa Zdrowia zabrała nam dotychczas 64 168 Polaków. Tomasz Kammel podał bardzo przykrą wiadomość prosto zza kulis „Pytania na Śniadanie”.

Okazuje się, że jedna z pracownic słynnej śniadaniówki Telewizji Polskiej zmarła na koronawirusa. Dziennikarz przy okazji swojego szczepienia postanowił opublikować na Instagramie zdjęcie, do którego zamieścił wpis, w którym poinformował, że swoje szczepienie dedykuje m.in. jej.

- Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie, która zmarła na #covid - zaszczepiłem się - napisał na swoim Instagramie Tomasz Kammel.

Co prawda włodarze programu nie wydali żadnego oświadczenia, potwierdzającego przekazaną przez dziennikarza informację, jednak trudno przypuszczać, by w tak poważnej sytuacji rzetelny dziennikarz nie zachował pełni powagi.

Słynni Polacy zaszczepieni przeciw COVID-19

Tomasz Kammel dołączył do grona zaszczepionych polskich celebrytów. Przed nim dokonało tego mnóstwo popularnych w nadwiślańskim kraju ludzi, którzy podobnie jak on zachęcali do przyjęcia szczepionki i nielekceważenia powagi sytuacji.

Poza Kammelem w owym gronie znajdują się m.in.: Maryla Rodowicz, Wiktor Zborowski, Krystyna Janda, Andrzej Chyra, Bogusław Linda, Kuba Sienkiewicz, Katarzyna Grochola, czy Artur Barciś.

Oczywiście na tym lista się nie kończy. Z dumą o przyjęciu dawki przeciw koronawirusowi wypowiedzieli się również m.in.: Karolina Korwin-Piotrowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Krzysztof Czeczot, czy Szymon Hołownia.

W komentarzach pod zdjęciem Tomasza Kammela pojawiły się sugestie, że dziennikarz mógł ominąć kolejkę. Postanowił szybko naprostować sytuację, tłumacząc, że urodził się w roku 1971, zatem już nadeszła jego kolej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

undefined

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >