Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Partnerka Hakiela szczerze o początkach związku. Zdradziła intymne szczegóły i porównała się do... Meghan Markle
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.04.2024 23:22

Partnerka Hakiela szczerze o początkach związku. Zdradziła intymne szczegóły i porównała się do... Meghan Markle

Marcin Hakiel i Dominika
fot. KAPiF

Marcin Hakiel od kilku miesięcy jest w związku z piękną Dominiką. Para zadebiutowała już przed fotografami, a nawet udzieliła nam wywiadu po jednym z odcinków "Tańca z Gwiazdami". Teraz ukochana tancerza opowiedziała o początkach ich związku. O słynnym tancerzu dowiedziała się już jako nastolatka.

Marcin Hakiel po rozwodzie z Kasią Cichopek związał się z piękną Dominiką

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek spędzili w małżeństwie 14 lat i doczekali się dwójki dzieci. W 2022 roku w mediach społecznościowych powiadomili o rozstaniu. Nieco po rozwodzie wyszło na jaw, że była gwiazda "Pytania na śniadanie" spotyka się z programowym kolegą, Maciejem Kurzajewskim.

Tancerz także nie próżnował i w mediach społecznościowych pokazywał swoje życie prywatne. Od kilku miesięcy zagościła w nim piękna Dominika. Duet chętnie pokazuje się razem na medialnych eventach, a także wspiera się w zawodowych projektach.

To właśnie brunetkę można było przez tygodnie zauważyć wśród publiczności "Tańca z Gwiazdami". Teraz ujawniła początki znajomości z Marcinem Hakielem. Od dawna miała go "na oku"?

Hakiel stanął na zakazie pod presją Dagmary. Gdy wysiadła, zrobiła scenę, a wszystko przez… Tyle ryzykować dla takiej rzeczy?! Ola Kwaśniewska tłumaczy się z krzywdy wyrządzonej Kasi Cichopek. Stanęła w obronie Marcina Hakiela. Teraz to się zaczynie drama

Partnerka Marcina Hakiela wspierała go w "Tańcu z Gwiazdami"

Marcin Hakiel po latach nieobecności na parkiecie wrócił do "Tańca z Gwiazdami". w 27. edycji programu jego partnerką została Dagmara Kaźmierska. Ich duet od razu przykuł uwagę internautów i wzbudził wiele emocji. Przez taneczną rywalizację szli jak burza, choć bez poparcia jurorów

Ostatecznie jednak para zrezygnowała z udziału w rywalizacji przed ćwierćfinałem. Powodem było pogarszające się zdrowie celebrytki. Marcin Hakiel do końca popierał jej decyzję.

Oczywiście zdrowie jest najważniejsze, także wszyscy trzymamy kciuki, żeby było jak najszybciej, jak najlepiej z tym zdrowiem. […] To jest świetna przygoda i na prawdę Dagmaro dla mnie to był super czas i dla mnie jesteś zwyciężczynią tego programu - powiedział podczas transmisji live.

Podczas nagrań "Tańca z Gwiazdami" przy tancerzu zawsze znajdowała się partnerka. Dominika wspierała ukochanego do końca. Marcin Hakiel wydaje się kompletnie zauroczony partnerką.

Jestem szczęściarzem, że jest ze mną. […] To jest prawdziwa kobieta z pazurem i ma charakter. To mi się bardzo podoba. Od początku jak zaczęliśmy się spotykać to iskry szły - wyznał w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Jak za to Dominika wspomina początki ich znajomości? Otworzyła się przed internautami na prywatne tematy.

Partnerka Marcina Hakiela o szczegółach związku. Kulisy zaskakują

Dominika chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by pozostać w kontakcie z fanami. Niedawno pozwoliła im na zadanie sobie pytań. Wśród zagadnień nie zabrakło tematów związanych z Marcinem Hakielem. Okazuje się, że jego partnerka już dawno wiedziała o rozpoznawalności tancerza.

Wiedziałam, kim jest Marcin, ale niespecjalnie interesowałam się nim i jego poprzednim życiem. Oglądałam go jako 10-latka w "Tańcu z Gwiazdami", później przypomniałam sobie o nim, jak był już wolny i widziałam jego wywiady... A później to widziałam go już u siebie na kanapie. Ja to nie Meghan Markle, która poznając Harry'ego nie wiedziała, kim jest rodzina królewska - wyznała z przekąsem.

Opowiedziała także o szczegółach pierwszego spotkania. Już od samego początku między duetem rodziły się ogromne emocje. Z tej znajomości musiało wyniknąć coś więcej.

Byliśmy w restauracji. Z kawy zrobił się wspólny obiad. Wrażenia były takie, że przy bliskim poznaniu zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona - napisała internautom.

Całą rozmowę z Marcinem Hakielem i Dominiką zobaczysz poniżej:

Marcin Hakiel
Partnerka Hakiela opowiedziała o początkach ich związku, fot. Instagram
Marcin Hakiel
Partnerka Hakiela opowiedziała o początkach ich związku, fot. Instagram