Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką. W tym czasie jego żona opiekowała się niepełnosprawną córką
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.09.2023 11:21

Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką. W tym czasie jego żona opiekowała się niepełnosprawną córką

Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką, fot. KAPiF
Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką, fot. KAPiF

Paweł Wawrzecki wraz z żoną doczekał się córki Ani. Gdy okazało się, ze dziecko pary choruje na porażenie mózgowe, małżeństwo bardzo się od siebie oddaliło. Wkrótce aktor zaczął spotykać się z Agnieszką Kotulanką, wycofując się rakiem z opieki nad córeczką.

Paweł Wawrzecki i jego małżeństwo

Paweł Wawrzecki i jego żona Barbara Winiarska do czasu narodzin córki Ani byli zgodnym i szczęśliwym małżeństwem. Gdy na krótko po wprowadzeniu stanu wojennego na świat przyszło ich dziecko, cieszyli się, że będą mogli sprawdzić się jako rodzice.

Zaledwie kilka miesięcy później okazało się jednak, że córeczka jest bardzo chora - cierpi na porażenie mózgowe i czeka ją bardzo wymagająca i kosztowna terapia. Życie aktora legło w gruzach.

Paweł Wawrzecki (4).png
Paweł Wawrzecki z córką, fot. KAPiF
Doda ujawnia prawdę o rodzonym bracie! Cała Polska usłyszała, co jej zafundował. "Nie chcę mieć z nim nic wspólnego"

Paweł Wawrzecki miał kochankę

Choroba dziecka doprowadziła do kryzysu w małżeństwie Pawła Wawrzeckiego. Aktor nie potrafił sprostać nieoczekiwanemu dramatowi i nie czuł się na siłach, by stanąć na wysokości zadania.

Było tak, że po dyplomie wszedłem w coś innego. Miałem żonę, wspaniale nam się układało - zabawa, wyjazdy, życie towarzyskie. I nagle to się urwało. Zacząłem cierpieć na niedostatek tego, co się nazywa szczęściem - wspominał w rozmowie z “Vivą!".

Choć formalnie Paweł Wawrzecki pozostawał w związku małżeńskim, jego serce biło już dla innej. Jego żona tymczasem zrezygnowała z pracy i zajęła się opieką nad dzieckiem, podczas gdy jej mąż przeżywał kolejne zakochanie.

Paweł Wawrzecki (1).png
Paweł Wawrzecki, fot. KAPiF

Paweł Wawrzecki związał się z Agnieszką Kotulanką

Paweł Wawrzecki zaczął spotykać się ze znaną z “Klanu” Agnieszką Kotulanką. Ich burzliwy związek zakończył się jednak rozstaniem, a aktor ostatecznie postanowił powrócić do żony, która zmarła jednak w 2002 r.

Ona wie, nie jest okłamywana. Gdzieś się w tym wszystkim pogubiliśmy. Na to nie ma recepty. A zresztą nie chcę tego komentować. Jest ktoś, z kim dobrze się czuję i koniec - cytuje słowa aktora portal Plejada.

Opieka nad Anią stała się obowiązkiem aktora, który siedem lat później jednak ponownie się ożenił. Dziś gwiazdor dużo czasu spędza w Stanach Zjednoczonych i jak podaje Plejada, gdy nie ma go w kraju, jego chorą córką zajmują się “bliscy”.

Paweł Wawrzecki (3).png
Paweł Wawrzecki z córką, fot. KAPiF
Agnieszka Kotulanka.png
Agnieszka Kotulanka, fot. KAPiF
Paweł Wawrzecki (2).png
Paweł Wawrzecki na pogrzebie żony, fot. KAPiF

Źródło: “Viva!”, plejada.pl