Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka

Agnieszka Kotulanka to polska aktorka filmowa i teatralna, wykonawczyni piosenki aktorskiej.

Agnieszka Kotulanka
20.02.2024 19:08 Ostatni telefon Agnieszki Kotulanki ujawniony! Tuż przed śmiercią zdradziła, co jej dolega

Dziś mija szósta rocznica, odkąd Agnieszka Kotulanka odeszła. Powszechnie wiadomo, że aktorka w ostatnich latach życia zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Ostatnia rozmowa gwiazdy daje się wskazywać na inną przyczynę jej śmierci. 

Tomasz Stockinger, Agnieszka Kotulanka
16.02.2024 08:19 Stockinger ujawnił, jak naprawdę było z Kotulanką. W "Klanie" grali dobraną parę, ale poza ekranem nie było tak kolorowo

Widzowie TVP przez prawie dwie dekady mogli oglądać losy Tomasza Stockingera i Agnieszki Kotulanki jako małżeństwo Lubiczów. Duet zjednał sobie fanów, a także wydawało się, że łączą ich na planie ogromne emocje. Rzeczywistość okazało się jednak nieco inna. Aktor wyjawił prawdę na temat ich relacji.

Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką, fot. KAPiF
12.09.2023 11:21 Paweł Wawrzecki spotykał się z Agnieszką Kotulanką. W tym czasie jego żona opiekowała się niepełnosprawną córką

Paweł Wawrzecki wraz z żoną doczekał się córki Ani. Gdy okazało się, ze dziecko pary choruje na porażenie mózgowe, małżeństwo bardzo się od siebie oddaliło. Wkrótce aktor zaczął spotykać się z Agnieszką Kotulanką, wycofując się rakiem z opieki nad córeczką.

Agnieszka Kotulanka
20.02.2023 19:04 Paulina Holtz wspomina Agnieszkę Kotulankę w 5. rocznicę śmierci. "Nie wahała się pomagać"

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. wyłącznie w żałobie, fanów oraz całą pełnię aktorską i muzyczną. Poza stworzeniem nieśmiertelnej roli Krystyny ​​Lubicz była cenioną aktorką teatralną, filmową oraz twórczą piosenek aktorskiej. Paulina Holtz, która wcielała się w jej występ w serialu „Klan”, opowiedziała nam, jaka prywatnie była gwiazda.Agnieszka Kotulanka zaczęła marzyć o studiach aktorskich jeszcze w liceum. Tuż po wydziale Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie wymyśla się w kultowym serialu Jana Łomnickiego „Dom”. Późnej kolej na Teatr Telewizji oraz deski Teatru Współczesnego w Warszawie, a to był dopiero początek jej kariery.

Agnieszka Kotulanka i Agnieszka Dygant
19.02.2023 16:35 Agnieszkę Kotulankę i Agnieszkę Dygant łączyła szczera przyjaźń. "Najlepsza pod słońcem"

Agnieszka Dygant i Agnieszka Kotulanka poznały się w teatrze. Mimo dzielącej je różnicy wieku szybko nawiązały kontakt i z czasem zaczęły się przyjaźnić. Rozdzieliła ich niespodziewana śmierć Kotulanki. Panie wspierały się na szczeblu zawodowym i prywatnym. Kotulanka pomogła przyjaciółce zawalczyć o rozpadające się małżeństwo, a Dygant próbowała wyciągnąć Agnieszkę z nałogu.

Agnieszka Kotulanka / Paweł Wawrzecki
17.02.2023 20:49 Agnieszka Kotulanka i Paweł Wawrzecki przez lata byli parą. Prawda o ich relacji wyszła na jaw po latach

Nie wszystkie romanse gwiazd mają szczęśliwe zakończenie. Uczucie, które połączyło pod koniec lat dziewięćdziesiątych Agnieszkę Kotulankę i Pawła Wawrzeckiego, wypaliło się z nieznanych do tej pory powodów. Teraz aktor układa sobie życie u boku innej kobiety. A światło na ich rozstanie rzuciła dopiero po latach Joanna Szczepkowska.W trakcie romansu z Agnieszką Paweł był mężem Barbary Winiarskiej. Nie zdecydował się jednak opuścić żony dla nowej ukochanej. Później ich związek przechodził przeróżne perturbacje, by zakończyć się w okolicach 2005 roku.

Agnieszka Kotulanka, Kaja Paschalska
17.02.2023 13:05 Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę. "Mówimy tutaj o traumatycznych doświadczeniach"

Kaja Paschalska pojawiła się na wiosennej ramówce Telewizji Polskiej. Widzowie od najmłodszych lat śledzą jej losy w serialu "Klan". Pod okiem doświadczonych aktorów dorastała na planie. Szczególnie Agnieszka Kotulanka była przez długi czas jej autorytetem.Młoda aktorka od początku produkcji odgrywała jedną z ważniejszych ról i mogła obserwować znane gwiazdy od kulis. Szczególnie bliską relację nawiązała z serialową mamą. Niestety więź została zerwana przez śmierć kobiety. 

Agnieszka Kotulanka
19.02.2022 01:00 Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulankę. Mijają cztery lata od śmierci aktorki

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku z powodu krwotocznego udaru mózgu. Jej koleżanka z planu, Izabela Trojanowska, wyznała, jak wyglądały ostatnie chwile współpracy aktorki z produkcją "Klanu".Agnieszka Kotulanka była popularną polską aktorką telewizyjną i teatralną. Największą rozpoznawalność artystce przyniosła rola Krystyny Lubicz w emitowanym od 1997 roku serialu Klan. Choć zawodowo aktorka osiągała sukcesy, prywatnie cierpiała na poważne uzależnienie alkoholowe.Przez nałóg artystka wycofała się z życia publicznego, a także straciła angaż w znanym serialu. Izabela Trojanowska w rozmowie z Faktem wspomniała czas odejścia utalentowanej aktorki.

Kotulanka
29.01.2022 01:00 Agnieszka Kotulanka zmarła blisko 4 lata temu. Co dziś dzieje się z jej dziećmi?

Agnieszka Kotulanka, znana chociażby z serialu Klan, doczekała się dwójki dzieci. Żadne z nich nie poszło jednak w ślady matki. Jej pociechy trzymają się z dala od show-biznesu. Czym w takim razie się zajmują?Dziś zarówno Michał, jak i jego siostra Katarzyna są całkowicie dorośli i mają ponad 30 lat. Jak się okazuje, próbowali swoich sił w biznesie i gastronomii.

Agnieszka Kotulanka słowa do dzieci
07.02.2021 01:00 Ostatnie słowa Kotulanki do najbliższych przed śmiercią

Na co chorowała Agnieszka KotulankaŚmierć wspaniałej aktorkiCo Agnieszka Kotulanka powiedziała dzieciom przed śmiercią24 lutego 2018 roku polską prasę obiegła tragiczna wiadomość - zmarła gwiazda "Klanu", Agnieszka Kotulanka. Nikt nie przypuszczał, że tak szybko przyjdzie nam pożegnać 61-letnią aktorkę. Informację przekazały wówczas jej dzieci, podkreślając, że zgon nastąpił 20 lutego.

Agnieszka Kotulanka - książka
04.02.2021 01:00 Powstanie książka o Agnieszce Kotulance? Dzieci aktorki postawiły sprawę jasno

Agnieszka Kotulanka urodziła się 26 października 1956 rokuWyszła za Jacka Sas-Uhrynowskiego, z którym doczekała się dwojga dzieci – Katarzyny i MichałaAktorka zmagała się z uzależnieniem od alkoholuZmarła 20 lutego 2018 roku z powodu krwotocznego udaru mózguDzieci Kotulanki odrzuciły propozycję napisania książki o zmarłej matce20 lutego 2021 roku miną trzy lata od śmierci Agnieszki Kotulanki – aktorki, którą Polacy pokochali za rolę Krystyny Lubicz w „Klanie”. Na kilka tygodni przed rocznicą do dzieci zmarłej artystki miał zgłosić się pomysłodawca nowej książki. Zaproponował im, by wspólnie napisali biografię Agnieszki Kotulanki.