Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piąta żona Michała Wiśniewskiego ma problemy ze zdrowiem
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2024 12:19

Piąta żona Michała Wiśniewskiego ma problemy ze zdrowiem

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
fot. KAPiF/Instagram

Michał Wiśniewski zasłynął w show-biznesie nie tylko ze względu na wokal i krwiście czerwone włosy, ale także z uwagi na burzliwe życie miłosne. Gwiazdor jest obecnie w piątym związku małżeńskim. Jego ukochana poinformowała o kłopotach zdrowotnych. Na co dzień nie rozstaje się z jednym urządzeniem.

Małżeństwa Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zyskał rozpoznawalność jako lider zespołu Ich Troje. Wraz ze sławą zaczęto przyglądać się także jego prywatności. Ta opiewała w wiele zaskakujących momentów. Głośno mówi się o licznych małżeństwach piosenkarza.

Po raz pierwszy ożenił się w 1996 roku z wokalistką grupy, Magdą Famme. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie pięć lat. Później Michał Wiśniewski pokochał jedną z tancerek i choreografek, które koncertowały z Ich Troje, Mandarynę. Duet doczekał się dwójki dzieci, Xaviera i Fabienne. Ten związek jednak również się rozpadł.

Z pięcioletniego małżeństwa z Anią Świątczak doczekał się dwóch córek, Etiennette i Vivienne. Starsza z pociech aktualnie występuje z rodzicami podczas tras koncertowych. Po rozwodzie Michał Wiśniewski związał się z Dominiką Tajner.

Obecnie wybranką muzyka jest Pola Wiśniewska. Duet wyznał sobie miłość w 2020 roku. O swoim życiu kobieta chętnie opowiada w mediach społecznościowych.

Myślę, że mój nowy związek ma wielkie szanse na to, żeby dotrwać do końca, dlatego, że ja już nigdy nie będę się starał, żeby komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić, tylko zostawiam mu jego własną przestrzeń. Taki jest mój pomysł na ten związek - mówił w rozmowie z Plejadą.

Dominika Tajner tylko w taki sposób robi jajecznicę Puściły mu nerwy. Wiśniewski o występie Luny

Piąta żona Michała Wiśniewskiego. Doczekali się dwójki dzieci

Pola Wiśniewska stroni od zainteresowania mediów w porównaniu do poprzednich żon Michała Wiśniewskiego. Mimo to nie kryje przed nimi prywatnych radości czy dumy z męża. Duet doczekał się dwóch synów: Falco i Noëla, który przyszedł na świat w maju 2023 roku. W mediach społecznościowych z łatwością można zauważyć ich rodzinne kadry.

Uwielbiam być ich mamą. Wszystkim mamom, w dniu naszego święta, wysyłam uściski. Bądźmy z siebie dumne - pisała niedługo po narodzinach drugiego syna.

Niedawno jednak wybranka muzyka zniknęła z mediów społecznościowych. Ostatni post opublikowała ponad miesiąc temu, po raz kolejny ukazując radosnych chłopców. Później jednak coraz rzadziej odzywała się do obserwatorów. Teraz pokazała im, jak wygląda jej codzienność. Została podpięta do maszyny, z którą się nie rozstaje nawet podczas spaceru.

Pola Wiśniewska mówi o kłopotach zdrowotnych. Nie rozstaje się z jednym urządzeniem

Najnowsza relacja mogła nieco zaniepokoić obserwatorów żony Michała Wiśniewskiego. Tym bardziej że Pola nie pokazała swojej twarzy. Kadr skupił się na niewielkim urządzeniu, które zostało przypięte do paska jej spodni. Z maszyny natomiast wystają niewielkie kabelki, które pokierowano pod bluzkę kobiety. Co jej się stało?

Po przyjrzeniu się możemy zauważyć, że Pola Wiśniewska została podpięta pod niewielki holter, badający pracę serca. Urządzenie może działać całą dobę, nawet w trakcie snu. Pomiary pozwalają natomiast sprawdzić kondycję serca. Choć maszyna może być niekomfortowa, żona Michała Wiśniewskiego już przyzwyczaiła się do swojego stanu.

Prawie jak walkman - zażartowała.

Fani mają jednak nadzieję, że kobieta poddała się profilaktycznemu badaniu, a nie mierzy się z kłopotami zdrowotnymi.

Pola Wiśniewska, fot. Instagram
Pola Wiśniewska podpięta pod maszynę, fot. Instagram
Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, fot. Instagram
Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski, fot. Instagram

Źródło: Plejada