Swiatgwiazd.pl
Piotr Fronczewski

fot. East News / TRICOLORS / eastnews.pl

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

12 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Piotr Fronczewski jest jednym z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów. Filmy, w których grał, do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością i uchodzą za kultowe. Czy życie prywatne gwiazdora jest tak samo udane jak zawodowe? Jak Fronczewski wspomina początki swojej kariery?

  • Piotr Fronczewski jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów.

  • W jednym z wywiadów gwiazdor opowiadał o relacjach ze swoimi córkami.

  • Aktor zdradził, że jego kariera uniemożliwiała mu częsty kontakt z dziećmi. Jednak, jak zasugerował, być może dzięki temu nie stał się stetryczałym ojcem.

Piotr Fronczewski należy do ścisłej czołówki najlepszych polskich aktorów. Jego kariera - pełna sukcesów i powodzenia, nie zawsze szła w parze z czasem przeznaczonym rodzinie. Chociaż dzisiaj Fronczewski stara się poświęcać bliskim więcej uwagi, mimo to jest świadomy zalet, jakie dawało mu życie w blasku fleszy.

Piotr Fronczewski o szczytowym momencie kariery

W rozmowie z magazynem Gala, Fronczewski przyznał, że w najbardziej intensywnym momencie kariery nie miał wiele czasu dla swoich córek - Magdaleny i Katarzyny. Mimo tego, jak stwierdził, ich dom był dobry.

-  Córka ma wprawdzie teraz do mnie pretensje, że poświęcałem im za mało czasu. Ale może gdyby było go więcej, byłbym koszmarnym, nudnym i stetryczałym ojcem? - mówił w wywiadzie.

Fronczewski zdradził, że nie był surowym, stawiającym warunki ojcem. Wszystko w jego relacjach z córkami działo się naturalnie. Domem głównie zajmowała się żona aktora Ewa. Oboje dawali swoim dzieciom dużo swobody, której one nigdy nie wykorzystały w zły sposób.

pjimage (11)

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

CZYTAJ DALEJ

Córka Piotra Magdalena jest psychologiem, z kolei Katarzyna lekarzem medycyny nuklearnej. Od wielu lat aktor jest już dziadkiem. Czy jego relacje z ukochaną wnuczką różnią się od tych, jakie łączą go z córkami?

Fronczewski o ukochanej wnuczce Hani

Jak stwierdził gwiazdor, jego wnuczka wciąż coś opowiada i ma swoje zdanie na każdy temat. Jak podsumował, nie przesiaduje u niego na kolanach, ponieważ jej temperament na to nie pozwala.

- Wie pani - zwrócił się do dziennikarki Gali - kiedy patrzę na kobiety mojego życia: mamę, żonę, dwie córki i wnuczkę – to jest pięć różnych światów.

Jak widać, aktor jest zakochany w swojej rodzinie i docenia każdą chwilę spędzoną w gronie najbliższych.

Po raz kolejny okazuje się, że recepta na idealne rodzicielstwo nie istnieje. Być może to właśnie szczęście rodziców jest kluczem do szczęśliwego dzieciństwa pociech? Piotr Fronczewski udowadnia, że spełnianie własnych marzeń i ambicji w żaden sposób nie koliduje z udanym życiem rodzinnym.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: gwiazdy.wp.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >