Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali we wspólnym domu. Są przeszczęśliwi
Karol Osiński
Karol Osiński 06.08.2021 02:00

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek zamieszkali we wspólnym domu. Są przeszczęśliwi

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła wybudował sobie nowy dom w Ustroniu, którego budową chwalił się w mediach społecznościowych już jakiś czas temu. „Fakt” dotarł do informacji, że ma zamiar zamieszkać tam razem ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek. Miejsce budowy domu zostało wybrane nie bez powodu.

  • Piotr Żyła wybudował nowy dom w Ustroniu

  • „Fakt” podaje, że zamieszka w nim razem ze swoją ukochaną, Marceliną Ziętek

  • W Ustroniu mieszkają rodzice skoczka narciarskiego

Sportowiec podjął decyzję o powrocie w rodzinne strony, gdzie prawdopodobnie sam będzie chciał stworzyć własną rodzinę ze swoją ukochaną.

Piotr Żyła zamieszkał z Marceliną Ziętek w Ustroniu?

Sam fakt wybudowania domu przez charyzmatycznego skoczka narciarskiego nie jest już dla nikogo tajemnicą, jednak w dalszym ciągu oficjalnie nie wiadomo, czy zamieszkał w nim wraz z Marceliną Ziętek.

„Fakt” podaje, że tak właśnie się stało, jednak żadne z zainteresowanych jeszcze nie potwierdziło takiego stanu rzeczy. Ich zdaniem wpływ na przeprowadzkę do Ustronia miał być fakt, że mieszkają tam rodzice skoczka.

- Piotr Żyła ma już nowy dom i nie jest w nim sam! Pod wspólnym dachem zamieszkał z ukochaną, aktorką Marceliną Ziętek. Para uwiła sobie gniazdko w rodzinnych stronach skoczka - w Ustroniu. Tu także mieszkają i prowadzą pensjonat rodzice naszego mistrza - czytamy w „Fakcie”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Już jakiś czas temu Piotrek zapowiadał, że w jego życiu nadchodzą wielkie zmiany, z których jest bardzo zadowolony, jednak nie zdradził wielu szczegółów. Warto zauważyć, że od dłuższego czasu Ziętek i Żyła przestali się ukrywać i chętnie razem pozują do zdjęć w mediach społecznościowych.

Związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły

Ani jedno, ani drugie z zainteresowanych nie chciało się publicznie przyznać do związku, mimo że kolorowa prasa bez przerwy dudniła o tym, że są razem. Ich temat zaczął przybierać na temperaturze podczas pucharu świata w skokach narciarskich, kiedy to Marcelina Ziętek chwaliła się wielkim szczęściem, w momencie, gdy Piotr Żyła odnosił kolejne sukcesy.

Teraz bez problemu wychodzą do ludzi i uwielbiają dzielić się swoim szczęściem z innymi ludźmi. Niedawno para wybrała się na wspólne wakacje, czym także nie omieszkali się pochwalić na Instagramie. Jeszcze nie wiadomo, jakie mają plany na przyszłość, jednak można spodziewać się oświadczyn znanego skoczka.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: fakt.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Żyła