Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zmarł Jay Pickett. Aktor był znany z serialu "Szpital miejski"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 02.08.2021 02:00

Zmarł Jay Pickett. Aktor był znany z serialu "Szpital miejski"

pjimage (47)
Pixabay

Nie żyje Jay Pickett. Był amerykańskim aktorem znanym z serialu "Szpital miejski". Jak informuje prasa, zmarł nagle na planie zdjęciowym w wieku 60 lat.

Zmarł Jay Piccket. Nie podano przyczyny śmierci aktora.

Nie żyje Jay Piccket

O śmierci aktora poinformował Travis Mills za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jest reżyserem i współproducentem filmu "Treausure Valley".

- Wielu z Was słyszało już o tragedii, która wydarzyła się dwa dni temu. Jay Pickett, nasz główny człowiek, scenarzysta, producent i twórca filmu zmarł nagle, gdy byliśmy na planie, przygotowując się do nakręcenia sceny. Nie ma oficjalnego wyjaśnienia przyczyny jego śmierci, ale wygląda na to, że był to atak serca - napisał na Facebooku.

Śmierć Jaya Piccketa potwierdził także jego przyjaciel, Jim Heffel. Wspólnie zagrali w filmie "Treasure Valley".

- Wczoraj straciłem dobrego przyjaciela, a świat stracił wspaniałą osobę. Jay Pickett postanowił odjechać do Niebios. Jay zginął w Idaho, siedząc na koniu gotowy sceny z lasso w filmie "Treasure Valley". Droga prawdziwego kowboja - napisał Jim Heffel.

Kim jest Jay Pickett?

Jay Pickett urodził się 10 lutego 1961 roku w Spokane w stanie Waszyngton. Już jako student zajął się aktorstwem, kończąc wydziały aktorstwa teatralnego na uniwersytetach Boise State University i UCLA.

Zagrał w popularnych serialach, takich jak "China Beach", "Dragnet", "Mr. Belvedere", "Perry Mason", "Dni naszego życia" czy "Port Charles". Widzowie znali go jednak najbardziej z roli detektywa Davida Harpera w serialu medycznym "Szpital miejski".

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: