Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła ma powody do dumy. Jego młodziutka partnerka pokazała ciało, wszyscy patrzą na jej brzuch
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.01.2024 19:03

Piotr Żyła ma powody do dumy. Jego młodziutka partnerka pokazała ciało, wszyscy patrzą na jej brzuch

Piotr Żyła/Marcelina Ziętek
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. Instagram

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są prześliczną parą. Pomimo wielu plotek o kryzysie wciąż cieszą się wspólnym życiem. Młodziutka partnerka skoczka właśnie pokazała nowe nagranie, a w komentarzach posypały się życzenia.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła: historia związku

Piotr Żyła ma na koncie jedno bardzo bolesne rozstanie z żoną. Jego rozwód z Justyną Lazar, do którego doszło w 2018 roku, nie należał do spokojnych. Para publicznie obrzucała się w mediach oskarżeniami o rozpad relacji i nie żałowała wyrazów pretensji. Na szczęście ten okres to już przeszłość skoczka. Obecnie układa sobie życie z młodszą o 11 lat partnerką.

Marcelina Ziętek ma obecnie 25 lat. W przeszłości występowała w telewizji, grając w paradokumentach „19+” i „Szkoła”. Obecnie mieszka razem z Piotrem w ich domu w Ustroniu. Kiedy skoczek jest zajęty treningami i zawodami sportowymi, towarzystwa dotrzymuje im ich piesek.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki o kryzysie w ich związku, jednak Piotr i Marcelina rozwiali je uroczym, wspólnym świątecznym zdjęciem, wykonanym pod choinką. Znajdziecie je na końcu tego tekstu. Niedawno Ziętek, cała rozpromieniona, ogłosiła wspaniałe wiadomości, szczegóły poniżej.

Piotr Żyła ucina spekulacje nt. związku z młodziutką partnerką. Nagle wszystko stało się jasne Ukochana Piotra Żyły nie kryje radości. Jeszcze tylko chwila i w ich życiu nastąpią zmiany. Zafundowała fanom piękne widoki

Marcelina Żyła ogłosiła wspaniałe wieści

Marcelina nie publikuje nowych materiałów w mediach społecznościowych codziennie. Ostatnio jednak częściej wrzuca nowe zdjęcia i filmy. W Sylwestra pochwaliła się uroczą, prostą kreacją. Zapozowała w prostej, czarnej bluzce, podkreślającej jej figurę, oraz króciutkiej, czarnej, błyszczącej mini.

2023 roku, nie oszczędzałeś mnie, ale było godnie. Skończona budowa, nowa praca, szukanie balansu, więcej czasu dla siebie. 2024 r. czekam, jak zwykle ciężko będzie to przebić – napisała pod fotografią.

Okazuje się teraz, że Ziętek ma znacznie więcej powodów do radości. Co widać na nowym filmie? Znajdziecie go poniżej.

Marcelina Ziętek pokazała nowe nagranie

Marcelina powoli wkracza w świat show-biznesu. Jej profil na Instagramie obserwuje już niemal 99 tysięcy osób. Ukochana Żyły uwielbia pozować i często chwali się kolejnymi sesjami zdjęciowymi. Teraz miała okazję wystąpić w nowej reklamie prestiżowego produktu, co jest ogromnym sukcesem.

Ziętek wystąpiła w filmie nakręconym na potrzeby sklepu z okularami optycznymi i przeciwsłonecznymi. Pozuje na nim z okularami marki Chanel. Ubrana jest w elegancką, czarną bieliznę. Na filmie wyraźnie widać, jak wysportowane i smukłe ma ciało.

  • Elegancja w każdym wymiarze… Okulary Chanel to więcej niż moda, to deklaracja stylu i elegancji – brzmi opis nagrania.
  • Zgadzam się.
  • Wspaniałego Roku życzę – czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się Marcelina w takim wydaniu?

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek.
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w święta, fot.instagram.com/marceepan
Marcelina Ziętek
Marcelina Ziętek w sylwestra, fot.instagram.com/marceepan
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek.
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot.instagram.com/marceepan
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek.
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot.instagram.com/marceepan