Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Pippa Middleton jest w kolejnej ciąży. Siostra księżnej Kate spodziewa się trzeciego dziecka
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.06.2022 17:38

Pippa Middleton jest w kolejnej ciąży. Siostra księżnej Kate spodziewa się trzeciego dziecka

Pippa Middleton (EA)
fot. Chris Jackson / AFP / East News

Trwają uroczystości z okazji Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety. 4 czerwca przed Pałacem Buckingham odbył się niezwykły koncert. Oprócz wielu gwiazd pojawiła się na nim też Pippa Middleton, młodsza siostra księżnej Kate. Jej strój podkreślał wyraźne już ciążowe krągłości.

Mężem Pippy od 2017 roku jest James Matthews. Para doczekała się do tej pory dwójki dzieci: urodzonego w 2018 syna Arthura Michaela Williama i córki Grace Elizabeth Jane, która przyszła na świat w 2021. Teraz wiadomo już na pewno, że spodziewają się trzeciego dziecka.

Pippa Middleton na koncercie na cześć królowej Elżbiety

Na koncercie, jaki odbył się wczoraj, pojawiła się niemal cała rodzina królewska — nie było jedynie księcia Harry'ego. Platinum Party at the Palace, jak nazwana była cała impreza, przyciągnęła też tysiące Brytyjczyków. Głównym punktem imprezy było widowisko muzyczne, z udziałem między innymi Diany Ross, zespołu Queen, Adama Lamberta i Eltona Johna (choć ten ostatni przesłał specjalne nagranie, nie mogąc wystąpić na żywo).

Na koncercie wystąpili też Duran Duran, Sam Ryder, Alicia Keys, Rod Stewart, Nile Rodgers i Andrea Bocelli. Podczas widowiska pojawili się także David Attenborough, Emma Raducanu, David Beckham. Na widowni nie zabrakło najważniejszych polityków, jak Boris Johnson, ale najwięcej uwagi przyciągały miejsca zajmowane przez samą rodzinę królewską.

Występom przysłuchiwał się książę Karol z żoną, William i Kate oraz ich dzieci. Na imprezie nie zabrakło także młodszej siostry księżnej — Pippy. Nie należy ona formalnie do rodziny królewskiej, ale ogromna przychylność królowej Elżbiety sprawia, że stała się ważną osobą dla wszystkich jej członków.

Pippa Middleton spodziewa się trzeciego dziecka. Pokazała ciążowy brzuszek

Pippa pojawiła się na imprezie w eleganckiej, zielonej sukience, która idealnie kontrastowała z jej kolorem włosów i cerą. Strój podkreślał wyraźnie rysujący się pod materiałem ciążowy brzuszek. Radość na twarzy gwiazdy mówi wszystko o jej obecnym nastroju i oczekiwaniu na kolejnego potomka.

39-letnia siostra księżnej Kate wyraźnie cieszy się z rychłego powiększenia rodziny. O pierwszej ciąży poinformowano bardzo wcześnie, bo aż sześć miesięcy przed porodem. Drugą ukrywano za to niemal do ósmego miesiąca. Podobnie było w tym przypadku.

Zobacz zdjęcia:

Pippa Middleton
Pippa Middleton, fot. CHRIS JACKSON/AFP/East News
Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety
Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety, fot. DANIEL LEAL/AFP/East News

Platinum Party
Platinum Party, fot. Rex Features/East News
Platinum Party
Platinum Party, fot. OLI SCARFF/AFP/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wszyscy patrzyli tylko na księżną Kate. Oddała hołd księżnej Dianie

  2. Andrzej Grabowski drży o bliską osobę? Konieczna była hospitalizacja

  3. Potwierdziły się smutne wieści. Kolejna znana para potwierdziła rozstanie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].