Swiatgwiazd.pl
Krzysztof_Krawczyk

Piotr Molecki/East News

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Andrzej Kosmala opowiedział o szczegółach

19 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Śmierć Krzysztofa Krawczyka wzbudziła w ostatnich tygodniach ogromne emocje. Teraz Andrzej Kosmala zdradza, że możemy wkrótce doczekać się produkcji o życiu uwielbianego artysty.

  • Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021

  • Jego menadżer wyznał, że trwają prace nad serialową biografią piosenkarza

  • Produkcja miała ruszyć jeszcze za życia Krawczyka

Jedną z największych tragedii polskiego showbiznesu w tym roku była śmierć uwielbianego piosenkarza Krzysztofa Krawczyka. Teraz jego menadżer, Andrzej Kosmala wyznaje, że ruszają prace nad serialowym projektem poświęconym życiu artysty.

Powstanie serial o życiu Krzysztofa Krawczyka

Na początku kwietnia cała Polska zamarła po wstrząsającej informacji o śmierci Krzysztofa Krawczyka. Po ciężko przebytym koronawirusie artysta wrócił ze szpitala do domu i wszystko wskazywało na to, że sytuacja ma się ku polepszeniu. Niestety parę dni później piosenkarz zmarł. Po śmierci dodatkowo wystąpił konflikt między byłym menadżerem i wieloletnim przyjacielem Krawczyka, a jego synem, Krzysztofem Juniorem (więcej tutaj).

Teraz były menadżer artysty, Andrzej Kosmala dzieli się pocieszeniem dla fanów wokalisty. Poinformował niedawno, że trwają pracę nad stworzeniem serialowej biografii Krzysztofa Krawczyka. O szczegółach dotychczasowych ustaleń opowiedział w rozmowie z Super Expressem.

Okazuje się, że początki prac nad serialem miały przypaść jeszcze za życia artysty. Krzysztof Krawczyk miał nadzorować powstawanie koncepcji serialu oraz pisanie pierwszych odcinków.

- Jeszcze za życia Krawczyka prowadziłem rozmowy. Są nawet napisane trzy pierwsze odcinki na podstawie książki biograficznej „Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino” - poinformował Kosmala.

Katarzyna_Dowbor

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Fani: "Taka córcia to skarb"

CZYTAJ DALEJ

Produkcja o Krzysztofie Krawczyku jest już w realizacji

Menadżer i przyjaciel Krawczyka poinformował, że jak na razie nie zostały podjęte najważniejsze decyzje w kwestii doboru ekipy. Podkreśla, że jak na razie są dokonywane rozmowy, ponieważ wielu producentów, reżyserów i scenarzystów jest zainteresowanych współpracą. Oznajmił również, że nie wiadomo jeszcze dla jakiej stacji będzie realizowany serial, z tego samego względu.

- Rozmowy trwają nadal. Jest kolejka chętnych producentów, reżyserów i scenarzystów do zrobienia serialu i filmu fabularnego - dzieli się.

Podobnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o dobór aktora, mającego się wcielić w postać legendarnego piosenkarza. Andrzej Kosmala dzieli się, że przyjaciel podczas wstępnych rozmów nie wskazał żadnego faworyta. Zapowiada jednak, że będzie to duże przedsięwzięcie - do wcielenia się w Krzysztofa Krawczyka ma być zaangażowanych aż 5 aktorów!

- Jak na razie nie zapadła żadna decyzja. Krzysztof nie miał żadnego faworyta. Jedno jest pewne, będzie potrzebnych pięciu aktorów, bo chcemy pokazać całe jego życie od dziecka - zdradził Kosmala.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >