William i Kate Żródło: East News

Przed laty książę William i Kate rozstali się na kilka miesięcy. Zerwał z nią przez telefon

25 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Książę William i księżna Kate są jedną z ulubionych par w rodzinie królewskiej. Księżna nieustannie zachwyca wzorową etykietą i efektownymi stylizacjami. Oboje doczekali się już trójki dzieci i najwidoczniej są ze sobą bardzo szczęśliwi. Jak się okazuje, nie zawsze było między nimi tak kolorowo.

  • 29 kwietnia Kate i William będą obchodzić 10. rocznicę ślubu.
  • Nie wszyscy wiedzą, że związek Kate i Williama był wystawiony na próbę jeszcze przed ślubem.
  • W 2007 roku Kate Middleton i księżna Kate rozstali się.

Książę William i księżna Kate poznali się jeszcze w czasie studiów. Niedługo będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. W mediach uchodzą za parę idealną. Czy zawsze tak dobrze się ze sobą dogadywali? Okazuje się, że nie do końca.

Książę William zerwał z Kate Middleton przed ślubem?

Nie wszyscy wiedzą, że związek Kate i Williama był wystawiony na próbę jeszcze przed ślubem. W 2007 roku para rozstała się. Jak czytamy w książce Bitwa braci Roberta Laceya, William miał zerwać z przyszłą księżną Cambridge przez telefon.

To z pewnością był punkt zwrotny w ich relacji. Rozstanie trwało kilka miesięcy. Jak opowiadał książę William w jednym z wywiadów w 2010 roku, kiedy mówiło się już o planowanym przez nich ślubie, chwilowa rozłąka była im potrzebna. Oboje musieli odnaleźć własne miejsce i przede wszystkim dorosnąć.

Kate dodała również, że czas rozstania pozwolił jej na odkrycie siebie na nowo. Mimo iż nie była to dla niej łatwa sytuacja, później doceniła ją.

Gdy Magda Gessler przyszła na świat, na rok została odseparowana od matki. Wszystko przez gruźlicęGdy Magda Gessler przyszła na świat, na rok została odseparowana od matki. Wszystko przez gruźlicęCzytaj dalej

29 kwietnia Kate i William będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. Para pobrała się w 2011 roku w Opactwie Westminsterskim. To wydarzenie z pewnością przeszło do historii. Ceremonię śledziło miliardy widzów przed telewizorami, a na ulicach Londynu zebrało się mnóstwo fanów rodziny królewskiej.

Od tamtej pory książęca para stała się jedną z ulubionych w całej rodzinie Windsorów. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci.

Dzieci Williama i Kate

Najstarszy syn pary, książę George, kończy w tym roku 8 lat, a córeczka Charlotte 6 lat. W 2018 roku przyszedł na świat książę Ludwik. Co ciekawe, wciąż pojawiają się nowe spekulacje o czwartej ciąży księżnej Kate.

Jak na razie żadna z plotek nie została potwierdzona. Jak donoszą media William i Kate mieli już nawet poinformować o wszystkim królową Elżbietę II.

Jak przekazał Us Weekly, księżna Kate zawsze marzyła o czwórce dzieci. Podobno przez pandemię koronawirusa jej plany miały zostać przesunięte, ale teraz, kiedy już wkrótce książę George i księżniczka Charlotte mają wrócić do szkoły, nadarza się okazja, by wrócić do wcześniejszych planów.

Czy rzeczywiście niedługo rodzina królewska znowu się powiększy? Z pewnością przekonamy się wkrótce.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Gwiazdy.wp.pl, Plejada.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł